Zaloguj się, aby obserwować  
Lak4

Nasze Sprzęty - zdjęcia [m]

287 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2007 o 18:20, Bratek196 napisał:

Procesor: AMD 3200+ (na obudowie jest naklejka z semprona nie wiedzieć czemu ??).


Może masz AMD Sempron 3200+ :/
PS>Bardziej wydajne są Athlony,jakby co:/
A co do kapci to mam podobne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 16:05, DJ Danielus napisał:

Mój sprzęt... to totalny złom!!!

Części:
Procesor: Duron 1800
Karta graficzna: GF4 MX440
Pamięć: 512MB DDR (3 sloty zajęte, 2 po 128MB oraz jeden po 256MB), najmocniejszy układ DDR400,
a najsłabszy to DDR100
Dyski twarde: 40GB Samsung oraz 80GB Seagate (rewelacja! Najlepsza część w moim PC!)
Płyta główna: ASUS A7V8X-X
Zasilacz: Codegen 300W

Daję zdjęcie:


zabytek :)))
daje swojego:

20070919195805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 20:01, DJ Danielus napisał:

Wiem, wiem, ale działa.


i to jest najwazniejsze. tylko najgorsze jest to ze niby mam taki komputera nie mam w co grac wszystko co wyszlo nowego to przeszedlem. chyba sie wezme za LOKI-ego bo MOH AIRBORNE wczoraj skonczylem BISOHOCK sknonczony, demo stranglehold skonczone, teraz czekam na demo CRYSIS-a jeszcze tylko 6 dni hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 02:00, RobeN napisał:

Kiedyś (chba na starym forum) dawałem już te fotki z serii "Dwaj Bracia Ogień i Woda" :D
To komputery mój i brata

Rany, komputer ci sie palił, a ty robisz zdjecia xD

Bardzo fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 21:37, speedraid napisał:

> Kiedyś (chba na starym forum) dawałem już te fotki z serii "Dwaj Bracia Ogień i Woda"
:D
> To komputery mój i brata
Rany, komputer ci sie palił, a ty robisz zdjecia xD

Bardzo fajny ;)

Pali sie???? Spoko masz wyobraźnie Pokój ci za to.... Pozdro:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to już ostatnie zdjęcie przedstawiające "dzióry" w obudowie mojej własnej roboty :P

PS. Sory za kilka postów pod rząd, ale zdjęcia zajmowały zbyt dużo miejsca, żeby zmieścić je wszystkie w jednym poście

20071002132131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typ panela LCD: TFT TN; Przekątna ekranu: 19 cali; Wielkość plamki: 0,294 mm; Zalecana rozdzielczość obrazu: 1280x1024 pikseli; Częst. odświeżania przy zalecanej rozdzielczości: 60 Hz; Widoczny obszar ekranu: 376 x 301 mm; Częstotliwość odchylania poziomego: 31-80 kHz; Częstotliwość odchylenia pionowego: 56-75 Hz; Czas reakcji matrycy: 5 ms; Jasność: 300 cd/m2; Kontrast: 700:1; Kąt widzenia poziomy: 160 stopni; Kąt widzenia pionowy: 160 stopni; Liczba wyświetlanych kolorów: 16,7 mln; Certyfikaty: TCO-03, FCC-B, CE, TUV-GS, RoHS, ISO 13406-2; Regulacja cyfrowa (OSD): Tak; Głośniki: Tak; Ilość wbudowanych głośników: 2 szt.; Moc głośnika: 2 Wat; Mikrofon: Nie; Typ sygnału wejściowego: RGB; Typ gniazda wejściowego (sygnałowego): 15-stykowe D-Sub; Pozostałe złącza: 1 x wejście audio (stereo mini-jack)

20071002133654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 15:39, DJ Danielus napisał:

Heh - ładnie wygląda ten czerwony laminat płyty głównej :-)

Jak zrobiłeś te otwory?



Mam w domu taki specjalny wicinacz do aluminium :) Na początku musiałem oczywiście wszystko wymierzyć, żeby ładnie wyglądało. Teraz myślę nad zrobieniem jakiegoś ładnego podświetlenia w kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 15:46, DJ Danielus napisał:

Ale (po zdjęciu wnioskuję) ze złej strony te otwory.

Nie lepiej byłoby zamontować jakąś szybkę?


No co ty :P Otwory po dobrej stronie. Zrobiłem je tam gdzie jest procesor, płyta główna i coś tam jeszcze.

I nie za bardzo chciało mi się bawić w montowanie szybki. Za dużo roboty i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować