Zaloguj się, aby obserwować  
PanMistrz

GamePady i Kierownice do gier - Temat ogólny

818 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2007 o 17:44, fifomaniak napisał:

W strzelankach nie uzywa sie pada :P A probowales w ustawieniach gry po prostu poprzydzielac
ustawienia do poszczegolnych funkcji


jak ktoś lubi to używa pada tam gdzie mu się podoba, a inwersje można ustawić tylko dla prawej gałki odpowiedzialnej za celowanie, a w sterowniku nie ma odpowiedniej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo hmmm powiedzmy ze sterowanie padem nie jest przewidziane do wiekszosci FPS-ow, jestes zdecydowana mniejszoscia i tworcy gry nie biora tych mniejszosci pod uwage :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 20:16, fifomaniak napisał:

Bo hmmm powiedzmy ze sterowanie padem nie jest przewidziane do wiekszosci FPS-ow, jestes zdecydowana
mniejszoscia i tworcy gry nie biora tych mniejszosci pod uwage :P


tak nie biorą pod uwagę ale jakoś oznaczenie w trakcie gry się zmieniają nie mam press ''f'' tylko mam już napisane jaki przycisk wcisnąć na padzie, a interesuje mnie jak ''odwrócić'' działanie lewej gałki i tyle nie wiesz nie pisz może ktoś inny wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie ma tam "Invert X axis" albo Y axis? Sprobuj te opcje pozaznaczac. Znajomosc angielskiego to dzis podstawa. A nie pokazuje ci sie press f, bo tak jest zaprogramowana gra, ze pokazuje ten przycisk, ktory jest ustawiony. Nie wszystkie tak maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 18:37, fifomaniak napisał:

A nie ma tam "Invert X axis" albo Y axis? Sprobuj te opcje pozaznaczac. Znajomosc angielskiego
to dzis podstawa. A nie pokazuje ci sie press f, bo tak jest zaprogramowana gra, ze pokazuje
ten przycisk, ktory jest ustawiony. Nie wszystkie tak maja.

Jak już pisałem można włączyć invert tylko prawej gałki lub tej która jest ustawiona jako ta od celowania, może jest jakiś trik w sterowniku rejestrze etc. co na stałe zmieni orientacje lewej gałki. BTW czytałem, że pad od xklocka podłączony do kompa dobrze działa tzn. gałka w przód hero idzie do przodu, a tu jest na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze sciagnij sterowniki? A nie probowales przypisac w opcjach, ze "Move Forward" to "lewa galka w gore"? Zawsze zaczynam od konfiguracji sterowania i przyciskow. A w medalu na pewno mozna bylo przypisywac przyciski do poszczegolnych funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad wymiana kierownicy na taką z wiekszym kątem obrotu (obecnie posiadam Logitech Vibration Feedback Wheel z kątek 180 st.). Jaką byście polecili z kątem 250, 270 lub większym. Oczywiście w rozsądnej cenie. Sam znalazłem 2 ciekawe: Mediatech MT 176 i Speed-Link 4in1 Power Feedback ta co jest w sklepie gram.pl - co o nich myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 13:00, fifomaniak napisał:

Jaki przedzial cenowy cie interesuje? Bo osobiscie to mnie bardzo interesuje ta kierownica
: http://baxter.net.pl/product_info.php?&products_id=225653 Aha, i wbrew pozorom ma ona wejscie
USB i moze byc rowniez podlaczona do komputera po wgraniu sterownikow. Wg mnie bardzo interesujaca
propozycja

Znam tą kierownicę, ale niestety przerasta cenowo moje możliwości na tą chwilę. Myślę, że 250 zł to maks co moge wydać, a najlepiej do 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 10:11, knopfler napisał:

A jaki ma kąt obrotu??


Kurcze nie moge nigdzie tego znaleźć, a sam nie pamietam, ale zdaje mi sie ze ma 180 stopni. Ale to dla mnie było bez znaczenia bo i tak nie wykozystuje więcej (nawet w G25 mam ustawiony taki kąt obrotu). Ale poza tym ta kierownica jest swietna. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o kierownicę ok. 200zł to polecam Logitech Formula Force Ex. Kąt obrotu co prawda tylko 180 stopni, ale jeździ się świetnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

W najbliższym czasie chcę kupić PS2 i GT4 a dziś zauważyłem w jednym sklepie ciekawą kierownicę...

Mowa o kierownicy: Logitech Driving Force Pro.
( http://www.sklep.psxextreme.pl/product_info.php?products_id=2361 ). Wygląda ona na bardzo dobrą i chyba najlepszą w ogóle na rynku. Mam w związku z tym kilka pytań... :)

1. Czy ta kierownica działa w trybie obrotu 900 stopni w grze Gran Turismo 4?

2. Czy ta kierownica działałaby również na PC?

3. Czy warto ją kupić za 360zł? Warta jest tej kasy?

4. Czy ktoś ją ma? Jak tak, to jakie są wasze odczucia?


Ps. Mówię o Gran Turismo 4(GT4) a nie o Grand Theft Auto 4 (GTA4)!!) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie o jakąś dobrą kierownicę. nie za drogą, żeby więcej jak 150zł nie kosztowała. i zastanawiałem się, czy któraś ze sklepu gramu by się nie nadawała, bo akurat mam bon 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować