Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Mam taki problem - dwa razy popełniłam dokładnie taki sam błąd, mianowicie zamiast "nie tylko" pisałam "nietylko". Czy dwa identyczne błędy są liczone jako dwa błędy czy jako jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem po co... zachowaj to dla siebie .. bueheheheheheheheheheehhehehehehe...
a jak myslicie jakie bedzie ostatnie zadanie. matma czy fiza. a moze chemia. co wolicie zeby bylo wieciej matmy chemii czy fizyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 19:42, kacakandzer napisał:

a jak myslicie jakie bedzie ostatnie zadanie. matma czy fiza. a moze chemia. co wolicie zeby
bylo wieciej matmy chemii czy fizyki??


Wydaje mi sie ze matma, ale podobno ma byc duzo chemii... (wielokropek:D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy za wozry... hyhyhyhy


z chemiiiii????????? tylko nie to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 19:44, kacakandzer napisał:

nie ma sprawy za wozry... hyhyhyhy


z chemiiiii????????? tylko nie to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!matma
matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma


TEz nie nawidze chemii. Tez wole matme. Ale podobno jest w komisji bardzo duzo chemikow. Nigdy tylu nie bylo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 16:05, tuna napisał:

mundurki będą TYLKO w szkołach OBOWIĄZKOWYCH (czyli pods. i gimn.) a dalej to już nie :P mam(y)
szczęście :D

to szkola srednia nie jest obowiazkowa? wiec gdzie trzeba sie uczyc do 18 roku zycia? Bo chyba jest taki przepis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma matma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 19:41, YOUlia napisał:

Mam taki problem - dwa razy popełniłam dokładnie taki sam błąd, mianowicie zamiast "nie tylko"
pisałam "nietylko". Czy dwa identyczne błędy są liczone jako dwa błędy czy jako jeden?

YOUlia, bez obaw, za jeden blad chyba nie odejmuja jednego punktu... a tak przy okazji... jak oceniacie trudnosc tematu rozprawki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 19:51, QbA-No1 napisał:

> Mam taki problem - dwa razy popełniłam dokładnie taki sam błąd, mianowicie zamiast "nie
tylko"
> pisałam "nietylko". Czy dwa identyczne błędy są liczone jako dwa błędy czy jako jeden?

YOUlia, bez obaw, za jeden blad chyba nie odejmuja jednego punktu... a tak przy okazji... jak
oceniacie trudnosc tematu rozprawki? :)


Rozprawka byla trudna jak dla mnie. Trudno opisac ogród. A w doddatku podac przyklady z literatury badz sztuki. Ja tak naprawde myslalem ze bedzie cos innego niz rozprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 19:51, QbA-No1 napisał:

YOUlia, bez obaw, za jeden blad chyba nie odejmuja jednego punktu...


No właśnie w przypadku ortograficznych to odejmują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, gdzieś ty się podziewał ? Myślałem że cię zbanowali...

***************

Jeżeli jutrzejszy test będzie taki prosty jak dzisiaj to spoko mogę go napisać.
Prawie wszystkie pytania były związane z tekstami lub z obrazem, więc wystarczyło dobrze przeczytać.
Kukowsky ---->Dzięki za wzory. Właśnie miałem przeglądać książki i sobie napisać, ale widzę że nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Dnia 24.04.2007 o 19:53, Kubinho1916 napisał:

Rozprawka byla trudna jak dla mnie. Trudno opisac ogród. A w doddatku podac przyklady z literatury
badz sztuki. Ja tak naprawde myslalem ze bedzie cos innego niz rozprawka

ciesz sie ze nie pisales rok temu jak ja-temat rozprawki byl MATURALNY... ale zakozaczylem i 10 pkt zgarnąlem a z polaka mialem miedzy 2/3 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 19:51, QbA-No1 napisał:

> Mam taki problem - dwa razy popełniłam dokładnie taki sam błąd, mianowicie zamiast "nie
tylko"
> pisałam "nietylko". Czy dwa identyczne błędy są liczone jako dwa błędy czy jako jeden?

YOUlia, bez obaw, za jeden blad chyba nie odejmuja jednego punktu... a tak przy okazji... jak
oceniacie trudnosc tematu rozprawki? :)

byla calkiem latwa. teksty zrodloe i wiersz same w sobie byly dobra podpowiedzia i wlasciwie tylko na ich podstawie mozna bylo napisac ta rozprawke. a przyklady? np opis ogrodu z pana tadeusza, albo nawet cala ksiazka - tajemniczy ogrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 19:43, Kubinho1916 napisał:

Wydaje mi sie ze matma, ale podobno ma byc duzo chemii... (wielokropek:D:D:D)

Lol? Co to za jakieś wróżenie z zadań z części humanistycznej? Możesz coś więcej powiedzieć o tych przepowiedniach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 19:53, Sith66 napisał:

Człowieku, gdzieś ty się podziewał ? Myślałem że cię zbanowali...

Wzór na objętość kuli to 4/3 *Pi * r ^3. W tym co podal poprzednik jest blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 20:04, YOUlia napisał:

no więc? czy ktoś mi odpowie na moje pytanie?

Czy dwa identyczne błędy są liczone jako dwa błędy czy jako jeden?

chyba jednak jako dwa bo jak "zjesz" literke w jakichs wyrazach to masz dwa orty, jak zapomnisz dwoch przecinkow to dwa inty, ogolnie, nie rob bledow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować