Zaloguj się, aby obserwować  
smigolx

need for speed most wanted 5-1-0 czyli ten na psp

7 postów w tym temacie

właśnie zalicytowałem ta gre na allegro (66zł) i chciałbym dowiedźć się waszej opini o tej grze a zwłaszcza o tym :

da się jeździć po mieście bez jakiś wyścigów itp. ?
jak wygląda tryb ućieczki przed policją taki jak w nfs ms na innych konsolach np. ps2 ?
jak wygląda tryb pościgu ?
ile mniej więcej jest samochodów i jakie jest miasto (małe,duże,wystarczające) ?
i ogulne wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ucieczka z policją jest bneznadziejna bo nie da sie ich zepchnac(to samo tyczy sie zwyklych przeciwnikow)mozesz sobie darowac...
Polecam Bournouta (nie pamietam dokladnej nazwy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie odbieraj mi przyjemności, zalicytowałem już na allegro.pl a myślisz że Bournouta legends nie mniałem ? jak tak to dobrze myślisz ;-) mam Bournouta 3 na ps2 od niedawna to już wiadomo że niechcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie wygrałem aukcję za którą mam zapłacić 61 zł + koszy przesyłki. Uważacie że warto za tyle kupić tą grę ?
chyba warto bo jak mi się znudzi to mogę ją w sklepie firmowym wymienić na np. price of persie,coded arms itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 19:27, smigolx napisał:

właśnie zalicytowałem ta gre na allegro (66zł) i chciałbym dowiedźć się waszej opini o tej
grze a zwłaszcza o tym :

da się jeździć po mieście bez jakiś wyścigów itp. ?
jak wygląda tryb ućieczki przed policją taki jak w nfs ms na innych konsolach np. ps2 ?
jak wygląda tryb pościgu ?
ile mniej więcej jest samochodów i jakie jest miasto (małe,duże,wystarczające) ?
i ogulne wrażenie


odpowie mi ktoś za te pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:49, smigolx napisał:

> właśnie zalicytowałem ta gre na allegro (66zł) i chciałbym dowiedźć się waszej opini o
tej
> grze a zwłaszcza o tym :
>
> da się jeździć po mieście bez jakiś wyścigów itp. ?
> jak wygląda tryb ućieczki przed policją taki jak w nfs ms na innych konsolach np. ps2
?
> jak wygląda tryb pościgu ?
> ile mniej więcej jest samochodów i jakie jest miasto (małe,duże,wystarczające) ?
> i ogulne wrażenie

odpowie mi ktoś za te pytania ?


Człowieku zobacz na gry-online.pl i nie zatrowaj zycia!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować