Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2006 o 18:43, Karharot napisał:

> o ile pamietam... to chyba 10 PN i 250 golda za 10 HP, ale na pewno się myle.

Przelicznik jest 1PN za 4 PŻ, reszta się zgadza.


Eee, sorry. 1PN i 25 sztuk złota za 4PŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:43, WorldWar3PL napisał:

Ja dopiero robię rewolucję w monterze.
Znajdę gdziekolwiek kapliczkę Innosa ? ; -)


Pierwsza kapliczka Innosa jest w wiosce Ardea (to pierwsza którą wyzwalasz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:46, Tomek.czwa napisał:

A nie da się jej stworzyć z bryłek rudy??


Nie. Bryłki rudy to osobny przedmiot potrzebny do wykuwania innych mieczy. (ale masz rację że powinna być taka możliwość - tyle że PB o tym nie pomyślało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:51, rybak9292 napisał:

Intel Celeron 2.40GHz
512Ram
ATI Radeon 9600 Series
C-Media Wave Device
To wina sprzętu czy płytki???
Odpowiedźcie mi proszę!!

Na twoim sprzęcie trudno będzie odpalić gothic 3 bo nie spełniasz wymagań minimalnych. Ale najlepiej sprawdź na jakimś innym lepszym kompie czy się zainstaluje i pójdzie wtedy zobaczysz czy to winna kompa czy płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 20:03, TTBoS napisał:

Wiec postanowiłam odinstalować
> grę i spróbować jeszcze raz, a tu znowu problem gra niby się odinstalowała ale teraz gdy
wybieram
> ponownie obcję instaluj wyskakuje : czy chcesz usunąć zaznaczaną aplikację i jej wszystkie

> składniki? gdy klikam TAK. pojawia się okno deinstalacji i że powiodło się . I tak w kółko

> się to powtarza za każdym razem gdy chcę zainstalować na nowo grę. Barzdo proszę o pomoc!!!!!

> Dziękuje!!
> >
> dzieki zaraz spróbuję pozdrawiam

o sam problem nie wiem ale jesli teraz masz problem z odinstalowaniem to musisz wpisac w programie
ktory znajduje sie w menu wina "START>WYZUKAJ'' i tam wpisz "Gothic 3" i jak znajdzie coś
to to poprostu usun to i teraz sprubuj odinstaloac gre powino pomuc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:53, Tomek.czwa napisał:

> Intel Celeron 2.40GHz
> 512Ram
> ATI Radeon 9600 Series
> C-Media Wave Device
> To wina sprzętu czy płytki???
> Odpowiedźcie mi proszę!!
Na twoim sprzęcie trudno będzie odpalić gothic 3 bo nie spełniasz wymagań minimalnych. Ale
najlepiej sprawdź na jakimś innym lepszym kompie czy się zainstaluje i pójdzie wtedy zobaczysz
czy to winna kompa czy płytki.

no kumpel ma lepszego kompa i jemu tez nie chcialo wejsc oryginalne gothic 3 ale po formatowaniu winowsa poszedl mu G3 tylko ze pirat a moja plytka miala takie same problemy jak u mnie... Ale czmu wyskoczyl komunikat ze plytki nie ma w napedzie??? a newet podczas wlaczania gry powinien byc charakterystyczny dzwiek ladowania plyty a tu nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 20:20, wdowiakm napisał:

W menu start jest uruchom pojawi się okienko wpisz w nim "regedit" bez cudzysłowu pojawi ci
się okienko "Edytor rejestru" Wejdź w zakładkę edycja i wejdź w "znajdź" wpisz tam Gothic 3
i usuń pliki gdzie znajdzie Gothic 3. Tylko uważaj bo usuniesz coś więcej możesz uszkodzić
system!!!



bardzo dzięki zaraz spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie przeszedł ktos gothica 3 drogą buntowników bo jestem ciekaw co jest na końcu w poradniku jest napisane "jest jeszcze jadno zadanie do wykonania. Czy mu podaołasz. Czy ręka ci nie zadrży" co to ma oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 18:56, rybak9292 napisał:

no kumpel ma lepszego kompa i jemu tez nie chcialo wejsc oryginalne gothic 3 ale po formatowaniu
winowsa poszedl mu G3 tylko ze pirat a moja plytka miala takie same problemy jak u mnie...
Ale czmu wyskoczyl komunikat ze plytki nie ma w napedzie??? a newet podczas wlaczania gry powinien
byc charakterystyczny dzwiek ladowania plyty a tu nic!!!

Czyli skontaktuj się z działem pomocy technicznej cdp albo masz jakiś piracki syf w kompie ale obstawiał bym za uszkodzoną płytką.

Do czego służy piec w klanie młota w kopalni rudy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tu was zaskocze bo juz ise skontaktowalem z dzialem pomocy technicznej i powiedzieli ze mam wylaczyc wszystkie programy internetowe i usunać programy do wirtualnych dysków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:08, wilku-pl napisał:

> Do czego służy piec w klanie młota w kopalni rudy??

Do pieczenia rudy :-)

Mam ponad 160 bryłek rudy i wszystkie umiejętności kowala czyli jak mam użyć tego pieca i "upiec" rude jak chce użyć pieca bohater podchodzi do niego i mów "NIE".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:11, Tomek.czwa napisał:

Mam ponad 160 bryłek rudy i wszystkie umiejętności kowala czyli jak mam użyć tego pieca i "upiec"
rude jak chce użyć pieca bohater podchodzi do niego i mów "NIE".


******SPOILER******
Ten piec jest potrzebny do zniszczenia artefaktów Adanosa jeśli zdecydujesz się współpracować z Xardasem, a nie walczyć dla Innosa czy Beliara
******KONIEC SPOILERA******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu akurat ja mam takiego pecha w poniedziałek minął termin ostateczny dostarczenia paczki na poczcie jej nie ma i kriera nie było :?:?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:00, szmuglero napisał:

Mam pytanie przeszedł ktos gothica 3 drogą buntowników.


******SPOILER******
Nie ma "drogi buntowników". Możesz poprzeć Innosa, Beliara lub współpracować z Xardasem (dla Adanosa). Co się po drodze stanie z buntownikami ma drugorzędne znaczenie (ale jeśli wybierzesz ścieżkę Innosa to upewnij się że król dożyje tego momentu - po wyboraniu strony boga ognia Rhobar może cię nauczyć umiejętności "Paladyn" oraz "Regeneracja". Potem możesz aroganckiego drania zatłuc.)
******KONIEC SPOILERA******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam piekielny problem. Rozwalilem demona w Gotha itd. Zabiłem orkow stacjonujacych przed gotha. Podrozowalem na polnoc i nagle w miescie Faris zatrzymali mnie orkowie i wrzeszcza ze jestem poszukiwany za morderstwo :/ Mozna to jakos naprawic? Nie chce zaczynac od poczatku, a nie mam sejwa przed gothą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się