Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Niestety demo nieco za duże jak dla mnie ... te rozmiary są coraz bardziej przytłaczające :( Ale wierząc gameplay-om i screenom, gra będzie primaśna :)
Więc zamówiłem w preorderze. Mam nadzieję że nie zmienię zdania podczas gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, napalony czekałem na to demo a się okazuje że nie było na co czekać:/
Demko faktycznie jest na 15min co przy tym rozmiarze jest bardzo dziwne, optymalizacja samego dema jest prawie zerowa i u mnie potrafi bez powodu ścinać, grafika lepsza jak w HL2 nie jest po żadnym względem a tekstury są tragicznej jakości, IA w demie jest beznadziejne i przeciwnicy potrafią się blokować niemal w każdym miejscu (nawet o przedmioty które można przesunąć!):/
Demko jest banalnie proste i wszystkich przeciwników mozna pokonać kickiem bez żadnych problemów
Ogólnie demko mnie srogo rozczarowało, jeśli pełna wersja będzie tak zwalona to będzie to świetny przykład na to jak można zrąbać dobrze zapowiadający się tytuł brakiem jakichkolwiek umiejętności (jak narazie pokazali to w demie, miejmy nadzieję że full będzie lepszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 01:02, Viper napisał:

Eh, napalony czekałem na to demo a się okazuje że nie było na co czekać:/
Demko faktycznie jest na 15min co przy tym rozmiarze jest bardzo dziwne, optymalizacja samego
dema jest prawie zerowa i u mnie potrafi bez powodu ścinać, grafika lepsza jak w HL2 nie jest
po żadnym względem a tekstury są tragicznej jakości, IA w demie jest beznadziejne i przeciwnicy
potrafią się blokować niemal w każdym miejscu (nawet o przedmioty które można przesunąć!):/
Demko jest banalnie proste i wszystkich przeciwników mozna pokonać kickiem bez żadnych problemów
Ogólnie demko mnie srogo rozczarowało, jeśli pełna wersja będzie tak zwalona to będzie to świetny
przykład na to jak można zrąbać dobrze zapowiadający się tytuł brakiem jakichkolwiek umiejętności
(jak narazie pokazali to w demie, miejmy nadzieję że full będzie lepszy)


Powinno być "AI" a nie "IA", za szybko pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściagnołem demo i powiem wam, że przesadzacie. Owszem demo jest dośc krótkie ale znajduje się tam wszystko co w demie być powinno, macie pokazane działanie fizyki, macie pokazany rozwój bochatera po otrzymaniu poziomu, macie pokazane możliwości czarów i oczywiście macie też walkę i to świetną walkę więc czego wy tak nażekacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Viper nie wiem skąd ty miałeś takie problemy, u mnie AI działa bardzo dobże wrogowie mi się nigdzie nie blokowali a nawet urzywali pułapek, gra dział u mnie stabilnie no poza sypaniem się tekstór ale to wina karty graficznej a nie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie miałem żadnych problemów i moim zdaniem demo było super, zachęca do kupna pełnej wersji a rpzeciwnicy rzeczywiście u mnie też sami używali pułapek nawet raz dostałem z belki z sufitu :) hehe szkoda, zę tylko czar widzienia w ciemnościach jest dostępny a nie np zamrażanie czy kula ognia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 20:53, kepny napisał:

szkoda, zę tylko czar widzienia w ciemnościach jest dostępny a nie np zamrażanie
czy kula ognia :/



Eeee...są dostepne te czary :P W drugim etapie naciskasz TAB i wybierasz sobie magiczne umiejętności :P Akurat płomyczek i zamrażanie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 21:57, Lone Wolf napisał:

> szkoda, zę tylko czar widzienia w ciemnościach jest dostępny a nie np zamrażanie
> czy kula ognia :/


Eeee...są dostepne te czary :P W drugim etapie naciskasz TAB i wybierasz sobie magiczne umiejętności
:P Akurat płomyczek i zamrażanie są :)

Kurde a weisz jaki mam problem ??? :(:(:(:( jak naciskam Tab to nie mam ekwipunku tylko trzy liczby sa pokazane :( ale sprobuje jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40% :) - Idę spać... Jutro sobie nareszcie zagram ^_____^.

Wersja demonstracyjna podobno krótka, cieszę się jednak, że są te "commands" jak spawnowanie orków, goblinów, wszystkie czary oraz bronie, możliwość walki z jednookim... Mam nadzieję, że to przedłuży żywotność demka ;p - 1.4GB to naprawdę przesada ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 23:30, Lone Wolf napisał:

Jesli mówisz o jakimś jednookim orku, to tak, bo cyklopsa nie ma :P Jest tylko filmik pokazujący
go i koniec.


Wprawdzie osobiście nei sprawdzałem (w demo pogram dopiero dzisiaj), ale ktoś na forum Ubisoftu znalazł sposób na dostanie się do cyklopa (chyba przechodzenie przez ściany) - z tym, że cyklop (SI) nie widzi postaci gracza, więc nici z walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe :) no w demie zabrakło tej walki z cyklopem :( więc jak ktoś będzie miał te save-y to niech da cynk czy coś z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 13:36, kepny napisał:

Ej działą ci ten save ??? jak tak to napisz jak to zrobiłeś bo mi jakoś nie działa :(:


A co ma nie działać? Wrzucasz go do folderu mm/Save, wczytujesz i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować