Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil1795

Sherwood dugernon - MMORPG bez oplat

14 postów w tym temacie

ten temat jest dla tych co przegapili poprzedni.
Jesli ktos nie gral w ta gre to zapraszam www.maidmarian.com
Gra jest fajna jak na gierke on line.Chociaz nie podoba mi sie w niej jedno wiekszosc broni jest zielina,czerwona albo niebieska.Powinno byc tam wiecej broni o naturalnym kolorze.Chociaz gra jest angielska mozemy znalezc tam troche polakow.Przydaly by sie tez łuki.
Cel:Jest to klasyczny MMO celem jest zdobywanie leveli az uzyskamy 999 i chyba na 999lvlu znajdziemy smoka (to nie jest pewne).Gra jest umieszczona w swiecie fantasy.Oczywiscie wszystko w 3D.Teleportujemy sie do lochow aby zabijac potwory.Im wiecej ich zabijemy tym wiecej mamy exp.Nie zabraknie tam tez questow oraz kupcow.Nie trzeba sie nigdzie rejestrowac. tylko login i juz gramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 19:07, ŁukiPluta napisał:

wszystko pięknie, tylko czy da się "utrzymać" postać którą graliśmy tzn. czy ona nie znika
przypadkiem ?

czasami zdazaja sie "resety".chociaz mnie to nigdy nie spotkalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bratanice obok na laptopie w to grają i chcemy razem pograć w to. Spotykamy się przy smoku ale ich tam nie ma...tzn stoją ale ja ich nie widze :/ Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:41, Gothic 12 napisał:

Bratanice obok na laptopie w to grają i chcemy razem pograć w to. Spotykamy się przy
smoku ale ich tam nie ma...tzn stoją ale ja ich nie widze :/ Pomożecie?

Nie wiem, bo w to nie grałem, ale moze spróbuj wpisać, np "/join 2" lub "/join2" - spróbuj ze spacją i bez (jak nie ma konsoli to w zwykłym czacie wyślij jak jakiś tam jest ;PP). Jak cie przerzuci do innego miejsca (pewnie będzie wyglądało tak samo jak poprzednie tylko będą inni gracze, ale nie koniecznie) to powiedz bratanicom żeby to samo wpisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem że gra jest niezła ale tylko we flashu.Pograć można ale guild wars itp. je zmiecie chociaż pograć można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować