Zaloguj się, aby obserwować  
Jack_Bauer

Wymagania Microsoft Flight Simulator X

14 postów w tym temacie

Mam własnie z tym problem, nie potrafię uwierzyć w te wymagania podane na gram.pl a gdy czytam komentarze na gry-online nie chce mi sie wierzyc ze ma aż takie wymagania :| własnie sciagam demo, tak wiec za jakis czas sie dowiem, ale moze juz ktos z Was ma demko, grał i moze powiedziec cos na temat wymagan tej gierki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 17:53, Jack Bauer napisał:

> Bardzo duże wymagania! Bardzo....


a coś wiecej ? bo zbyt DUZO mi to nie mówi :P



powiedz jakiego masz kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 17:55, pro evo napisał:

> > Bardzo duże wymagania! Bardzo....
>
>
> a coś wiecej ? bo zbyt DUZO mi to nie mówi :P


powiedz jakiego masz kompa


radek 9550 128/128 semp 2600 i 1,28gb ramu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo absolutnie nie odzwierciedla wymagań pełnej wersji. Demo działało mi płynnie na max detalach, a słyszałem, że pełna wersja na moim sprzęcie się uruchomi, ale najwyżej w średnich, jak nie niskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 18:00, Arclight napisał:

Demo absolutnie nie odzwierciedla wymagań pełnej wersji. Demo działało mi płynnie na max detalach,
a słyszałem, że pełna wersja na moim sprzęcie się uruchomi, ale najwyżej w średnich, jak nie
niskich.


A jaki masz sprzet ? jesli mozna wiedziec, to moglbym sobie porównać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Athlon 64 3000+, 1 GB Ram, Radeon X800GTO. Demo śmigało na naprawdę super detalach, w dole pływały statki, samochody po drogach jeździły, jakiś samolot sobie krążył. I nic nie cięło! Może dlatego, że demo wczytuje mały obszar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 18:04, Arclight napisał:

Athlon 64 3000+, 1 GB Ram, Radeon X800GTO. Demo śmigało na naprawdę super detalach, w dole
pływały statki, samochody po drogach jeździły, jakiś samolot sobie krążył. I nic nie cięło!
Może dlatego, że demo wczytuje mały obszar?



mozliwe, bo gdzies czytalem, ze tam nie wczytuje sie caly obszar naraz, tylko caly czas sie doładowywuje, czyli tu to i dobry dysk pomoze :) a na to nie musze narzekać (Samsung 120gb 7200rpm) :)

Kurka, masz o wiele lepszy sprzet.... no nie wiem, ale jak sciagnie mi sie demko, to musze przetestowac jak ładnie bedzie mi chodzić i jesli pójdzie chociaz na medium, to moze zaryzykuje i kupie, ale ta sprawda jest do przemyślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.Co musze zrobic żeby sceneria odswierzała mi sie szybko bo jak zaczynam startowac to scenerie mam tylko na pewien odcinek a pozniej pusto albo musze troche poczekac aby mi sie kolejny odcinek wczytał.Co trzeba zrobic.Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:56, pajson napisał:

witam.Co musze zrobic żeby sceneria odswierzała mi sie szybko bo jak zaczynam startowac to
scenerie mam tylko na pewien odcinek a pozniej pusto albo musze troche poczekac aby mi sie
kolejny odcinek wczytał.Co trzeba zrobic.Prosze o pomoc


Dokladnie mam ten sam problem ! - i pomyslalem ,ze to za mala ilosc RAM-u cos takiego powoduje... ,i zwiekszylem z 1GB (2x512MB DDR1 400MHz) na 2BG (2x1024MB DDR2 800MHz) i nie pomoglo !! :((
Nie wiem ,moze pomoglby szybszy procesor ,czyli z aktualnego Pentium 4 3.00GHz na jakis Core Duo czy moze Quad ? ;) ,a moze dysk twardy szybszy (?) SATA 2 bo mam obecnie SATA 1 ?
Karta grafiki w tym przypadku Ci nie pomoze ... ,a myslalem ze bezprzecznie a tu d.. (8800GTS 640MB!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować