• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcin08

Sid Meiers Pirates - Ogromny problem.... ;(

Pytanie

Heh. Mam orginałke owej gry... I w momencie uruchamiania wyskakuje mi bład ze nie ma Dysku nr 2 w napedzie podczas kiedy on tam siedzi... Reinstalowałem gre ale to nie pomaga a w instrukcji nic na ten temat nie ma.... Zeby dzwonic do cenegi to tez juz za poźno... Moze ktos juz spotkał sie z tym problemem... Podkreslam ze to orginał jest.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Instalujesz np. Clone CD i dajesz stwórz obraz płyty, no i jak ci się zrobi to robisz wirtualny napęd np. Deamonem i montujesz w nim obraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Marcin08 jeżeli w trakcie instalacji ci takie coś wyskakiwało to sie nie martw bo ja ten sam problem miałem :) i zamieniałem przez chwile płyty i wszystko zaczęło działać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.11.2006 o 16:11, Marcin08 napisał:

Heh. Mam orginałke owej gry... I w momencie uruchamiania wyskakuje mi bład ze nie ma Dysku
nr 2 w napedzie podczas kiedy on tam siedzi... Reinstalowałem gre ale to nie pomaga a w instrukcji
nic na ten temat nie ma.... Zeby dzwonic do cenegi to tez juz za poźno... Moze ktos juz spotkał
sie z tym problemem... Podkreslam ze to orginał jest.. :(


Mialem dokladnie ten sam problem. W pewnym momencie system przestal wykrywac plyte do celow zabezpieczen. Tymczasem plyta byla w napedzie, co wiecej, mozna bylo z niej zainstalowac gre (probowalem przeinstalowywac gre kilkakrotnie i mi sie to udawalo). Powinienes teraz skontaktowac sie z Cenega, prawdopodobnie beda chcieli, zebys odeslal im plyty, a sami wysla Ci nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

O ludzie... PARANOJA... Nigdy wiecej nie kupie gry wydanej przez cenege... Zawsze są jakies przepały... Z Codename Panzers, z Kameleonem... teraz z tym... Szlag moze człowieka trafic... Po prostu massakra... :( :( A nie da sie tego jakos obejsc.. Kurde mam czas bez zadnych zaliczen teraz... za 2 tygodnie sie zaczna... i tyle osbie pograłem... Toz dzisiaj nie piątek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

EJJJ... A jest tu ktos kto ma piratów i mu działaja... ZAuważyłem ze na płytce nie ma .exe I podejrzewam ze to jest powod dla ktorego wyskakuje ten gupi komunikat... Chodzi mi o to zeby ktos podał mi spis plikow na płytce nr 2 i zobaczyłbym czy mam te pliki i powrzucał do folderu i z tego zrobił obraz... Błagam pomózcie bo sie naprawde zawiodłem... Jak cos trzeba to moge doprecyzowac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Temat bedzie do zamknięcia.. Dostałem meila od cenegi i juz po problemie... prawie....
Jakby ktos miał ten sam problem:

Witam,
Doraźnym rozwiazaniem jest przestawienie daty w systemie Windows na
wczesniejsza niż 1 listopada. Wystarczy zatem zmienic miesiąc na np.
październik.

W najbliższym czasie przewidujemy wydanie patcha eliminujacego problem. Za
utrudnienia przepraszamy.

--
Serdecznie pozdrawiam,
Radosław Bartnicki


Ehhh... Tylko jak tu zyc ze zmieniona data... ;/

Dzieki wszystkim ktorzy starali mi sie pomoc... Fajnie ze sa jeszcze tacy ludzie, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To jest pierunsko dziwne... ALe teraz wiem ze gra jest miodzio i nie szkoda mi tych 50 złotych... :) Jeszcze jakby co ustrzelic w konkursie to will be goood :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować