Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

juz to napisalem pare razy pomocy nie uzyskalem więc pisze jeszcze raz :mam taki gdziwny bląd przy wlanczaniu gothica 3-raport o błędach, błąd jest w pliku gothic.axe i inny, nieraz mi wyskakuje taki błąd http://img86.imageshack.us/img86/4922/uo0015iz7.jpg (to jest strona po wejsciu na nią powinien sie pokazac błąd)zainstalowalem biblioteczke c++ i mam servis packa2 bardzo was prosze o pomoc. gre mam orginalną(przepraszam za błędy jak są), też myślałem ze mam zasłaby sprzęt:karte mam ATI RADEON 9600 PRO, procesor mam AMD Athlon(tm) XP 2400+,~2.0GHz i 1,00GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas możesz wybijać orków z całej Myrtany. Kolejność uwalniania miast jest dowolna ja bym jednak zaczął od Trelis i skończył na Geldern bo tak mniej więcej rozkłada się poziom trudności ... Powodzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:44, Zowik005 napisał:

juz to napisalem pare razy pomocy nie uzyskalem więc pisze jeszcze raz :mam taki gdziwny bląd
przy wlanczaniu gothica 3-raport o błędach, błąd jest w pliku gothic.axe i inny, nieraz mi
wyskakuje taki błąd http://img86.imageshack.us/img86/4922/uo0015iz7.jpg (to jest strona po
wejsciu na nią powinien sie pokazac błąd)zainstalowalem biblioteczke c++ i mam servis packa2
bardzo was prosze o pomoc. gre mam orginalną(przepraszam za błędy jak są), też myślałem ze
mam zasłaby sprzęt:karte mam ATI RADEON 9600 PRO, procesor mam AMD Athlon(tm) XP 2400+,~2.0GHz
i 1,00GB RAM


Miałem podobny błąd, ale restaruje komputer i włancza się poprawnie. Radze Ci spróbowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:44, Zowik005 napisał:

juz to napisalem pare razy pomocy nie uzyskalem więc pisze jeszcze raz :mam taki dziwny błąd
przy wlanczaniu gothica 3-raport o błędach, błąd jest w pliku gothic.axe i inny, nieraz mi
wyskakuje taki błąd http://img86.imageshack.us/img86/4922/uo0015iz7.jpg (to jest strona po
wejsciu na nią powinien sie pokazac błąd)zainstalowałem biblioteczce c++ i mam servis packa2
bardzo was proszę o pomoc. gre mam oryginalną(przepraszam za błędy jak są), też myślałem ze
mam zaszłaby sprzęt:karte mam ATI RADEON 9600 PRO, procesor mam AMD Athlon(tm) XP 2400+,~2.0GHz
i 1,00GB RAM


Trochę tych błędów jednak zrobiłeś :P
Komp powinien ci uciągnąć Gothica III na najniższych detalach. Polecam grę uruchamiać przez płytę a nie przez ikonę na pulpicie bo czasami jej nie czyta. Może by to jednak również błąd silnika gry. Polecam przenstalowanie gry do innego folderu . Powinno pomóc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:50, YahooPL napisał:

Trochę tych błędów jednak zrobiłeś :P
Komp powinien ci uciągnąć Gothica III na najniższych detalach. Polecam grę uruchamiać przez
płytę a nie przez ikonę na pulpicie bo czasami jej nie czyta. Może by to jednak również błąd
silnika gry. Polecam przenstalowanie gry do innego folderu . Powinno pomóc ...

gre prubowalem właczac z kategologu, z plyty z pulpitu ze wszystkiego radzono mi zainstelowc sterownik nie dziala nie chce sie zainstelowac. Mam gothica na foldeze F-tylko tam mam duzo miejsca, niewiem moze ten pan z cdproject mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radze jednak zainstalować grę w katalogu c:\ bo ogólnie gry są przystosowane do tego by być odpalane właśnie stamtąd. Jeśli i to nie pomoże to zacznij się bawić plikami ini. jeśli wiesz o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:59, YahooPL napisał:

Radze jednak zainstalować grę w katalogu c:\ bo ogólnie gry są przystosowane do tego by być
odpalane właśnie stamtąd. Jeśli i to nie pomoże to zacznij się bawić plikami ini. jeśli wiesz
o co chodzi :P

cos sprubuje zrobic, o boze teraz musze przeniesc nfs carbon do f:/ -czy jak przeniose to popsuje cos gre, a jesli chodzi o te pliki to ja zupelnie nic nie czaje po 1.to ni moj komp ja go tylko grami zasmiecam i po 2.mam tylko 12 lat :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dotrzec do grobowca przodkow idealnie na zachod od klanu mlota? bo ide droga ale jakos tam sie dojsc nieda! I mam taki problem czy to mozliwe ze komus dalem kamien przodkow ten co sie zabiera cieniostworowi i co to jest za kamien przodkow? Czyli jak sie nazywa kamien przodkow co sie zabiera cieniostworowi, bo ja sie mecze i mecze ale moze juz ten ogien zapalilem chociaz nie plonie?:D prosze o odp na te 2 pytania w mozliwe najszybszym czasei z gory thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przeniesiesz grę za pomocą kopiuj to ją zepsujesz. Odinstaluj ją normalnie a save zostaną na dysku. Poza ty to jedyny sposób ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 15:09, YahooPL napisał:

Tak jak przeniesiesz grę za pomocą kopiuj to ją zepsujesz. Odinstaluj ją normalnie a save zostaną
na dysku. Poza ty to jedyny sposób ...

e... to wole sie nie bawic ja w to niegram tylko moj brat nfs carbon taki prosty ze go w 6 dni przeszedlem, ale co tu gadac o nfs przecie to o gothicu. Więc tak resetowanie nie pomaga, przeniesienie niewiem cze pomoze, ciekawe czy są jakies inny sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 15:16, Zowik005 napisał:

e... to wole sie nie bawic ja w to niegram tylko moj brat nfs carbon taki prosty ze go w 6
dni przeszedlem, ale co tu gadac o nfs przecie to o gothicu. Więc tak resetowanie nie pomaga,
przeniesienie niewiem cze pomoze, ciekawe czy są jakies inny sposoby



Po prostu odinstaluj Gothica. Następnie zainstaluj go z tym, że na dysku C i włącz grę. To wszystko savy same zaskoczą bo ich program do odinstalowywania nie bierze od uwagę. Ja bym na twoim miejscu spróbował ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2006 o 15:21, YahooPL napisał:

Po prostu odinstaluj Gothica. Następnie zainstaluj go z tym, że na dysku C i włącz grę. To
wszystko savy same zaskoczą bo ich program do odinstalowywania nie bierze od uwagę. Ja bym
na twoim miejscu spróbował ...

po 1. ja nie mam sve bo nawet gra nie chce mi sie wlączyc a po 2. to nie mam miejsca na dysku c:/ dlatego mowilem o przeniesieniu nfs carbon bo mam go na dysku c:/ zajmuje az ponad 5GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 15:40, zajacisko napisał:

Co do patcha 1.12 to usunięto mój ulubiony bug związany z ekwipunkiem... szkoda.


Jaki to był bug??? Bo słyszałem, że można było się na nim wzbogacić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc pytam raz jeszcze gdzie mogą być wilki koło montery które trzeba wytępić. Mam zadanie od gości z farmy, chyba południowej i nie moge znaleźć tych kilku głupich wilków '';/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 15:03, zibok2 napisał:

Jak dotrzec do grobowca przodkow idealnie na zachod od klanu mlota? bo ide droga ale jakos
tam sie dojsc nieda! I mam taki problem czy to mozliwe ze komus dalem kamien przodkow ten
co sie zabiera cieniostworowi i co to jest za kamien przodkow? Czyli jak sie nazywa kamien
przodkow co sie zabiera cieniostworowi, bo ja sie mecze i mecze ale moze juz ten ogien zapalilem
chociaz nie plonie?:D prosze o odp na te 2 pytania w mozliwe najszybszym czasei z gory thx


Ej pomoze mi ktos to pilne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2006 o 16:09, zibok2 napisał:

Ej pomoze mi ktos to pilne!


Poczekaj jak ktoś będzie wiedział to pomoże ;))
Nie spamój tak bo to w niczym nie pomoże ;))
Zgłoś się do pomocy technicznej może oni pomogą ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się