Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 15:21, Pepper Ronie napisał:

To było coś w stylu ŁAŁ. Bo przecież World of Warcraft jest (według mnie) gorszy od najnowszego
dzieła Piranha Bytes!!!

Chciałbym se pograć w WOWa,ale myśle tak samo jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 15:39, Mat.W napisał:


> To było coś w stylu ŁAŁ. Bo przecież World of Warcraft jest (według mnie) gorszy od najnowszego

> dzieła Piranha Bytes!!!
Chciałbym se pograć w WOWa,ale myśle tak samo jak ty


Chciałbym żeby powstał taki Gothic III tylko żeby był MMORPG''iem. Ta gra byłaby wielkim hitem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem kupiłem sobie gothica 3 pl wgrywam niby wszystko w porządku gra się instaluje odpala, pojawiają się logo pirana bytes itp. A w same grze nie ma żadnych liter i tekstów. Menu początkowe gry wygląda w ten sposób żę nie widać napisów jak wczytaj grę czy ustawienia jest tylko pusta tabelka, udało mi się klikając w nicość gę odpalić działa ale początkowego komunikatu tekstowego(który widziałem w demie) też nie ma, tak samo w tabelce z dialogami jest pusta więc skąd mam wiedzieć o co pytam? Wie ktoś jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 15:52, zajacisko napisał:

Jak usunąć te napisy? Same się włączyły.

Też miałem takie coś więc się zdenerwowałem i zresetowałem kompa po włączeniu gry już tego nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 17:22, Drewko napisał:

A mi zato cos gorszego się zrobiło (próbowałem wczyta to samo) resetnełem kompa i wszystko
ok :D


Ja mam cos takeigo za kazdym razem jak walnaczam gothic 3. Zeby normalnie grac musze najpeir odpalic Nowa gre wsyzatac do konca i potem wsyzcat moje save i wszystko dziala ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem a mianowicie teraz włącza mi się menu i gdy tylko chcę włączyć nową grę, podczas ładowania pkazuje sie error "Where is guru" lub wyłącza sie bez żadnego komunikatu o błędzie) (&#^*# mać)

Parametry mojego komputera:
-2GB pam. RAM DDR2
-Pentium 4 3 GHz
-GF 7900 256 ram 256 bitow.

Pozdro, pomozcie !Prosze =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest oficjalny, tamten nie, zresztą ten został założony później niż tamten, więc tamtego nie wypadało zamykać i jakoś oba wątki funkcjonują bez większego spamu nikomu nie przeszkadzając ;)
Tak wogóle to jest kilka podobnych sytuacji z tematami dotyczącymi innych gier, więc jakby co ten temat nie jest jakimś wyjątkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam.

Czy muszę wypełniać zadania w Geldern żeby dostać się do szamana , czy mogę nie wypełniać tego i pójśc do Trelis?
W gelder jest coś ważnego do roboty.

Ciekawostka.
Gram sobie w Gothica i telewizor gra, nagle słysze że coś bezimienny mówi , ale coś nie za bardzo na temat , a okazało się że osoba która podkłąda głos bohaterowi gry gra w serialu Plebania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 17:55, olki77 napisał:

Pytanie mam.

Czy muszę wypełniać zadania w Geldern żeby dostać się do szamana , czy mogę nie wypełniać tego
i pójśc do Trelis?
W gelder jest coś ważnego do roboty.

Ciekawostka.
Gram sobie w Gothica i telewizor gra, nagle słysze że coś bezimienny mówi , ale coś nie za
bardzo na temat , a okazało się że osoba która podkłąda głos bohaterowi gry gra w serialu Plebania.

LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 17:55, olki77 napisał:

Pytanie mam.

Czy muszę wypełniać zadania w Geldern żeby dostać się do szamana , czy mogę nie wypełniać tego
i pójśc do Trelis?
W gelder jest coś ważnego do roboty.

Ciekawostka.
Gram sobie w Gothica i telewizor gra, nagle słysze że coś bezimienny mówi , ale coś nie za
bardzo na temat , a okazało się że osoba która podkłąda głos bohaterowi gry gra w serialu Plebania.

I ale nas to iteresuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się