Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2006 o 18:55, kosa45 napisał:

Witam. Mógłby mi ktoś napisać gdzie znajduje się kamień przodków z grobowca Ejnara kurde nie
umiem go znaleźć.
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.

kamień jest w skrzyni kupca (chyba Aliego) znajduje się w faring, musisz mu przywalić i wziąć klucz do tej właśnie skrzyni , która znajduje się w domku koło gospody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 11:59, Kermit5738 napisał:

> Cześć.Też gram w Gothica 3 ale wydaje mi się że nie można.Nie jestem jednak pewien
Właśnie w kosturach magicznych pisze ze mozna ale niewiem jak to sie robi?

Można, wiem jak, ale nigdy jeszcze nie próbowałem.Musisz mieć w ręce jakiś czar, a następnie wyciągnąć kostur i nacisnąć PPM, chyba że masz zmienioną klawiature to (drugi atak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz to napisalem pare razy pomocy nie uzyskalem więc pisze jeszcze raz bo musze wreście sobie w cos pograc ;P :mam taki gdziwny bląd przy wlanczaniu gothica 3-raport o błędach, błąd jest w pliku gothic.axe i inny, nieraz mi wyskakuje taki błąd http://img86.imageshack.us/img86/4922/uo0015iz7.jpg (to jest strona po wejsciu na nią powinien sie pokazac błąd)zainstalowalem biblioteczke c++ i mam servis packa2 bardzo was prosze o pomoc. gre mam orginalną(przepraszam za błędy jak są), też myślałem ze mam zasłaby sprzęt:karte mam ATI RADEON 9600 PRO, procesor mam AMD Athlon(tm) XP 2400+,~2.0GHz i 1,00GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:09, Zowik005 napisał:

juz to napisalem pare razy pomocy nie uzyskalem więc pisze jeszcze raz bo musze wreście sobie
w cos pograc ;P :mam taki gdziwny bląd przy wlanczaniu gothica 3-raport o błędach, błąd jest
w pliku gothic.axe i inny, nieraz mi wyskakuje taki błąd http://img86.imageshack.us/img86/4922/uo0015iz7.jpg
(to jest strona po wejsciu na nią powinien sie pokazac błąd)zainstalowalem biblioteczke c++
i mam servis packa2 bardzo was prosze o pomoc. gre mam orginalną(przepraszam za błędy jak są),
też myślałem ze mam zasłaby sprzęt:karte mam ATI RADEON 9600 PRO, procesor mam AMD Athlon(tm)
XP 2400+,~2.0GHz i 1,00GB RAM

Też mi się tak czasami dzieje przy uruchamianiu, ale gdy próbuje drugi raz wszystko działa poprawnie. Spróbuj może przeinstalować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2006 o 19:15, sługa Innosa napisał:

Też mi się tak czasami dzieje przy uruchamianiu, ale gdy próbuje drugi raz wszystko działa
poprawnie. Spróbuj może przeinstalować grę.

o... nie takie zeczy robilem.Instalowałem ją i kasowalem i na nowo instelowałem i znowu kasowałem...


nic nie daje, jeden tu kolega z forum radził mi przeinstalowac gre na dysk C, bo mam na F...

bym to zrobił ale tam jest gra mojego brata(ponad 5GB)nie moge jej skasowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:20, Zowik005 napisał:

nic nie daje, jeden tu kolega z forum radził mi przeinstalowac gre na dysk C, bo mam na F...
bym to zrobił ale tam jest gra mojego brata(ponad 5GB)nie moge jej skasowac...


Rozumiem, że masz 12 lat i nie jesteś zaawansowanym użytkownikiem, ale to nie jest takie trudne. Po prostu zainstaluj Carbona na F a Gothica III na C. Save na pewno będzie działal. Ręcze za to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:25, YahooPL napisał:

Rozumiem, że masz 12 lat i nie jesteś zaawansowanym użytkownikiem, ale to nie jest takie trudne.
Po prostu zainstaluj Carbona na F a Gothica III na C. Save na pewno będzie działal. Ręcze za
to ...

oj zapomnialem dodac ze niewiem gdzie jest instalka do carbona :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 16:38, shanhaevel napisał:

> > mam pytanie...
> > wyciałem wszystkie orki w vengardzie, zabiłem dowódców, pozbierałem paczki z bronia,
odprowadziłem
>
> > grega i zostało mi jeszcze znalesc palladyna thor... cos tam ktory "ukrywa się we
wschodniej
>
> > czesci miasta" nie moge go znalesc a cale miasto chyba zwiedzilem wie ktos gdzie
go znajde??
>
> znajdziesz go jak bedieziesz wychodził prawym wyjsciem z kasztelu w takiej wiezy po schodach

> na gure a on zaprowadzi cie do kasztelu

czyli mam wyjsc z zamku tym poniszczonym zagraconym mostkiem i na wprost jest wieza ??

nie tym drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!! Mój 10-cio miesięczny synek wyłączył mi komputer w momencie zapisywania gry. Jestem po 20-tu godzinach gry i przy odczycie tego zapisu zaczynam grę od początku. Czy jest jakiś sposób, żeby uratować ten zapis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy morze mi ktoś dokładnie zaznaczyć na mapie ruin w al shedim połozenie kluczy [dokładnie bo te x to kit] a mam już od saturasa,lestera i ruin szkoły wojowników ktos mi wczesniej napisał że jeden jest w pradawnej bibliotece a gdzie jest 5 ?prosze o w miare szybką odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:41, pawelpikus napisał:

POMOCY!!! Mój 10-cio miesięczny synek wyłączył mi komputer w momencie zapisywania gry. Jestem
po 20-tu godzinach gry i przy odczycie tego zapisu zaczynam grę od początku. Czy jest jakiś
sposób, żeby uratować ten zapis?


Niestety nie ma dla ciebie ratunku. Sam to niedawno przerabiałem gdy mój młodszy brat się na mnie zdenerwował i zresetował kompa. Gdyby nie przyszedła matka bym go po prostu udusił :) Niestety poszedł zasilacz od kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:41, pawelpikus napisał:

POMOCY!!! Mój 10-cio miesięczny synek wyłączył mi komputer w momencie zapisywania gry. Jestem
po 20-tu godzinach gry i przy odczycie tego zapisu zaczynam grę od początku. Czy jest jakiś
sposób, żeby uratować ten zapis?

lol...dobze ze jeszcze trohe czasu minie zanim bede mial synka lub cureczke :P... a jak by ktos(mały)chciał mi kąpa wyłączyc to nie da rady ja mam kąpa wysoko wysoko, nawet jak wstane nie jestem wyzszy niz moj komp :P i...
mam taka fajna(głupia dla mnie bo z zamkiem)klapke więc nikt mi kąpa nie wyłączy ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:35, Alex123 napisał:

> > > mam pytanie...
> > > wyciałem wszystkie orki w vengardzie, zabiłem dowódców, pozbierałem paczki z
bronia,
> odprowadziłem
> >
> > > grega i zostało mi jeszcze znalesc palladyna thor... cos tam ktory "ukrywa się
we
> wschodniej
> >
> > > czesci miasta" nie moge go znalesc a cale miasto chyba zwiedzilem wie ktos gdzie

> go znajde??
> >
> > znajdziesz go jak bedieziesz wychodził prawym wyjsciem z kasztelu w takiej wiezy
po schodach
>
> > na gure a on zaprowadzi cie do kasztelu
>
> czyli mam wyjsc z zamku tym poniszczonym zagraconym mostkiem i na wprost jest wieza ??

nie tym drugim

aaa sorry przeca tam jest ino prosto i w lewo idż tym w lewo jeszcze raz sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:45, Zowik005 napisał:

> POMOCY!!! Mój 10-cio miesięczny synek wyłączył mi komputer w momencie zapisywania gry.
Jestem
> po 20-tu godzinach gry i przy odczycie tego zapisu zaczynam grę od początku. Czy jest
jakiś
> sposób, żeby uratować ten zapis?
lol...dobze ze jeszcze trohe czasu minie zanim bede mial synka lub cureczke :P... a jak by
ktos(mały)chciał mi kąpa wyłączyc to nie da rady ja mam kąpa wysoko wysoko, nawet jak wstane
nie jestem wyzszy niz moj komp :P i...
mam taka fajna(głupia dla mnie bo z zamkiem)klapke więc nikt mi kąpa nie wyłączy ;ppp

ale to nie jest odpowiedz na tamtego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 16:17, kuba330 napisał:

Mam problem z odnalezieniem 7 starych pierścieni alchemicznych w Geldern, niemoge znaleźć ostatniego
pierścienia
może ktoś wie gdzie on jest?

jeden u maga ognia,u alchemika''''zapominalskiego''''obok zawsze jest Lares,u alchemika który mieszka nad kupcem,u szamanów obok południowej bramy,w domu orka który zleca zabicie druida,w skarbcu przy północnej bramie,na piętrze domu najemników obok domu maga ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaaaaaaa... ratujcie...
w Monterze jest chyba cały legion zielonych, zabijam ich i zabijam (usłałem nimi drogę od świątyni do ogniska rebelsów) a ich wciąż więcej... mikstury mi się pokończyły, brak nadziei na zwycięstwo, rebelianci siedzą se przy ogniskach i mają mnie w dupie :/ JEST JAKIŚ KOD NA NIEŚMIERTELNOŚĆ ?? Tylko na chwilkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:45, Bambadil napisał:

to "x" to nie kit :) one są w kufrach \i trzeba mieć umiejętność otwierania trudnych zamków

ale w tych x nawet nie ma żadnego kufra sa tylko wokuł a po zatym do przejscia isji scenariuszowej ni trzeba mieć innej umiejetnosci innych niz są na początky gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:50, Przemek t74 napisał:

Łaaaaaaa... ratujcie...
w Monterze jest chyba cały legion zielonych, zabijam ich i zabijam (usłałem nimi drogę od świątyni
do ogniska rebelsów) a ich wciąż więcej... mikstury mi się pokończyły, brak nadziei na zwycięstwo,
rebelianci siedzą se przy ogniskach i mają mnie w dupie :/ JEST JAKIŚ KOD NA NIEŚMIERTELNOŚĆ
?? Tylko na chwilkę...

ależ oczywscie ze jest musisz jak np gre masz zainstalowanom w E to otwurz E otwurz gothic 3 tam znajdz plik ini w tym ini znajdz ge3 a pojawi sie dokumentet tekstowy odszukaj liniki
[GAME]
test mode=pisze false ale ty zmień te false na truepotem włącz gre i w czasie rozgrywki wcisinij ~` pod esc
tam wpisujesz god-niesmiertelnosc, Teach LP 1236 te LP koniecznie dużą litterą a zamiast 1236 możesz wpisać byle ile to są punkty nauki jak chcesz wiecej to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się