Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2008 o 23:57, Matias16162 napisał:

I chcąc nie chcąc musisz zostac cheeterem w gothic 3 :)
Chciażby w przypadku jakiegoś bugu przez który fabuła nie posunie się do przodu a dawno
nie zapisywałeś. Co wtedy się robi? Wpisuje kod xD

w jakim celu bo nie rozumem - fabuła się nie posunie - skoro zrobiłeś questy dla osad - to czego oczekujesz?
a główny wątek jak ? nie da rady - ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam problem jak włanczam okno do kodów ~ to jest tylko czarne i nic nie widać <zły> bo potrzebne mi są 2 katany a więc pomużcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 12:11, Gnichu napisał:

Ej mam problem jak włanczam okno do kodów ~ to jest tylko czarne i nic nie widać <zły>
bo potrzebne mi są 2 katany a więc pomużcie



Zainstaluj patcha....

Bądź wejdź do folderu DATA w folderze z grą, i stwórz tam folder o nazwie "_compiledImage" (bez cudzysłowia) następnie wejdź do stworzonego folderu, i zrób w nim następny o nazwie "_Intern"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 12:16, MTSMAFIOSO napisał:

> Ej mam problem jak włanczam okno do kodów ~ to jest tylko czarne i nic nie widać
<zły>
> bo potrzebne mi są 2 katany a więc pomużcie


Zainstaluj patcha....

Bądź wejdź do folderu DATA w folderze z grą, i stwórz tam folder o nazwie "_compiledImage"
(bez cudzysłowia) następnie wejdź do stworzonego folderu, i zrób w nim następny o nazwie
"_Intern"



OKI dzięki a skont mam mieć patcha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 12:18, Gnichu napisał:

> > Ej mam problem jak włanczam okno do kodów ~ to jest tylko czarne i nic nie
widać
> <zły>
> > bo potrzebne mi są 2 katany a więc pomużcie
>
>
> Zainstaluj patcha....
>
> Bądź wejdź do folderu DATA w folderze z grą, i stwórz tam folder o nazwie "_compiledImage"

> (bez cudzysłowia) następnie wejdź do stworzonego folderu, i zrób w nim następny
o nazwie
> "_Intern"


OKI dzięki a skont mam mieć patcha??


ściągnij ze strony. link byl juz parokrotnie podawany w tym wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to że gdy przywołujesz konsolę i wpisujesz kod to w oknie albo nie pojawia się nic albo pojawiają się jedynie jakieś dziwaczne symbole? Nie martw się - to normalne. Rozwiązania są dwa:
Pierwsze - Pomimo że nie widzisz tego co wpisujesz to tekst się tam pojawia i o ile wpiszesz go poprawnie i zatwierdzisz będzie miał pożądany efekt. Czyli wpisz tekst na ślepo i go zatwierdź - musisz jedynie pamiętać że Gothic 3 korzysta z niemieckiego układu klawiatury i zamienia litery "y" i "z" oraz znaki "?" i "_" - weź to pod uwagę gdy wpisujesz kod.
Drugie rozwiązanie - W folderze "data", w katalogu gry utwórz nowy folder o nazwie "_compiledImage", a w tym z kolei folderze stwórz jeszcze jeden folder o nazwie "_Intern". To powinno sprawić że konsola staje się widoczna w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 00:04, MTSMAFIOSO napisał:


> Nie :P
> Można się jeszcze nauczyć je wytwarzać chyba.

Chyba, chyba. A właśnie że nie, bo nie ma przepisu na katane :P
I po co się wtrącasz jak nie wiesz :D


Wydawało mi się, że można było zdobyć "przepis" (to nie zupa :P ) na katanę u któregoś z kowali w Nordmarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2008 o 14:02, MKRaven napisał:

Wydawało mi się, że można było zdobyć "przepis" (to nie zupa :P ) na katanę u któregoś
z kowali w Nordmarze?



Nie, nie można. Prędzej bym powiedział iż w Varancie, ale tam także nie ma.
Nawet kodu na "przepis" na katanę nie ma.
I wiem że to nie zupa, ale czy w grze, czy wpisując kody piszesz Przepis_Katana [Recipe_Katana] tak samo jak z napojami, zupami, itp. Bynajmniej w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Gothic 3 muli mi na |Amd Sempron 2800+ 2.0Ghz|DRRI 1.25 GB Ram|Radeon 9600Pro 256mb|HDD 80Gb| minimalne wymagania sprzętowe spełniam, mam w G3 wszysko wyłączone (Detale) i wgranego patcha 1.6 i nadal sie tnie jak niewiem. To tak powinno być czy to tylko u mnie tak sie dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zdobyć schemat na miecz który wykonujesz z dwóch katan (ciekawe jak to się robi), jednak nie wydaje mi się aby można było wykuć katanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 14:11, Karharot napisał:

Możesz zdobyć schemat na miecz który wykonujesz z dwóch katan (ciekawe jak to się robi),
jednak nie wydaje mi się aby można było wykuć katanę.



Dokładnie, schemat na Miecz Mistrzowski (do którego stworzenia potrzebne są 2 Katany) można kupić w Nordmarze, ale już tych 2-ch Katan nie znajdziesz/kupisz bez kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowie mi ktoś wkońcu na powyższy post ??
Sorki za spam mam mało czasu bo brat jedzie na zakupki i chce wiedzieć co ma dokupić do kompa.
Więc prosze o szybką odpowiedz.
Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 14:19, burczynski napisał:

Odpowie mi ktoś wkońcu na powyższy post ??
Sorki za spam mam mało czasu bo brat jedzie na zakupki i chce wiedzieć co ma dokupić
do kompa.
Więc prosze o szybką odpowiedz.
Z gory dzieki


Ja proponowałbym lepszą grafe i wiecej RAMu. Pamiętaj tylko że to moja opinia i ja ci niczego nie sugeruje i nie obiecuje że to pomoże. Lepiej zapytaj tych co się lepiej na tym znają ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 14:19, burczynski napisał:

Odpowie mi ktoś wkońcu na powyższy post ??
Sorki za spam mam mało czasu bo brat jedzie na zakupki i chce wiedzieć co ma dokupić
do kompa.
Więc prosze o szybką odpowiedz.
Z gory dzieki



Co ma dokupić?
Nowego kompa.

A i nawet na nowym kompie czasem będziesz zaliczał "zacinki"

NA GOTHICA NIE MA RADY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. 2 katany można zdobyć bez kodów - zaręczam Ci to bo swego czasu wykułem ten miecz (jeden z lepszych w grze zresztą) i nie użyłem do tego żadnych kodów. Jedną katanę znajdziesz w 14 z rzędu specjalnej skrzyni a drugą można przy odrobinie szczęścia kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


KŁEJK dzięki, ramu i tak dokupi 512mb a grafy kupić sie nie opłaca bo mam stare złącze AGP a 9600Pro to jedna z najlepszych kart graficznych dostepnych na te zlącze więc... sami wiecie.
Wkoncu trzeba pomyślec o nowej plycie głownej i procku ale na to potrzeba sporo kasy a tej jak wiecie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 14:25, Karharot napisał:

Mylisz się. 2 katany można zdobyć bez kodów - zaręczam Ci to bo swego czasu wykułem ten
miecz (jeden z lepszych w grze zresztą) i nie użyłem do tego żadnych kodów. Jedną katanę
znajdziesz w 14 z rzędu specjalnej skrzyni a drugą można przy odrobinie szczęścia kupić.



Pokaż mi dowód to uwierzę... sam przechodzę teraz Gothica 3-raz [za każdym razem zaliczam jak największą ilość zadań] i na forach o Gothicu ile razy przechodzili, jakoś nikt nie znalazł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się