Zaloguj się, aby obserwować  
ml996

Sea dogs

43 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2007 o 10:35, Belmundo napisał:

Czy ktoś nie uważa, że ten gościu którym grasz w Sea Dogs. Jest podobny do bezimiennego z Gothiców


Dość podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 10:47, Macio29 napisał:

Nawet bardzo i zresztą ma podobny głos.

Ma podobny głos bo obie gry wydawał CDP, a , że są bardzo podobni dali takiego samego aktora, chyba tak trzeba sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy nie uwazacie że ten Wrzód(tez z gothica 1)jest podobny do davida beckhama czy jak mu tam


a i jeszcze jedno pytanko dotyczace gry sea dogs otóż to czy można zdobyć skarb i po co są te wysepki tlko z nazwami np.Chaktcha itp. ? a i jeszcze jedno jak zdobyc Pancernika? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak siedziałem nad nią cały weekend i przeszedłem w miarę szybko, myślę nawet że jest lepsza od Piraci z Karaibów. Człowiekowi do takich gier chce się powracać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś znalazł te francuskie dziła. Jestem po stronie Anglików, mam zadanie żeby znależć i zniszczyć te działa. Jeden gość w tawernie mówi mi że widział galeony z tymi działami na północny-zachód od Omory, płyneły na zachód. Pływam pływam i nic, nie moge je znależć. Ani na morzu ani w portach. Pomocy prosze Załamany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Omory jest chyba ktoś, kto weźmie od Ciebie w łapę (2000 daje się) i wyjawi położenie konwoju. Ale mogłem to pomylić z francuską flotą inwazyjną, kiedy gra się z piratami (najdłuższe, najtrudniejsze i najlepsze)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 15:43, Qbli napisał:

Na Omory jest chyba ktoś, kto weźmie od Ciebie w łapę (2000 daje się) i wyjawi położenie konwoju.
Ale mogłem to pomylić z francuską flotą inwazyjną, kiedy gra się z piratami (najdłuższe, najtrudniejsze
i najlepsze)...

Jestem po stronie Anglików i nikt na Omory niechce w łape za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 15:52, robakbs napisał:

Qbli pomóż wiem że dasz rade

Lol. Ostatni raz w to grałem z półtora roku temu, nie pamiętam wszystkich questów. Dla Anglików pracowałem tylko raz, później już tylko piraciłem. Ale powinien się na którejś z wysp szwendać taki gość solidniejszej postury.
A jaki jest port na północny zachód od Omory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten gość mi powiedział że widział je na pł-zach. od Omory i że płyneły na zachód. A na zachodzie jest port Isle d''Orange należący do Francji. Ale tam nic się nie dowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak używać lunety? Czy ktoś mi podpowie. W sterowaniu pisze że ctrl ale gdy wciskam to nic się nie dzieje, wszystko na ekranie znika oprucz mojego statku. Próbowałem już chyba wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kody królestwo za kody lub strone.<prosze>
ja uruchomić tabele bo na tych stronach co przeglądałem pisze że razem ctrl+z na morzu ale jak robie to nie działa lub uruchamia lunete. <Błagam>
Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w sea dogs zniszczylem juz costa sinastra dla anglikow i gubernator higrock zostal zatrzymany bo wspolpracowal z piratami teraz musze znalezc dziala jak czytalem sa na omory wiec chyba dam rade zniszczyc mam pelny sklad oficerski a i mam pytanie wie kto moze sie do mnie przylaczyc bo mialem juz 3 statki z 4 klasami ktore sie do mnie przylaczyly ale na costa sinastra 2 padly teraz szukam innych towarzyszy ale jakies lepsze klasy ja mam sam 2 bez kodow ;D gram dosc dlugo trudna gra

Jesli ktos moze mi napisac odpowiedz na gg: 4947510 czesto niewidoczny a jesli nie to tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować