Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2006 o 17:37, Morfieusz napisał:

Witam, czy portafi ktos wskazac mi na mapie miejsce gdzie ukrywa sie 5 niewolnikow ktorzy uciekli
z Silden ? znalazem juz 3 w jednym obozie w lesie


Jeden jest w mniejszym obozie kawałek w górę na wschód od tego obozu w którym znalazłeś tamtych 3, drugi równiesz jest niedaleko tyle że w górę na północ albo północny-wschód od tego obozu z tymi 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po zainstealowaniu g3 i probie uruchomienia wyskakuje mi :

Operation: Open
File: C:\Program Files\gothic III\gothic3.exe
Parameter:
Directory: C:\Program Files\gothic III
Flags: 10


Co mam zrobic?? Pilne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie podczas instalacji wyskoczył ci błąd:

Installation: Error 1723. Error with Microsoft Visual C++.

Rozwiązanie:
Dla WinXP:

1. Zainstaluj .NET-Framework. (Download: Microsoft .NET Framework Version 1.1 Redistributable Package)
2. Zainstaluj instalator 3.1. (Download (i.e.): Microsoft Windows Installer 3.1.4000.2435 Redistributable)
3. Zainstaluj C++ Runtimes. (Download: Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package (x86))
4. Przeinstaluj Gothic 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 17:48, Karharot napisał:

Prawdopodobnie podczas instalacji wyskoczył ci błąd:

Installation: Error 1723. Error with Microsoft Visual C++.

Rozwiązanie:
Dla WinXP:

1. Zainstaluj .NET-Framework. (Download: Microsoft .NET Framework Version 1.1 Redistributable
Package)
2. Zainstaluj instalator 3.1. (Download (i.e.): Microsoft Windows Installer 3.1.4000.2435 Redistributable)
3. Zainstaluj C++ Runtimes. (Download: Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package (x86))
4. Przeinstaluj Gothic 3.


Czy możesz podać mi linki tych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w Monterze wygrałem na arenie z Danem, spytałem się o nagrodę i miałem wziąć niewolnika podchodzę do niewolnika a on nie chce ze mną isc mówi Lepiej już sobie idź czy coś w tym stylu co zrobic żeby za mną szedł to chyba nie znaczy ze mam cos rozwaloonego w grze??

jeszcze jedno czy pojawia się u was ramka z tekstem w czasie dialogu bo ja tego nie mam a w instrukcji na screenie widzialem że jest mam nadzieję za moja gra nie jest zepsuta


PROSZĘ o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 18:01, Jacobb napisał:

Mam problem w Monterze wygrałem na arenie z Danem, spytałem się o nagrodę i miałem wziąć niewolnika
podchodzę do niewolnika a on nie chce ze mną isc mówi Lepiej już sobie idź czy coś w tym stylu
co zrobic żeby za mną szedł to chyba nie znaczy ze mam cos rozwaloonego w grze??


A porozmawiałeś z Danem po tym jak go pokonałeś. Jeśli tak to być może nie rozmawiałeś jeszcze z asasynem który zleca ci zadanie abyś odzyskał dla niego tego niewolnika (to do niego musisz go odprowadzić. Mieszka nad kwatermistrzem najemników, wejście do jego domu jest naprzeciwko bramy do zamku

Dnia 08.11.2006 o 18:01, Jacobb napisał:

jeszcze jedno czy pojawia się u was ramka z tekstem w czasie dialogu bo ja tego nie mam a w
instrukcji na screenie widzialem że jest mam nadzieję za moja gra nie jest zepsuta


Pojawia się. Spróbuj poszukać w opcjach, wydaje mi się że był tam jakiś suwak czy coś czym można było włączyć napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem G3 tym 3 sposobem zniszczylem ar.................................... emm nie bede nic zdradzac ale zawiodlem sie :| mogli zrobic cos znacznie lepszego a to takie proste no i ta wedrówka(tylko dla stowarzyszonych) :D
Przeszedl ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 18:15, WorldWar3PL napisał:

I jak wrażenia, jest jakakolwiek szansa na czwórkę ? : )


To pewnie zależy najbardziej od wyników sprzedaży:)
Ale tak. Zakończenie gry pozostawia twórcom szeroko otwartą furtkę na kontynuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 16:34, Karharot napisał:

> Nadal nie wiem gdzie to jest.

Ech. Naprawdę obejrzyj sobie te mapy:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=331

Ortega jest pod znaczkiem z numerem 8 na mapie świata (tej z oznaczeniami nie tej czystej).
Już bardziej dokładnie pokazać tego nie można


Wielkie dzięki, pomogło, właśnie zmierzam do Montery :) Mam jeszcze pytanko, jak zrobić, by nauczyć się np. lepszej walki mieczem? Mam pieniądze i pisze mi, że nie spełniam warunków lub coś w tym stylu, a mam 150 siły, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 16:59, JogaTv napisał:

Full Wypas- to dam ci lepsza napiszs do mnie na gg 7607146


Wielkie dzięki, już wiem, jakbym miał jeszcze jakieś problemy to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 18:26, Full Wypas napisał:

Wielkie dzięki, pomogło, właśnie zmierzam do Montery :) Mam jeszcze pytanko, jak zrobić, by
nauczyć się np. lepszej walki mieczem? Mam pieniądze i pisze mi, że nie spełniam warunków lub
coś w tym stylu, a mam 150 siły, o co chodzi?


Do trenowania cech musisz mieć kasę (zawsze w G3 NIKT NICZEGO nie nauczy cię za darmo, nawet jak dopiero co uratowałeś mu życie), odpowiednie statystyki (czasem więcej niż jedną), oraz 5 punktów nauki.
Może wytrenowałeś sobie właśnie siłę i zabrakło ci tego ostatniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 18:26, Full Wypas napisał:

nauczyć się np. lepszej walki mieczem? Mam pieniądze i pisze mi, że nie spełniam warunków lub
coś w tym stylu, a mam 150 siły, o co chodzi?

Stawiam na reputacje :) porób zadania to może cię nauczą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez dodatek jest w drodze do 3ki wiec ni ma co narzekac

a 4ka pewnie bedzie, patrzac na zapotrzebowanie w roznych krajach na gothic 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się