Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Matti

Call of Duty - temat ogólny

334 postów w tym temacie

Mam problem natury technicznej. Często po jakimś czasie, czasami po 5 minutach, czasami po 2 godzinach, ekran gry robi się jakby przyciemniony i gra się zwiesza. Wymagania spełniam spokojnie bo gram na najwyższych opcjach i mam cały czas około 40-50 fps. Więc co może być przyczyną? Sterowniki i directx mam najnowsze możliwe. Taki sam problem mam w MoH Allied Assault. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 16:28, NuGGet napisał:

Mam problem natury technicznej. Często po jakimś czasie, czasami po 5 minutach, czasami
po 2 godzinach, ekran gry robi się jakby przyciemniony i gra się zwiesza. Wymagania spełniam
spokojnie bo gram na najwyższych opcjach i mam cały czas około 40-50 fps. Więc co może
być przyczyną? Sterowniki i directx mam najnowsze możliwe. Taki sam problem mam w MoH
Allied Assault. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

A jakie masz sterowniki zainstalowane obecnie na dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2008 o 09:49, s2nto napisał:

A jakie masz sterowniki zainstalowane obecnie na dysku?

Sterowniki do karty graficznej mam najnowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale czy masz dobrze dobrane sterowniki do karty graficznej, wiec prosilbym o model karty i wersje sterownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo jak Ty. Potem odkryłem o co chodzi, GG działalo mi w tle i "psuło" mi grę. Ale wątpie czy w Twoim przypadku jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 10:03, s2nto napisał:

No tak ale czy masz dobrze dobrane sterowniki do karty graficznej, wiec prosilbym o model
karty i wersje sterownikow.

Sterowniki mam te: http://tnij.org/asr3
Są ze strony ATI, więc na pewno są dobre. A karta to Radeon 9200 128mb.

PAPISHON>
GG zawsze wyłączam jak gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz mój problem. Ludzie kochani, od 3 tygodni chcę mnie normalnie krew zalać. Otóż, gram w UO i CoD2 po sieci już masę czasu i mam wielki problem. Wyobraźcie sobię, gracie sobie normalnie na serwie, FPS w normie, i po 2 minutach gry spada Wam nagle FPS do 12-20, tak na 10 sekund, a potem wraca do normy. Mam coś takiego tak samo zarówno w UO jak i w "dwójce". Co jest?!? Ehh :/. Proszę o pomoc. Komp to: ADM Athlon 2400+, 512MB RAM, GF6800GS 256/256 GDDR3, sterowniki do grafy już przeinstalowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 14:06, Jacek i Damian napisał:

Cześć mam problem z Cod-em otóż jak zainstalowajem Orginalnego Cod i wyskakuję cos takiego:
17 sound file(s) are missing or in a bad format co to Za blad i jak go rozwiazac?


Ale to się pojawia jak chcesz włączyć grę czy odrazu po zainstalowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2008 o 14:14, Koxman napisał:

Ale to się pojawia jak chcesz włączyć grę czy odrazu po zainstalowaniu?

Gdy włanczam CoD-a bo install poszedł bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Mam takie pytanie, otóż niedługo kupuję kartę graficzną GeForce 7300GT 256MB. Sprzęt to Intel Pentium 4 2.4HGZ 1.25gb ram. W jakich detalach pójdzie CoD 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować