Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2007 o 18:26, Bioły25 napisał:

> Siemka! jestem tu po raz pierwszy Czy mozna zostac Magiem Ognia i Mrocznym Jednoczesnie
???
>

Nie masz czegoś takiego że sie oficjalnie przyłączasz do jakiejś gildii. Jak masz reputacje
to kupujesz lepsze zbroje i tyle. Niestety :(

Chodzi mi o to czy moze mi w Bakareszcie mag przekazac swoja wiedze a potem ktorys z magow ognia moze mi przekazac swoja wiedze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:32, Innos5 napisał:

Chodzi mi o to czy moze mi w Bakareszcie mag przekazac swoja wiedze a potem ktorys z magow
ognia moze mi przekazac swoja wiedze???


Oczywiście masz taką możliwość. Wszystko zależy od twoich punktów nauki. Jak je masz to możesz się uczyć czegokolwiek niezależnie od tego czego uczyłeś się wcześniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:32, Innos5 napisał:

Chodzi mi o to czy moze mi w Bakareszcie mag przekazac swoja wiedze a potem ktorys z magow
ognia moze mi przekazac swoja wiedze???


A, o to Ci chodził. To źle zrozumiałem. Możesz sie uczyć i tego i tego. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:55, Innos5 napisał:

co mi da zabicie wszysztkich magow wody????

Zyskasz reputacje u Assasynów +03 - za zabicie za kazdego Maga Wody (+04 dodatkowo za wiadomosc ze wszyscy nie żyją)- Gonzales w Mora Sul

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:57, Kermit5738 napisał:

> co mi da zabicie wszysztkich magow wody????
Zyskasz reputacje u Assasynów +03 - za zabicie za kazdego Maga Wody (+04 dodatkowo za wiadomosc
ze wszyscy nie żyją)- Gonzales w Mora Sul

Pozdro!

Dzieki ! A znasz sposób na łatwe reputacje u Assasynów ?? Zeby wejsc do Ishtar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2007 o 18:58, Innos5 napisał:

Dzieki ! A znasz sposób na łatwe reputacje u Assasynów ?? Zeby wejsc do Ishtar


Oto lista rzeczy, które mają wpływ na reputację u assasynów :
Tu masz wszystkie zadania:

+20 - zlikwidowac Oboz Nomadow w Oazie na poludnie od Bakaresz - zleceniodawca: Tizgar w glownej swiatyni w Bakaresz
+15 - zaniesc list od Sancho z Ben Erei do Sigmora w Bakaresz w glownej swiatyni
+15 - Hassan - morderca Ramireza z Mora Sul - zleca Ningal w palacu Gonzalesa
+10 - Braga - zebranie pieniedzy od 3 kupcow i Tufaila
+05 - za zabicie krola Rhobara
+04 - za zabicie Shakyora w Lago
+03 - za zabicie za kazdego Maga Wody (+04 dodatkowo za wiadomosc ze wszyscy nie żyją)- Gonzales w Mora Sul
+01 - za przyprowadzenie zbieglego Hareka w Kap Dun
+01 - za szkatulke dla Basira w Monterze
+01 - za przyprowadzenie do Soboty niewolnika nalezacego do Dana w Monterze
+01 - za przyprowadzenie do Soboty niewolnika nalezacego do Thoreka w Monterze
+01 - za zabicie szamana Grompela w Silden
+01 - za przyprowadzenie niewolnika Willa do Quadira w Silden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 19:03, Innos5 napisał:

czy wie ktos czemu gdy odbilem pare miast orkow w innych miastach orkowie mnie napadali ???

Kiedyś też to miałem i nie wiedziałem o co chodzi, a orkowie atakują cię dlatego że odbiłeś za dużo miast i stałeś się podejrzliwy dla orków i myślą że jesteś jednym z buntowników i teraz każdy ork będzie cie atakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 19:03, Innos5 napisał:

czy wie ktos czemu gdy odbilem pare miast orkow w innych miastach orkowie mnie napadali ???


Odbiłeś po prostu za dużo miast, można odbić tylko Ardeę, Vengard i dwa inne dwolne miasta spod okupacji orków, jak odbijesz więcej to będą Cię wtedy wszystkie orki do końca gry atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 19:03, Innos5 napisał:

czy wie ktos czemu gdy odbilem pare miast orkow w innych miastach orkowie mnie napadali ???

Dużo osób ma z tym problem. Orkowie dlatego cię atakowali gdyż odbiłeś za dużo miast. Odbijanie miast najlepiej zrobić pod koniec gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 19:03, Innos5 napisał:

czy wie ktos czemu gdy odbilem pare miast orkow w innych miastach orkowie mnie napadali ???


Bo jak odbijesz 3 miasta orków to przywódca innego miasta odrazu Cie zaatakuje (i coś tam wcześniej powie). A jak 4 odbijesz to później odrazu ork jak Cie zauważy albo najemnik orkowy to Cie będzie atakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba mieć reputacji u asasynów żeby dostać się do Ishtar, i czy nie przeszkadza to za bardzo w wypełnianiu zadań dla buntowników (bo w sumie ich interesy są sprzeczne)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:09, tykus napisał:

Ile trzeba mieć reputacji u asasynów żeby dostać się do Ishtar


75

Dnia 10.01.2007 o 20:09, tykus napisał:

i czy nie przeszkadza to za bardzo w wypełnianiu zadań dla buntowników (bo w sumie ich interesy są sprzeczne)???


Nie powinno przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:09, tykus napisał:

Ile trzeba mieć reputacji u asasynów żeby dostać się do Ishtar, i czy nie przeszkadza to za
bardzo w wypełnianiu zadań dla buntowników (bo w sumie ich interesy są sprzeczne)???


Trzeba mieć 75% reputacji. Chyba nieprzeszkadza, ale nie jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:09, tykus napisał:

Ile trzeba mieć reputacji u asasynów żeby dostać się do Ishtar, i czy nie przeszkadza to za
bardzo w wypełnianiu zadań dla buntowników (bo w sumie ich interesy są sprzeczne)???



jeżeli dołączysz do asasynów... to buntownicy i tak będą dawali ci qesty i możesz mieć nawet pancerz paladyna będąc asasynem i buntownikiem w jednym

Ps. ja miałem ciężki pancerz nordmarczyka, paladyna , i najlepszy z pancerzy asasyna

miałem u asasynów 80 reputacji
buntownicy 56
nordmarczycy 76
gońcy leśni 15
koczownicy 30
orkowie 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:37, karolekziomek napisał:

Dlaczego podczas gry wyskakują co jakiś czas białe ekrany? proszę o szybką odpowiedź.



Zapewne postprocesing w opcjach graficznych masz ustawione na minimum, ustaw na średnie lub na maxa a problem powinien zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:37, karolekziomek napisał:

Dlaczego podczas gry wyskakują co jakiś czas białe ekrany? proszę o szybką odpowiedź.

Przesuń w opsjach pasek o nazwie "Post processing" na środek lub na maksimum. Powinno pomóc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się