Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 – Edycja Kolekcjonerska – wyjątkowa okazja dla spóźnialskich

140 postów w tym temacie

Ja miałem zamówić EK, ale doszedłem do wniosku, że jednak najważniejsza jest sama gra, a nie parę "błyskotek" dodanych do gothica :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadlamana plyte:/ ze strony z ktorej komp czyta od srodka do polowy bialego paska...nei wiem czy mi to problemow pozniej nie sprawi... normalnie jak lekko wyginam to mi "pstryka"...no i szpeci ten wyglad :P
zawsze jest gwarancja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z robal.cfg..! Powinni zrobić listę oczekujących, przynajmniej chociaż teraz. Przecież to jest cios ponizej pasa, siedzimy tu pół dnia(razy 2, bo jeszcze wczoraj), a kiedy odejdziemy jakims dziwnym zbiegiem okoliczności pojawia sie EK. Wiec pytam się czy to jest dobre? Nie robimy nic tylko gapimy sie w monitor, żeby dostać to wydanie, ale co to kogo przeciez obchodzi. I nie chcę być teraz niemiła, ale chyba każdy rozumie - moją i innych ludzi w takim położeniu - frustrację.
Zróbcie coś, żeby się nam udało. Proszę Was.
Lepiej mi? Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dorabiac na pewno nie bedziemy. pojedyncze sztuki trafia sie jeszcze na pewno.
postaramy sie sciagnac tez wszystkie wolne egzemplarze, ktore pozostana.
oczywiscie przed wrzuceniem do sklepu damy znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 10:02, VEGITO napisał:

Mam pytanie czy jak zamówiłem w czwartek to mam szansę dostac EK dzisiaj ??

Moim zdaniem nie ponieważ to jest masterlink a oni nawet jak im zapłacisz to ci nie dostarczą w sobote ^^, ja już tak kilka razy czekałem i nic :) zrób porządki na kompie do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, wróżki nie jesteśmy. Wysłano wczoraj paczke? Pocztą czy kurierem? Masz w opisie zamówienia kiedy wysłane? Jeśli kurierem to muszisz mieć link do "trasy'' twojej paczki i tam możesz zaobserowwać czy wychodzi już do ciebie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróżki to raczej nie jesteście. Paczkę wysłano wczoraj i z tego co wyczytałem u masterlinka to paczka jest około 30 km ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamuwiłem se KE juz w Cz, 28.09.2006 i czekałem z niecierpliwością a nie dostałem. kurjer odbiera i odaje do sortowni w kuło moją paczkę do sortowni :[ i dzisiaj to kupie se w sklepie a jeżeli pszyjdzie kurjer z moją paczką to powim mu że miał mi dać drugiego i że za pużno teraz jusz nie pszyjmę i tak już nie bende miał kasy:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 to zajebista gierka ale nawet nie wiem czy mi pójdzie więc nie kupie Edycji Kolekcjonerskiej za tyle kasy
Mój komp:
procek 1,7Ghz
512 RAM
karta graficzna GeForce 6200 128 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować