Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysztofica

Jakie gry przeszliście? - pochwalcie się ;)

343 postów w tym temacie

Diablo II, Diablo II LoD, KoTOR, Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie, GTA: Vice City, Max Payn, WarCraft III, Harry Potter 1-4, THPS III i IV i kipe innych gier, których już nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisałbym swoją listę ale to ponad 90 tytułów i nie chce mi się przepisywać.Z ważniejszych tytułów to przeszedłem wszystkie Baldury, Icewindy, Fallouty, Gothiki,Diablo i 3 części Splinter Cella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcraft III + Frozen Throne, Sacred Plus + Podziemia, Alone in the Dark 4, Still life, Nibiru, Black Mirror, Syberia 1+2, Soldiers: Ludzie Honoru, Sąsiedzi z Piekła Rodem 1+2, Chicago 1930, obecnie gram w Spellforce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem dużo gier a to niektór z nich
nfs od undegranda do carbona
gothic 1,2,3
warcrafta
total overdose
pray
f.e.a.r
wors forts
ininja
mugen 2003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion
CoD
CoD:UO
CoD2
Gothic
Gothic 2
NFS: U2
Max payne 2
enter the matrix
AoE
AoE 2
AoE 3
robin hood''a
chicago 1930
Battlefield 1942
Quake 3
i jeszcze kilka, kórych tytułów nie pamiętam

(czy liczą się tylko gry na kompa?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable, FEAR, FEAR:Extract Point, Diablo 2 + dodatek, Gtohic 2 + dodatek, NFS:Underground, Underground 2, Most Wanted, Carbon, Red Alert 2 + dodatek, Heroes III + dodatki, Baldurs Gate 2 + dodatki, Icewind Dale + dodatek, Icewind Dale 2, Spelforce + dodatki, Hitman 2, Hitman 3, Hitman Blood Money, Gta 3,Gta Vice City,Gta San Andreas, Max Payne, Max Payne 2, Blood Rayne, Morrowind, Oblivion, Neverwinter Night + dodatki, Devil Insade, Kozacy, Arcanum, Prince of Persia 3D, Władca Pierścienie: Druzyna Pierscienia i Powrót Króla, Doom 3, Half-Life 1 i 2, Medal of Honor wszystkie od Assalut do Wojna na pacyfiku, All Call of duty, Warcraft 3 + dodatek, IGI 1 i 2, Postal 2, Thief 2 i 3. I to chyba wszystko :) obecnie przechodze NWN2 i Gothic 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcraft 3 (w dodatku mam 2 misje i mi sie nie chce jush ich robic...) Fable, Diablo 2+LOD, PoP Piaski i Dusza wszystkie Down of war(ale nie mark of chaos..nie ta seria:P),Kroniki riddicka, Gothic I,II (3 czesc mi sie polamala i mam zamiar skorzystac z gwaracji;() Tribes-Zemsta, Gta VC i San andreas, Medal of Honor: Allied Assault, Wojna na Pacifiku, Call of Duty I i II, Robin Hood: Tle Legend of Sherwood, NFS 1, 2, Carbon(Most wanted straszna lipa:/) Enter The Matrix, Sasiedzi z piekla rodem 1 i 2, Harry potter i Kamien filozoficzny, komnata tajemnic, Black & White 1 Jedy Knights: Jedy Outcast i Jedy Academy,(jeszcze jakas inna FPP stzrelanka ale to z tych starszych i nie pamietam), Rayman 3, Spiderman 2, ...Obecnie przechodze: Oblivion(koledze porzyczlem:/) a niedlugo przejde Star Wars Republic Commando... jush zamowione na Allegro... :)

ps. Mam 12 lat i kompa mam gdzies od 5 roku zycia... i chyba nie znalezliscie tam kubusia puchatka co nie??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic, Gothic 2 + Noc Kruka, Gothic 3, Lego Star Wars, Lego StarWars II, Splinter Cell haos Theory, Jedi Academy, Jedi Outcast II, Sonic Adventure, Tajne Akta: Tunguska, Brothers in Arms: Road to Hill 30, Syberia, Syberia II, Splinter cell, Splinter cell Padora Tomorrow, Medal of Honor, Still ife, Gorky Zero, KOTOR, Call of Duty, Call of Duty: United Offensive, Call of duty 2, Medal of Honor ojna na pacyfiku, Harry Potter i więzień azkabanu, Sąsiedzi z Piekła rodem I i II, Tomb raider legend.

To chyba wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pff troche tego było :P

Baldur''s Gate 1 i 2
Settlers 2
History-Line
GTA 1 i 2
Half-life 1 i 2
Heroes 3
Battlefield 1942
Earth 2160 i 2150
Total Annihilation
Warcraft 2 i 3
Vulture
Port Royale 1 i 2
Kozacy 1 i 2
Warhammer 40k
Future Cop LAPD
Sea Dogs
Piraci z Karaibów
Homeworld 1 i 2
Corsairs

i jeszcze trochę innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D2LoD, W3+FT, NFS wszystkie od U1 w górę, THPS 2,3,4, GTA:VC i SA, KoTOR2, Jedi Academy, Lego Racers 1&2, HP 2&3, Sąsiedzi z piekła rodem, Robin Hood: Legenda Sherwood i wiele innych, których tytułów nie pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 12:10, wali napisał:

Fable, FEAR, FEAR:Extract Point, Diablo 2 + dodatek, Gtohic 2 + dodatek, NFS:Underground, Underground
2, Most Wanted, Carbon, Red Alert 2 + dodatek, Heroes III + dodatki, Baldurs Gate 2 + dodatki,
Icewind Dale + dodatek, Icewind Dale 2, Spelforce + dodatki, Hitman 2, Hitman 3, Hitman Blood
Money, Gta 3,Gta Vice City,Gta San Andreas, Max Payne, Max Payne 2, Blood Rayne, Morrowind,
Oblivion, Neverwinter Night + dodatki, Devil Insade, Kozacy, Arcanum, Prince of Persia 3D,
Władca Pierścienie: Druzyna Pierscienia i Powrót Króla, Doom 3, Half-Life 1 i 2, Medal of Honor
wszystkie od Assalut do Wojna na pacyfiku, All Call of duty, Warcraft 3 + dodatek, IGI 1 i
2, Postal 2, Thief 2 i 3. I to chyba wszystko :) obecnie przechodze NWN2 i Gothic 3 :)

Zapomniałem dodac jeszcze DS 1 i 2, Kotor 1 i 2, Splinter Cell 3 czesci :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dużo by wymieniać, ale przede wszystkim:

PC - F.E.A.R., Need For Speed: Carbon, Call Of Duty, Fable: The Lost Chapters, Titan Quest, Guild Wars: Nightfall, Brothers In Arms: Road To Hill 30, Neverhood, S.T.A.L.K.E.R.: Shadow Of Charnobyl, S.W.A.T. 4, R6 3: Raven Shield ...

X360 - Ghost Recon: Advanced Warfighter 2, Gears Of War ...

PS2 - Fifa Street, Killzone, LotR: The Return Of The King, TH:UG, S.W.A.T.: G.S.T.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować