Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy Apple stworzy swoja konsolę?

53 postów w tym temacie

Skad wam sie ubzduralo , ze jesli apple nie poradzi sobie z konsola to wpadnie w dolek finansowy :) Maczki sprzedaja sie rewelacyjnie w wiekszosci rozwinietych krajow. To nie Polska, gdzie o wyborze sprzetu do pracy czy zabawy jednak dalej decyduje to co maja znajomi, do ktorych mozna podskoczyc z czystymi plytkami :) Nie mowiac juz o tym ,ze w USA wiekszosc sprzedawanych laptopow to wlasnie jabluszka. Mac Mini i iMac to najlepsze co do tej pory wyprodukowano dla ludzi, ktorzy nie graja w wymagajace gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, juz pewnie nikt nie pamieta, ze kiedys na rynku istatnial inny gigant consolowy, ktorego wyparlo sony. SEGA :P, jedynie nintedo, dzieki swoim zaslugom dla rynku consolowego i microsoft dzieki swoim finansom zdolali przetrwac konkurencje. Sytuacja Apple wyglada slabo. Ale wazne jest to, ze Apple ma spora liczbe enuzjastow produktow z jabluszkiem.
Przyszlosc zapowiada sie mimo wszystko ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 11:23, d.a.m.i.a.n napisał:

W zupełności się z tym zgadzam. XBOX nie był popularny w Polsce bo nie miał oficjalnej sieci
sprzedaży. Tym razem wszystko ma okazję się zmienić - XBOX360 jest świetny i mam nadzieję,
że utrze nosa cwaniakom z Sony.

X-box360 jest od roku i już pokazał praktycznie wszystko co mógł, ps3 jest jeszcze za krótko, a tak naprawdę porównanie obu konsol będzie można zrobić nie wcześniej jak za rok gdy już wyjdą exclusive dla ps3. Dla mnie największą zaletą ps jest to że posiada serie FF i prawdopodobnie dla samej tej serii ps3 wkońcu wyląduje u mnie w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kozmo25, wyrazy uznania dla Ciebie!
Ciśnienie mi skacze kiedy widzę, jak niektórzy wypisują bzdury o Apple nie wiedząc zupełnie nic o ich produktach... No ale to polska - potrzebuje jeszcze dużo czasu żeby się ucywilizować... A obecny rząd może tylko ten proces opóźnić :/
Ale bądźmy dobrej myśli :) Póki co czekam na promocję MacBook''ów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie sądze by to był sukces tak samo jak z pierwszym xboxem nie był on zbyt dużym sukcesem ale drugi xbox już daje sobie rade tak samo będzie z konsolą od Apple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej producentów tym lepiej. Może ceny gier spadną. Z drugiej strony ciekawy jestem ile trwałaby i kosztowała produkcja gier na 7, 8 a może i więcej platform???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 13:42, voltare napisał:

Im więcej producentów tym lepiej. Może ceny gier spadną. Z drugiej strony ciekawy jestem ile
trwałaby i kosztowała produkcja gier na 7, 8 a może i więcej platform???


Jeżeli gra jest dobra (albo dobrze reklamowana) to na pewno taka produkcja się opłaci. Weźmy np. NFS: Carbon. Naliczyłem 10 platform, na które został stworzony: PC, Playstation 2, PLAYSTATION 3, Playstation Portable, X-Box, X-Box 360, GameCube, Wii, Nintendo DS, GameBoy Advance. To akurat skrajny przypadek, ale 6 platform w tej chwili nie jest rzadkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

watpie aby tego dokonali, microsoft tez mial plany stwrzyc konkurencje dla psp ale nic sie takiego nie wydarzylo, microsoft jest kilka krotnie wieksza firma niz apple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie! sory ale się wnerwiłem proszę was o to abyście nie mówili że grafa jest najpotrzebniejsza do gry np.
wyobraz sobie to że jest gra z grafą jak prawdziwa a jest w ogóle niegrywalna.
i coś na dodatek przez rozmiary GameCuba można doczepić ekranik mały i grać jak na handheldu :P
A poza tym gamecube ma mnóstwo grywalnych gier z ładną grafą Np.Super Smash Bros.Melee
a to że ta konsola nie jest Plejsteszyn(lol) od sony to nieznacy że jest gorsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować