• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
macuwindu

World of warcraft problem z grafiką

Pytanie

Bardzo bym prosił o pomoc kogos z cd projektu może ktos wie dlaczego tak sie dzieje W gdy gram w world of warcraft zaloguje sie pogram 5 minut czasem nawet po 2 goddziny wszystko jest fajnie az nagle monitor mignie i gra jakby sie zawiesza gdy chwilke poczekam to gra sie odwiesza i obraz w grze jest bardzo dziwny cały czas robią sie jakies kwadraty kolorowe itd a gdy yłacze gre i chcem wyłaczyc komputer to obraz cały czas miga gd zresetuje to wszystko jest ok Karta graficzna raczej nieprzegrzewa sie bo gram na niej dlugo i wszystko bylo ok wczesniej mialem ten sam problem ale przewaznie cos pokombinowałem i ustawał teraz najwidoczniej niechce mam karte Gforce mx440 64 mb ram Procek amd athlon 1600 i 768 mb ram directex 9.0 i sterowniki do karty graficznej 66.93 Bardzo prosze o pomoc bo tyle trace dni gry i wszystko sie wali :/ Defragmentowałem sprawdzałem na wirusy reinstalowałem i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

ziwne. Ja mam tąs amą kartę i wszystko jestw porządku. Mimo to, że zaprzeczyłeś tezę o przegrzewaniu się to ja bym sprawdził czy wiatraczek nie jest zapchany kurzem. U mnie już raz tak było.
To jest jedyne co można poradzić. Ostatecznie jeżeli sparwdzisz cały sprzęt to przeinstaluj sobie WoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować