Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Matti

Call of Duty - temat ogólny

334 postów w tym temacie

Książki nie czytałem, ale postaram się domyśleć. Chodzi pewnie o nieustanne walki w okopach? Na pewno w czasie I wojny miały miejsce jakieś bardziej dynamiczne starcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 17:39, lukmistrz napisał:

Książki nie czytałem, ale postaram się domyśleć. Chodzi pewnie o nieustanne walki w okopach?
Na pewno w czasie I wojny miały miejsce jakieś bardziej dynamiczne starcia.

Jedynie na froncie wschodnim. Ale materiału nie wystarczyłoby na grę. Poza tym ta wojna dynamiką się nie charakteryzowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale materiału nie wystarczyłoby na grę.

CoD nigdy nie byly i nie będą długimi grami, nie byłoby problemów z materiałem. A zresztą ta seria nie jest idealnym odzwierciedleniem realnych starć, możnaby nieco nagiąć fakty, żeby gra była atrakcyjniejsza. Na pewno były w czasie tej wojny starcia w miastach. Jakieś misje dywersyjne też. A co do okopów to możnaby brać np. udział w tych najbardziej decydujących szturmach na okopy, zarówno broniąc i atakując. To kilka przykładów, inne też znalazłyby się. Ale to moje zdanie, zobaczymy czy kiedyś ktoś się zdecyduje stworzyć grę o I wojnie... Ja bym chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2007 o 18:29, lukmistrz napisał:

moje zdanie, zobaczymy czy kiedyś ktoś się zdecyduje stworzyć grę o I wojnie... Ja bym chciał.


Taki FPS raczej nie powstanie, ponieważ I wojna światowa to przedewszystkim wojna pozycyjna z okopu do okopu, nie zapewni to takich doznań jak walka o Stalingrad czy lądowanie w Normandii. Druga sprawa to uzbrojenie, o przenośnych automatach można pomarzyć co pewnie wielu nie przypadnie do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mimo wszystko byłoby milutko bo pierwsza wojna oklapana nie jest... jakieś innowacje czy coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mimo wszystko byłoby milutko bo pierwsza wojna oklapana nie jest... jakieś innowacje czy coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 11:02, ransly napisał:


> moje zdanie, zobaczymy czy kiedyś ktoś się zdecyduje stworzyć grę o I wojnie... Ja bym
chciał.

Taki FPS raczej nie powstanie, ponieważ I wojna światowa to przedewszystkim wojna pozycyjna
z okopu do okopu, nie zapewni to takich doznań jak walka o Stalingrad czy lądowanie w Normandii.
Druga sprawa to uzbrojenie, o przenośnych automatach można pomarzyć co pewnie wielu nie przypadnie
do gustu...


ale ja na przyklad widzialem ze activision utworzylo gre Histroy channel civil war. Fps-a w realiach wojny secesyjnej a w niej przeciez bitwy glownie wygladaly tak ze armie stawaly na przeciwko siebie i strzelay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec i FPS-a i I wojnie mozna zrobic gdzie misje to beda np: momenty szturmu na okopy i pozycje wroga lub na budynki czy lotniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio gadalem z kumplem o CoD i on nagle sie spytal czy wspolczesni niemcy graja w call of duty ,a mnie zamurowalo bo nigdy sie nad tym nie zastanawialem ,a co wy o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 12:32, Mateusz9214 napisał:

ostatnio gadalem z kumplem o CoD i on nagle sie spytal czy wspolczesni niemcy graja w call
of duty ,a mnie zamurowalo bo nigdy sie nad tym nie zastanawialem ,a co wy o tym myslicie


Dobre pytanie. Może powinni dla nich zrobic osobną wersję gry, w której to niemcy wygraliby wojnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...

Dnia 19.05.2007 o 12:49, gaweyn napisał:

Dobre pytanie. Może powinni dla nich zrobic osobną wersję gry, w której to niemcy wygraliby
wojnę.


Tja........jasne. Już widze Niemca co Niemca w grze zabija i ma z tego radochę :P Jak widzisz wygrani zawsze górą. Przez II WŚ to będą mieć zawsze przerąbane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:02, dawko1 napisał:

Szkoda ze nie ma CALL OF DUTY 3 moze by bylo fajne tak jak poprzednie czesci

Ależ jest, tylko musisz mieć Xboxa 360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągnąłem sobie demo Call of Duty 1.Jest to super gierka.Spodobała mi się nawet grafika:)Szkoda tylko że pełna wersja kosztuje a ja zbieram na nowego kompa:/No nic może później.A póki co biorę się za ściąganie Call of Duty 2 (demo oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 15:42, Master J napisał:

Właśnie ściągnąłem sobie demo Call of Duty 1.Jest to super gierka.Spodobała mi się nawet grafika:)Szkoda
tylko że pełna wersja kosztuje a ja zbieram na nowego kompa:/No nic może później.A póki co
biorę się za ściąganie Call of Duty 2 (demo oczywiście;)


Eee no wiesz wcale nie tak drogo. Za około 50 zł dostajesz grę wraz z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam calla i musze przechodzić od początku bo jak doszedłem dość daleko to mi windowsa przeinstalowali i wsio przepadło;/ ale moge w to grać i grać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie CoD2 z pierwsza wersja patcha 1.0(usunąłem folder activision:D)I chiałbym ja maksymalnie z patchowac bo chce pograc w sieci:P.Znając moje zdolności z instalowaniem patchow nie chce coś zepsuć.Prosze o pomoc , i wyjaśnienie mi od a do z co mam zrobic aby doprowadzić ja do najnowszej wersji.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować