• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Lukiassss

Problem z moim kontem:/

Pytanie

Witam!!! Mam taki problem chce Zmień adres e-mail ale nie moge bo pisze:

Ze względów bezpieczeństwa, na Twój stary adres e-mail (excellentwarezz@o2.pl) został wysłany list z prośbą o potwierdzenie zmiany adresu e-mail. Dopiero gdy dokonasz potwierdzenia, adres e-mail zostanie zmieniony.

A potwierdzic nie da sie juz ponieważ moj adres excellentwarezz@o2.pl zostal usuniety i nie ma juz takiego e-maila daloby sie cos zrobić zeby wstawic nowy adres. Bo jak mam wejsc na excellentwarezz@o2.pl jak juz nie ma go:/
Przez to nic nie moge wysylac zapytan do biura obslugi bo wiadomosci beda przychodzic na nieistniejacy e-mail. Prosze o odpowiedz czy da sie cos z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Tak załozyłbym nowego jak by się dało:/ wchodze na swoje konto i pisze bład nie ma takiego loginu:/ właczam: Zapomniałeś hasła do konta?

Wystąpił błąd przy zmianie hasła!
Przeczytaj uważnie komunikat błędu widoczny poniżej i zastosuj się do wskazówek.

# Komunikat błędu: Konto o podanym loginie nie istnieje w systemie!

A jak chce znowu zarejestrować sie na tym samym nicku to pisze że zajety nick:/ nie wiem co sie stalo z tym e-mailem ani nie da sie wejść bo pisze ze usuniety. ani zarejestrować sie naie da bo pisze ze jest zajęty:/

Nie wiem co mam zrobić teraz jak sie nie da zmienić adresu:/ a na starym e-mail nie dzialajacym nawet nie zarejestruje gry ani nic nie kupie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.12.2006 o 12:36, Lukasssss napisał:

Tak więc nic się nie da zrobić z tym zeby zmienić e-mail?:(

napisz o tym problemie w emailu do gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A na tym koncie masz zarejstrowane jakieś gry???
Jesli nie to załuż nowe konto na gram.pl nic i tak byś nie stracił bo jetrses obywatelem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>>


Przykro mi ale tak się nieda - po co usuwałes tamte konto email

musisz założyć nowe konto na gram.pl

i tak niewiele stracisz bo jesteś obywatelem
gorzej by było jak byś był brygadzistą albp sekretarzem

Nie zakładaj nowych tematów , używaj wyszukiwarki


jak tu :
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1537&u=72


a jak masz jakieś pytanie to spytaj tu :
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&u=4164


dziękuje .


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam jakis czas temu (no juz dluzszy czas temu bo w sierpniu) kupilem i zarejestrowalem gre TITAN QUEST i na karcie rejestrcji elektronicznej jest napisane ,ze po zarejestrowaniu gry na konto wplyna wirtualne pieniadze w wysokości 35 w PLN
Fakt powiniene zareagowac odrazu ale dosyc dlugio czas nie bylo mnie na tej stronie i nie spojrzalem dokladnie ile kasy mi wplyneło ,dzisiaj siadlem i zauwazylem ,że mam tylko 10 wirtualnych pieniedzy ,a musze zaznaczyć ,że nic nie zamawialem w waszym sklepie....:/
Co sę stalo czy to jakiś bład przy rejestracji czy może ktos oszukał piszac o 35 zl za rejestracje :-/
prosze odpowiedzcie czy to ja mam zwidy czy to jakis bład przy zarejstrowaniu gry i czy da sie z tym cos zrobic? czy niestety .............
z poważaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.12.2006 o 21:17, grylu napisał:

witam jakis czas temu (no juz dluzszy czas temu bo w sierpniu) kupilem i zarejestrowalem gre
TITAN QUEST i na karcie rejestrcji elektronicznej jest napisane ,ze po zarejestrowaniu gry
na konto wplyna wirtualne pieniadze w wysokości 35 w PLN
Fakt powiniene zareagowac odrazu ale dosyc dlugio czas nie bylo mnie na tej stronie i nie spojrzalem
dokladnie ile kasy mi wplyneło ,dzisiaj siadlem i zauwazylem ,że mam tylko 10 wirtualnych
pieniedzy ,a musze zaznaczyć ,że nic nie zamawialem w waszym sklepie....:/
Co sę stalo czy to jakiś bład przy rejestracji czy może ktos oszukał piszac o 35 zl za rejestracje
:-/
prosze odpowiedzcie czy to ja mam zwidy czy to jakis bład przy zarejstrowaniu gry i czy da
sie z tym cos zrobic? czy niestety .............
z poważaniem



możeliwe jest to że to było rok temu , ponieważ rok temu pyło odnawianie strony, i chyba były wszystkie kasowane wirtualne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

niestety nie bylo to rok temu TQ ,który zarejstrowalem był kupiony i i zarejstrowany w sierpniu w kilka dni po premierze konto tez zakłożyłem zaraz po zakupieniu wtejże gry więc wydaje mi się ze kasy nie mialem natomiast przy rejstracji gry pamietam ,że wyskakiwal mi bład <blad serwera prosimy sprubowac za kilka minut > i zauwazylem ze gra sie zarejstrowala natomiast wirtualnych pieniedzy nie zobaczylem poza tymi 10 pln natomiast powinno być ich 35 :-/
TQ zarejestrowalem 21 sierpnia 2006 konto założyłem dzien wcześniej i jak probuje ponownie zarejestrowć TQ znow wyskakuje ów błąd podnay wyżej wytłuszczonym drukiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować