Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Ja w ogole rzucilem te gre w cholere :P tak kiepsko zoptymalizowanej produkcji juz dawno nie bylo :/ zaczne grac jezeli zrobia pacza poprawiajacego NAPRAWDE wydajnosc gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 21:28, Zauri napisał:

Ja w ogole rzucilem te gre w cholere :P tak kiepsko zoptymalizowanej produkcji juz dawno
nie bylo :/ zaczne grac jezeli zrobia pacza poprawiajacego NAPRAWDE wydajnosc gry.


To juz nigdy w takim razie w niego nie zagrasz. Nie żeby był to jakiś powód do płaczu, oczywiście. Raczej już porzucą tą produkcję i zajmą się czwartą częścią by nie wyszedł już drugi taki potworek. Tak poza tym to ja na płynność po patchu 1.6 na mojej konfiguracji nie narzekałem. Dopiero w połowie gry zaczęło mnie wyrzucać do Windowsa i uznałem, że jednak nie ma nadziei dla tych, co chcieliby przyjemnie pograć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 21:49, YahooPL napisał:

To juz nigdy w takim razie w niego nie zagrasz. Nie żeby był to jakiś powód do płaczu,
oczywiście. Raczej już porzucą tą produkcję i zajmą się czwartą częścią by nie wyszedł
już drugi taki potworek. Tak poza tym to ja na płynność po patchu 1.6 na mojej konfiguracji
nie narzekałem. Dopiero w połowie gry zaczęło mnie wyrzucać do Windowsa i uznałem, że
jednak nie ma nadziei dla tych, co chcieliby przyjemnie pograć...

A ty to masz w ogóle dziwne przypadki z G3 ;P . Mówiłeś, że gra chodzi płynnie i nie wywala, a tu mówisz, że w połowie gry cię wywala do Windowsa... Co jest?! xD

btw. ponawiam swoją prośbę. Mógłby mi ktoś dać screena z profilu, jak Bezi walczy z Cieniostworem? Demo mam już usunięte z kompa, a przy moim sprzęcie nie pogram sobie dobrze w full wersję. Podobno cieniostwór stracił swoją dzikość i grozę, jaką siał i wygląda jak przerośnięta krowa z elementami cieniostwora ;D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie bo Gothic3 zacina mi sie, zajżalem do pomocy ściągnalem sterowniki do proca AMD bo mam taki proc. ale gra nadal mi sie zacina.
jak ten problem usunac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 22:38, KŁEJK napisał:

Na razie wrzucę ci takie coś bo gram i szukam cieniostwora ale nie mogę znaleźć żadnego
;P.

Rzeczywiście, "coś" ... na serio, ten cieniostwór z G3 wygląda jak przerośnięta krzyżówka krowy z bizonem... brak mi słów ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 22:50, KŁEJK napisał:

Mam, mam !!! ;P. Udało mi się znaleźć w końcu ... ;). Oto cieniostwór.

Ech... brak mi słów ponownie, bo to nie ten sam cieniostwór, co w poprzednich częściach... :/

btw. na jakim sprzęcie grasz, na jakim patchu i mógłbyś powiedzieć, jak G3 chodzi? Tj. czy się często tnie/wywala do Windowsa/zacina kompa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 22:20, Kalejdoskop86 napisał:

btw. ponawiam swoją prośbę. Mógłby mi ktoś dać screena z profilu, jak Bezi walczy z Cieniostworem?


Jeśli o to Ci chodziło, to proszę bardzo, bo właśnie niedawno miałam z nim przyjemność :D

BTW - nie martw się zbytnio, bo mnie z kolei przy detalach na maxa denerwowało, że nic nie mogę w trawie znaleźć i ustawiłam je na średnie. Grafika ciutkę ucierpiała, ale czego się nie robi dla... eee. ziół ;D

20080402230636

20080402230659

20080402230721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 23:07, Łukol napisał:

Jeśli o to Ci chodziło, to proszę bardzo, bo właśnie niedawno miałam z nim przyjemność
:D

Twoje zdjęcia są dokładniejsze, ale cieniostwora i tak zbytnio dopicowali... :/

@Marcin45
Właściwie to pytałem się KŁEJK''a, ale mógłbyś podać (skoro już wtrąciłeś się w dyskusję) na jakim sprzęcie grasz? :D Ciekawe jest to, że niektórym przy identycznym sprzęcie, konfiguracji i specyfikacji gra różnie chodzi, hehe. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może ja też się pochwalę - ADM Athlon(tm) 64X2 Dual; Core Processor 5000+; 2.59 GHz, 2,00 GB RAM; karta NVIDIA GeForce 8600 GTS i powiem Ci, że przy wszystkim na maxa, to gra tnie się troszeczkę zaraz po wczytaniu, no i trochę przy niektórych czarach ( ale też tylko na początku ). Ogólnie, to naprawdę nie mogę narzekać. Z muzyką, odgłosami czy dialogami nie ma żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się