Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: The Burning Crusade - data premiery już znana!

52 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2006 o 23:12, Smykiel napisał:

no oby nie przesuneli premiery ;p bo akurat 16 styczeń to data moich urodzin :D :D


Pewnie sie przesunie bo logistyka nie wyrobi.
Z tego co mi wiadomo od osoby siedzacej w branzy wydawniczej gier, to Blizz musi zamknac testy w ciagu miesiaca i puscic golda do tloczni, bo nie dadza rady z taka iloscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chlopie co ma nie wyrobic:) tlocznia to fabryka zabawek dla starszych dzieci:] 1cd/dvd /1s czyli 60cd/1min co daje 120cd/1godz. i dalej 2,800cd/1dobe, i znowu 89,280cd/31dni (wbrew pozorom tlocznie 24/h robia) i to tylko jedna maszyna:] i pomyslec ze taka tlocznia ma ich od 1 do 100 (może i wiecej) a takich tloczni które to tłoczą WoW-iczka jest ze 50 na samą europe to może podołają:] mam nadzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lal, tłocznia tłocznią, ale nie wmówisz mi, że zatrudniony do pakowania chińczyk wrzuca płytkę do kasety, kasetę do opakowania, dodatkowo jedna instrukcja, jakaś karteczka, zamyka i do foliownicy :D I to wszystko 2800 razy na dobę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde dlaczego ja czekam na swojego dranei warriora no takto bym miał więszky lvl już , a i pre paidów nie ma i nad tym też ubolewam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 22:23, nitz napisał:

wiadomo czy CDP z preorderow sie wywiaze ( 1 dzien przed oficjlana premiera czyli 15.01.07r?)
?


Nie CDP tylko gram.pl, to gram pre orderami sie zajmuje, CDP wydaje gre, a Gram.pl wysyla. Oficjalnie premiera gier wydanych przez CDP to termin, w ktorym laduja na polkach sklepowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować