Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z WH40K: Dawn of War - Dark Crusade (dzień siódmy)

55 postów w tym temacie

Zgadłem, zgadłem!! Texcik by C''tan!! ;) Ale i tak Orkowie oraz Chaos zdecydowanie były najlepsze... :) Poza tym Frankfurterus ma rację - to Outsider zaczął pochłaniać innych C''tanów, podpuszczony prawdopodobnie przez Deceivera, przez co w końcu postradał zmysły...
Poza tym gratki dla ekipy za wszystkie 7 tekstów, WAAAAGH!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmiki nie chcą się odpalić nie tylko przez Firefox''a ale też przez Operę. Tylko przez IE można je zobaczyć (inaczej są jakieś problemy z protokołem) Z IE nigdy nie korzystam i zostałem zmuszony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tydzien ktory ma 7 dni, w cdp to cos nowego ;)
a Finnegan to powinien ksiazki pisac - kolejny niezly text

Swoja droga wlasnie oczyszczam Kronusa z żyjącego plugastwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:27, Lipapol napisał:

Najlepszy teks


czytając to bardzo szybko słuchacz może to uznać za "Najlepszy seks" xD

sorka ale nie mogłem się powstrzymać i walnąłem posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekstu z Orkami nic nie pobije ;P

Mi wszystkie filmiki odpalają się a też mam FF2.0 - trochę czasu ściąga a potem odpalają się w winampie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci marni C`tan nie mogą się nawet w połowie równać z siłą czterech potęg! My też jesteśmy długowieczni! chaos nigdy nie podda się morzu żywego metalu! Mamy broń, mamy demony, mamy siłę by pokonać każdego! I my też będziemy czerpac z tego przyjemność, bedziemy się delektować każdym kawałkiem metalu odpadającym od ciał nekronów! Co z tego, że wstaniecie, to tylko większa przyjemność, w końcu przemielimy was na wórki i zrobimy folię aluminiową. Nie ma nic, czego Chaos nie mógłby zgnieść swoją wielką stopą. Wy Nekroni jesteście po prostu bardzo uparci, a upur w końcu i tak padnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie teksty są fajne,jednak ten o Chaosie jest najlepszy. Potęga sił Chaosu jest absolutnie niepodważalna!!! Wszystkie rasy ugną się pod władzą Tzeencha i Khorna. FOR CHAOS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko teks i spoko
mam takie pytanie
jak zainstalujesz warhammera to nie możesz na maxa przybliżyć widoku wcześniej mogłem jak miałem patcha 1.41 a teraz nie działa to i nie moge oglądać dokładnie jednostek co lubiełem prosze o szybką odpowiedz.
GG-875564
z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować