Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

ALE LIPA :((( chodzilem sobie po pustyni rozwiazywalem rozne zadania wracam do "zieleni" i nagle w kazdym miescie mnie atakuja:/ W KAZDYM :( a przeciez nic takiego nie rob ilem na pustyni :/ dla nikogo nie pracowalem :/ ocb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleść/kupić:
1. Przepis na Miecz Mistrzowki
2. Miecz Mistrzowki
3. Miecz Królewski i jeśli jest to też przepis
3. Demoniczny Łuk

I może mi ktoś podać liste komu mam wręczyć ogniste puchary?

Z góry dzięki za ewentualne odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 11:28, falcon33 napisał:

> Ponawiam pytanie: Mial ktos problem z questem na pustyni aby podazac za merdarionem? Ide
za
> nim do pierwszej grupki nieumarlych biejmy ich i on staje sobie na srodku pobojowiska
i dalej
> ani rusz:/. Jak gadam z nim to mam tylko standardowe wypowiedzi o nauce. Co zrobic zeby
pchnac
> go dalej? Chodzilem tam z nim z 5x i zawsze staje w tym samym miejscu.
>
>

Sprawdz czy się gdziesz nie zapodział jakiś zombi



Raczej nie:/ sprawdzalem nawet konsola czy jakis nie zostal tzn latalem z komenda "goto" i kazdy zombie martwy;/ a jak po prostu wytluklem przywodcow to zadanie z ich zabijaniem zaliczyl, ale podazanie za nim zostalo anulowane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 12:37, BlackBomb napisał:

Gdzie mogę znaleść/kupić:
1. Przepis na Miecz Mistrzowki
2. Miecz Mistrzowki
3. Miecz Królewski i jeśli jest to też przepis


1) U prawie każdego Kowala w Varrancie
2) Wykuć
3) Jak ubijesz Rhobara to będzie miał przy sobie (ale zużyty, dmg 67 i nie da się go naprawić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 12:21, Ufo2 napisał:

Może trochę dokładniej. Atakują cię w każdym mieście - buntownicy i orkowie, czy tylko jedni
z nich?

Orkowie mnie atakuja :/ nie moge nawet z nikim pogadac...od razu przechodza do "zelaznych" argumentow:P troche lipa bo przez to stracilem mnostwo questow:/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WorldWar3PL:
Wczoraj mialem dokladnie tak samo;/ gralem chyba z 1,5 h i nei zapisywalem i zonk teleport i zwis;/ a zrobilem chyba z 10 zadan w Monterze (bo gram od nowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z uruchomieniem Gothica 3. Gdy prubuję go włączyć to wyskakuje mi komunikat, że wystąpil błąd w pliku gothicIII.exe i trzeba zamknąć aplikację. Dalej jest napisane, czy wysłac, czy nie wysyłać raport o błedach. Próbowałem juz wszystkiego, przeinstalowywałem grę z jakieś 6 razy conajmniej, insatlowałem najnowszego directa i mam oryginalna wersję gry. A jak instalowałem u mojego sąsiada to wszystko chodziło, chociaż ma on dużo gorszy komputer od mojego. Zresztą niedawno wymieniałem płyte główną, procesor i kartę graficzną. Wcześniej mi chodził Gothic III, ale ostatnio przeinstalowałem Windowsa i od tej pory wyskakuje ten głupi bład. Moze od tego,ze nie mam jeszcze service packa 2? Ale na grze nic takiego nie jest napisane. Proszę o pomoc, bo sam juz nie mam do tego siły. A... jeszcze sprawdzałem w gram.pl na pomocy i takiego błedu nie było tam. Dlatego pisze wo Was. Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa :/ dlatego mowie;p zreszta kiedys juz na tym forum byl poruzany taki problem...i tam jesli dobrze pamietam tez mowili ze potrzeba SP2 :)

BTW. przez to wszystko musze zaczyn ac gothica od poczatku :/ jakies 30 h grania poszlo na marne, przez jakies bugi >:[ cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc mam taki problem co do wyzwalania nordmaru, wykosiłem wszystko co się rusza ale nadal nie jestem pewien co do kilku miejsc
http://img120.imageshack.us/my.php?image=nordmarmap2od5.jpg
więc tak podpisałem i może mi ktoś pomóc ?
1- tutaj jakiś taki mały był patrol i zabiłem ich i nic się nie pokazało ani przywodcy nie było ani nic
2-tutaj to chyba było zadanie z kamieniami przodków co ten shaman był
3-jak tam się dostać :D
4-tutaj te 2 obok siebie to chyba wyjscie z kopalni nie szedłem dalej w strone 2 kropki jak wyzwalalem kopalnie to tylko tych przy wejsciu wykosiłem a jak teraz szedłem to były slady orków ale zadnego nie widziałem :/
HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 13:51, ma5b napisał:

taaa :/ dlatego mowie;p zreszta kiedys juz na tym forum byl poruzany taki problem...i tam jesli
dobrze pamietam tez mowili ze potrzeba SP2 :)

BTW. przez to wszystko musze zaczyn ac gothica od poczatku :/ jakies 30 h grania poszlo na
marne, przez jakies bugi >:[ cholera...


To, że orkowie Cie atakują to nie bug. Po prostu wyzwoliłeś za duzo miast i kapneli się, że jest coś z Toba nie tak.
Nastepnym razem pozostaw wyzwalanie na koniec gry.
Mozesz wyzwolic Ardeę (w sumie tu nie masz wyboru :P), Cape Dun i jeszcze jedno. Po nastepnym wódz będzie Cie rozpoznawał, a po jeszcze następnym wszyscy orkowie będą Ci wrodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 14:01, Xyz Zyz napisał:

Mozesz wyzwolic Ardeę (w sumie tu nie masz wyboru :P), Cape Dun i jeszcze jedno. Po nastepnym
wódz będzie Cie rozpoznawał, a po jeszcze następnym wszyscy orkowie będą Ci wrodzy.


Troszkę inaczej to jest, bez takich konsekwencji można wyzwolić Ardeę, Gothę, Vengard plus dwa inne dowolne miasta z Myrtany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była mowa o kłopocie z Merdarionem. Ja miałem tak samo. Podejrzewam, że przyczyną tego był fakt, że sam wcześniej wybiłem kilku przywódców zombie. Merdarion stanął na pustyni, a ja miałem opcję dialogową, że wszyscy przywódcy są martwi. Zaliczyło ogólne zadanie, a anulowało kilka zadań "podążaj za merdarionem" Ogólnie wygląda na kolejne niedociągnięcie twórców gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi gothic zglupial, nie dalo sie grac, klawiatura prawie nie eagowala :/ albo z strasznym opuznieniem, reinstal nic nie dal gry, wykasowanie save tyz :/ , gra od nowa tak samo, a nie bede specjalnie robil formatu dla tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się