Zaloguj się, aby obserwować  
Borolek

Battle knight

452 postów w tym temacie

A ja dzisiaj miałem baaardzo korzysny dzionek ;). Zostałem donzelem kupiłem mizerykodie i awansowałem na 7lvl na 1 servie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu miałem pecha ^^. Znowu misja się nie powiodła, zysk tak kiepski, że właciwie tylko 1 skill mogłem poprawić :/. EH. Może jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto już startował w turnieju? W sumie to chyba ołacalna sprawa. Zarobiłem w jednej walce 250 srebrników :-D
Poza tym mam wrażenie, że walczy się z wrogiem fikcyjnym. Bowiem nie znalazłem go w rankingu (albo źle szukałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym turnieju to jest "gracz komputerowy". Walczy się z nim aby awansować na Donzela a później na Rycerza (od 15 lvlu chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 09:25, xivah napisał:

W tym turnieju to jest "gracz komputerowy".

To by się zgadzało. Bo wprawdzie zmyliła mnie nazwa przeciwnika (Donzel Reinhard) podobna do większości nazw ludzkich {;-P} ale takiego gracza nie było. A potem zauważyłem, że w zakładce było napisane "System" i w danych osoby nic nie było.

Dnia 23.11.2006 o 09:25, xivah napisał:

Walczy się z nim aby awansować na Donzela a później na Rycerza (od 15 lvlu chyba).

Kiedyś pisali na forum, że aby otrzymać Dozela należy pokonać jakiegokolwiek Dozela (gracza). Czy to może obie wersje są poprawne? (nie wygrałem jeszcze z Dozelem-graczem).

Przy okazji. Jeśli odpowiadasz konkretnej osobie, klikaj przycisk "Odpowiedź" pod nickiem tej osoby, a nie "Dodaj post". Wtedy przy wątku delikwent widzi wykrzyknik i od razu wie, że ktoś mu odpowiedział.
Takie udogodnienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 09:59, A-cis napisał:

Kiedyś pisali na forum, że aby otrzymać Dozela należy pokonać jakiegokolwiek Dozela (gracza).
Czy to może obie wersje są poprawne? (nie wygrałem jeszcze z Dozelem-graczem).

Awans na donzela, można uzyskać tylko po pokonaniu donzela Reinharda w zakładce turniej. Za pokonanie gracza o tym tytule dostaniesz tylko expa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka ludziska!
Rubiny można i kupywać i dostawać z misji.
Ja mam szczęście na poziomie 13 i na 100 misji dostaję ok.10-20max. rubinów więc nie dużo,ale i nie mało.

Pozdr.Rabbit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 09:59, A-cis napisał:

Przy okazji. Jeśli odpowiadasz konkretnej osobie, klikaj przycisk "Odpowiedź" pod nickiem tej
osoby, a nie "Dodaj post". Wtedy przy wątku delikwent widzi wykrzyknik i od razu wie, że ktoś
mu odpowiedział.
Takie udogodnienie :-)


No właśnie szukałem tu czegoś takiego, ale nie zauważyłem :D


Dzisiaj zaatakowałem mnie gracz o poziom wyższy, ale staty miał od 4 do 2 niższe odemnie. Zgadnijcie kto wygrał?
On. Potem ja go zaatakowałem i było to samo. Jakiś pech mnie prześladuje. Nawet na misjach mi dzisiaj nie poszło :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 16:14, xivah napisał:

Nawet na misjach
mi dzisiaj nie poszło :[

Ja tez mam pecha. Co prawda nie przegrywam walk ze względu na gorsze skille i eq, ale znowu 4 raz z rzaedu na misji mi dziś nie poszlo :(. Co prawda lepiej niz wczoraj ale bez przesady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 16:14, xivah napisał:

Dzisiaj zaatakowałem mnie gracz o poziom wyższy, ale staty miał od 4 do 2 niższe odemnie. Zgadnijcie kto wygrał?
On. Potem ja go zaatakowałem i było to samo. Jakiś pech mnie prześladuje.

To jest rzeczywiście zastanawiające.
A spróbuj zaatakować Giermka Angara (7 lvl) - 7064 łupu, a więc jest w klasyfikacji gdzieś niewiele za Tobą. On na 206 walk wygrał tylko 2 razy. Więc jeśli nawet z nim nie wygrasz, to będzie znaczyło, że jesteś przeklęty ;-D

===> szerszeń45
> Awans na donzela, można uzyskać tylko po pokonaniu donzela Reinharda w zakładce turniej.
Fakt. Nawet pisałeś o tym tylko nie zaskoczyłem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nędzną misję przeprowadziłem. 90 srebrników i 6 PD. Totalna bryndza. Nie pamiętam dokładnie jak miałem na samym początku, ale wydaje mi się, że to moja najgorsza misja. Nawet żadnej sprawności nie można sobie poprawić, bo zbyt mało gotówki :-/
Jestem zniesmaczony i idę spać ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 18:05, A-cis napisał:

To jest rzeczywiście zastanawiające.
A spróbuj zaatakować Giermka Angara (7 lvl) - 7064 łupu, a więc jest w klasyfikacji gdzieś
niewiele za Tobą. On na 206 walk wygrał tylko 2 razy. Więc jeśli nawet z nim nie wygrasz, to
będzie znaczyło, że jesteś przeklęty ;-D


Angara pokonałem :D


Oj dzisiaj będzie pięknie. Tak zacząłem dzień: Misja zakończona niepowodzeniem, nie zdobyłeś żadnego łupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 10:01, xivah napisał:

Angara pokonałem :D

No widzisz. Czyli całkiem przeklęty nie jesteś ;-)
A na Angara ja też poluję. Ale do niego chyba jest kolejka :-D

Dnia 24.11.2006 o 10:01, xivah napisał:

Oj dzisiaj będzie pięknie. Tak zacząłem dzień: Misja zakończona niepowodzeniem, nie zdobyłeś żadnego łupu.

Też mam irytujący układ (siedzę właśnie na serwerze i czekam aż mi mój zawodnik wróci po pojedynku). Mam trochę grosza ale za mało aby na coś wydać, a za dużo aby to tak zostawić. Więc próbuję kogoś napaść aby zarobić ze 40 srebrników i móc spokojnie wyłączyć kompa.
Tymczasem wszyscy albo chodzą bez grosza albo zajęci po pojedynkach i nie można ich ruszyć ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam jakiegoś mega pecha. Z przegranymi pojedynkami już się pogodziłem, ale od wczoraj każda misja kończy się MIZERNIE. Zaczynam się denerwować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 00:16, Radek15 napisał:

ja nie dawno z 2-3 dni temu zacząłem grać. Mam 4 lvl. Jakie staty radzicie ulepszać, aby szybciej zdobywać PD?

Najlepiej wszystkie :-)
IMHO najmniej ważna jest kondycja. Ja ją ulepszam zawsze na końcu. Ale staram się iść mniej więcej równo, a różnice (maksymalnie 2 pozimy między najwyższym a najniższym) wynikają na ogół z ilości gotówki.
Zresztą sam zobaczysz jeśli będziesz prównywał statsy swoje i przeciwnika w pojedynkach wygranych i przegranych.

===> xivah
Nie wiem czy przypadkiem wyniki na misji nie zależą od tego czy Szczęście masz wysokie, czy niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 00:56, A-cis napisał:

Najlepiej wszystkie :-)
IMHO najmniej ważna jest kondycja. Ja ją ulepszam zawsze na końcu. Ale staram się iść mniej
więcej równo, a różnice (maksymalnie 2 pozimy między najwyższym a najniższym) wynikają na ogół
z ilości gotówki.
Zresztą sam zobaczysz jeśli będziesz prównywał statsy swoje i przeciwnika w pojedynkach wygranych
i przegranych.


Dzięki za radę. Ja to też mniej więcej równo rozdzielam, ale największy nacisk kładę na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha już mam kolesi co mnie codziennie farmią :P
Jednak dużo zależy od staffu jaki się ma. Atakuje mnie koleś co ma staty po 3-4 mniejsze niż moje a i tak dostaje niezłe lanie... Od jutra inwestuje w sprzęt.

Btw. puknął mi 10 lvl :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować