Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Mam problem w Mora Sull wykonałem wszystkie zadania i mam tylko 70% . Ksiezycowe ostrze kture miałem dac w podarku sprzedałem kowalowi teraz juz mu je zabrałem ale juz niema obcji podarowania go tamtemu kolesiowi . Ktos sie spotkał z czyms takim a moze mozna wejsc do tego chyba Gomeza na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 15:35, Gracz 23 napisał:

Powiedz mi jakie wykonałeś zadania to ci powiem jakie zostały

Wez je teraz spamietaj a le chyba wszystkje wszyscy powiedzieli ze sie za mna wstawia a tu dupa niebyłem tyko tam daleko co na mapie swiata za palma 4 chaty stoja noi z tym osrzem w prezecie mi niewyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki, potrzebuje jeszcze 5 punktow reputacji w Mora Sul, aby moc dostac sie do Ramireza i ostatnie zadanie jakie mam do wykonania, nie wymagajace wejscia do swiatyni to odprowadzenie Orknaroka do tejze swiatyni, jednakze nie moge tego uczynic, ze wzgledu na to, iz w mojej druzynie juz znajduje sie towarzysz - Diego, Diega nie moge nigdzie znalezc po prostu przepadl, czy jest mozliwosc usuniecia z poziomu konsoli towarzysza, albo jakis inny sposob, blagam o pomoc - utknalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 16:25, el' conrado napisał:

Ja mam pytanie z innej beczki, potrzebuje jeszcze 5 punktow reputacji w Mora Sul, aby moc dostac
sie do Ramireza i ostatnie zadanie jakie mam do wykonania, nie wymagajace wejscia do swiatyni
to odprowadzenie Orknaroka do tejze swiatyni, jednakze nie moge tego uczynic, ze wzgledu na
to, iz w mojej druzynie juz znajduje sie towarzysz - Diego, Diega nie moge nigdzie znalezc
po prostu przepadl, czy jest mozliwosc usuniecia z poziomu konsoli towarzysza, albo jakis inny
sposob, blagam o pomoc - utknalem


wpisz z konsoli "goto Diego". przeteleportujesz sie w to miejsce gdzie jest. pogadasz z nim i go zwolnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 16:25, el' conrado napisał:

Ja mam pytanie z innej beczki, potrzebuje jeszcze 5 punktow reputacji w Mora Sul, aby moc dostac
sie do Ramireza i ostatnie zadanie jakie mam do wykonania, nie wymagajace wejscia do swiatyni
to odprowadzenie Orknaroka do tejze swiatyni, jednakze nie moge tego uczynic, ze wzgledu na
to, iz w mojej druzynie juz znajduje sie towarzysz - Diego, Diega nie moge nigdzie znalezc
po prostu przepadl, czy jest mozliwosc usuniecia z poziomu konsoli towarzysza, albo jakis inny
sposob, blagam o pomoc - utknalem


wpisz z konsoli "goto Diego". przeteleportujesz sie w to miejsce gdzie jest. pogadasz z nim i go zwolnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 16:49, Piotrek B. napisał:

Ale kody "goto" lub "spawn" nie działają jeśli wpisze sie tam imię postaci, więc co wpisać ??


Powinny działać, a te imiona to wpisujesz z małej litery czy z dużej? Bo to ma znaczenie i w niektórych przypadkach w kodach trzeba wpisywać "y" zamiast "z" i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co ja mam zrobic wykonałem juz wszystkie zadania w Mora Sull zostały tylko te koncowe kture bende mugł wykonac jak dostane ostatni klucz a mam tylko 70% reput czy da sie tam weisc na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedna sprawe po odnalezieniu goscia ktury poszedł w strone ruin a własciwie tego co po nim zostało raportuje temu łowcy głuw co mnie o to prosił (sory ze bez imion ale niemam do nich pamieci)ale on muwi zeby powiedziec o tym jeszcze komus a ja niewiem komu i gdzie on jest nie dostałem za to zadanie reputaci i morze w tym jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skonczylem gre.... jestem zawiedziony :(

cala jest cudowna, ale zakonczenie.... szykrosc

wrocilem do nwn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 17:30, Bez imjenny napisał:

A mam jeszcze jedna sprawe po odnalezieniu goscia ktury poszedł w strone ruin a własciwie tego
co po nim zostało raportuje temu łowcy głuw co mnie o to prosił (sory ze bez imion ale niemam
do nich pamieci)ale on muwi zeby powiedziec o tym jeszcze komus a ja niewiem komu i gdzie on
jest nie dostałem za to zadanie reputaci i morze w tym jest problem


Zdaje się, że możesz o tym zameldować Czarnemu Magowi (Tizgar?) u władcy Mora Sul. Załatwisz gościa kawałek na północny-zachód od Ramireza i dostaniesz chyba +15 rep. u Asasynów (musisz przeczytać list szefa bandy i pogadać z Tizgarem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 17:58, Qbli napisał:

> A mam jeszcze jedna sprawe po odnalezieniu goscia ktury poszedł w strone ruin a własciwie
tego
> co po nim zostało raportuje temu łowcy głuw co mnie o to prosił (sory ze bez imion ale
niemam
> do nich pamieci)ale on muwi zeby powiedziec o tym jeszcze komus a ja niewiem komu i gdzie
on
> jest nie dostałem za to zadanie reputaci i morze w tym jest problem

Zdaje się, że możesz o tym zameldować Czarnemu Magowi (Tizgar?) u władcy Mora Sul. Załatwisz
gościa kawałek na północny-zachód od Ramireza i dostaniesz chyba +15 rep. u Asasynów (musisz
przeczytać list szefa bandy i pogadać z Tizgarem).

Powiedz jak nazywa sie szef tej bandy a ten list to ja mam tak sobie przeczytac czy komus bo pierwsze otym słysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość się nazywa Hassan, a list czytasz wciskając M i na górze dając zakładkę listy. Potem idziesz do Tizgara i mówisz mu, że wiesz, kto zabił Ramireza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to niepomogło za samo zabicie Hassama niedostałem reputaci
Niewiem co robic brakło mi 5% reputacji tylko dlatego ze zamjast dac Ksiezycowy miecz w prezencie Gomezowi czy jak mutam to sprzedałem go kowalowi jusz mugo zabrałem ale nie mam obcji podarunku Gomezowi co robic sejwy mam wszystkje terz zMora Sul
POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:07, Bez imjenny napisał:

Nie to niepomogło za samo zabicie Hassama niedostałem reputaci
Niewiem co robic brakło mi 5% reputacji tylko dlatego ze zamjast dac Ksiezycowy miecz w prezencie
Gomezowi czy jak mutam to sprzedałem go kowalowi jusz mugo zabrałem ale nie mam obcji podarunku
Gomezowi co robic sejwy mam wszystkje terz zMora Sul
POMOCY!!!



A dałeś Gomezowi paczkę ziela z Lago? Możesz pobić tam Rasula i zabrać mu 5 paczek =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze staraj się pisać czytelnie. A po drugie jeżeli masz z tym problem to zapytaj się jakiejś osoby czy nie wyśle ci na poczte save''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się