Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

KASZANKA TIME- czyli o największych wpadkach roku 2006 słow kilka

296 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2006 o 23:32, styczen16 napisał:

> > Dla mnie kaszanką jest ciągłe przekładanie premiery STALKERA.
> > A teraz z przymróżeniem oka.DUKE NUKEN FOREVER-nie ktoś kiedy wyjdzie.
> no stalker to bedzie gra jezeli wogole wyjdzie. Poki co nadaje sie na kaszanke. co do
duke
> nukem to ta gra juz chyba nigdy nie wyjdzie. tyle czekania, tyle obietnic i nic. kaszanka
jak
> sie patrzy. dla mnie kaszanka małą jest także nadchodząca Vista. pozdro
Co do Duka to podobno 2k obiecało 3d realms milion za to że duke wyjdzie przed świętami...

no to własnie straciło ten milion bo świeta minęły a duka nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, przypomniało mi sie. Największą kaszanką roku, taką moją osobistą jest niezdanie egzaminu na prawko. Co za wstyd, szczególnie że jestem fanem motoryzacji i kochać jazde samochodem. Cios poniżej pasa po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 01:18, micknk napisał:

1. Najnowsze Gadu-Gadu
2. Win Vista (olbrzymie wymagania)
3. Update tibii :D chociaz nie gram juz
4. Caly rok 2006 to jedna wielka kaszanka

Co do visty to się zgadzam. NAwet bardzo. Zbyt duże wymagania a tego nie lubimy. I zapewne duzo błedów bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 gothic 3(fatalne zakonczenie wspanialej serii, a raczej wykonanie)
2 Pathe do wowa (chcac pograc 10dni na trialu musiale msciagac wowa i pathe przez 5dni:-)
3 Moj nowy komputer(kupywał nieznajacy sie na niczym ojciec i przeplcil a za ta kase moglem miec kompa z 2 razy lepszego:<)
4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 02:24, Solstheim napisał:

1 gothic 3(fatalne zakonczenie wspanialej serii, a raczej wykonanie)
2 Pathe do wowa (chcac pograc 10dni na trialu musiale msciagac wowa i pathe przez 5dni:-)
3 Moj nowy komputer(kupywał nieznajacy sie na niczym ojciec i przeplcil a za ta kase moglem
miec kompa z 2 razy lepszego:<)
4

A z ciekawości spytam, co to za komputer i ile za niego dał? Ciekawy strasznie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wczorajszych informacjach kilka godzin przed nowym rokiem podawali co przyniosl nam 2006 rok. Bylo 9 sytuacji i przedstawili 7 zlych i 2 dobre
miedzy innymi podali:
- corchydron
- tragedia w katowicach
- Tragedia śp. Ani
- afery sejmowe :P
- tragedia 2 policjantow

reszty nie pamietam to byly takie wazniejsze i nowsze tragedie

a z dobrych nic nie pamietam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o gry, reszty komentować nie będę :> to rozczarowały mnie CivCity Rome i Glory of the Roman Empire - cieszę się że Cezar IV utrzymał wysoki poziom :), poza tym Gothic 3 :/ może gra sama w sobie nie jest zła, na pewno ma wielki potencjał, jednak jak dla mnie bugi ją zabiły i mój egzemplarz odsprzedałem ;( W roku 2006 na moim sprzęcie byt wiele tytułów nie zagościło, ale los Gothica podzieliły jedynie dwie pierwsze gry, które wymieniłem na początku :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 13:06, Piracka napisał:

We wczorajszych informacjach kilka godzin przed nowym rokiem podawali co przyniosl nam 2006
rok. Bylo 9 sytuacji i przedstawili 7 zlych i 2 dobre
miedzy innymi podali:
- corchydron
- tragedia w katowicach
- Tragedia śp. Ani
- afery sejmowe :P
- tragedia 2 policjantow

reszty nie pamietam to byly takie wazniejsze i nowsze tragedie

a z dobrych nic nie pamietam :P


do tego dodam jeszcze reformy Giertycha. i bedzie z politycznych takich rzeczy wszystko chyba raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 00:29, citekmaniak napisał:

Największą kaszanką roku, taką moją osobistą jest niezdanie egzaminu
na prawko.


To ty masz 18 lat? Hmmm z poziomu tekstów wnioskowałem, że 13 to max :P

Ja osobistych wpadek nie miałem, no może poza tym, że w nauce się opuściłem... Trzeba będzie to jakoś poprawić w nowym roku, ale tak bardzo się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 13:19, Markus89 napisał:

> Największą kaszanką roku, taką moją osobistą jest niezdanie egzaminu
> na prawko.

To ty masz 18 lat? Hmmm z poziomu tekstów wnioskowałem, że 13 to max :P

Ja osobistych wpadek nie miałem, no może poza tym, że w nauce się opuściłem... Trzeba będzie
to jakoś poprawić w nowym roku, ale tak bardzo się nie chce...

Super, ciekawe skąd to wywnioskowałeś. Forum to nie miejsce żeby błyszczeć i podniecać się wiekiem więc i styl jest luzacki przynajmniej dla mnie. No a już niedługo 19 urodziny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 13:16, citekmaniak napisał:

do tego dodam jeszcze reformy Giertycha. i bedzie z politycznych takich rzeczy wszystko chyba
raczej.


Hmmm tego chyba bali sie podac :P ale trza przyznac ze nowy rok ze strony politycznej nie byl udany :| i zbyt duzo tragedii przyniosl nam ubiegly rok
Do mojej listy wypadkow dodaje najwieksza tragedie ostatnich miesiecy: Chalemba :(
Wybaczcie ze nie moge skojarzyc dobrych stron tego roku
Heh jestem opsymista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały 2006 rok był najgorszy w całym moim dotychczasowym życiu. Mam 16 lat i gorszego roku w życiu nie przeżyłem :/ Cieszę się, że jest już 2007 i mam nadzieję, że będzie o niebo lepszy od 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 17:09, Diddle napisał:

Cały 2006 rok był najgorszy w całym moim dotychczasowym życiu. Mam 16 lat i gorszego roku w
życiu nie przeżyłem


Będzie gorszy rok. Jak będziesz miał 18 lat. Co najmniej raz w tygodniu osiemnastka kolegi\koleżanki. Imprezy fajne ale problemy dnia następnego. Dla mnie też ten rok nie był udany. Ale można przeboleć .Dobrze, że sie skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.te wszystkie aferki polityczne
2.większość gierek na które czekałem zawiodły
3.nowy WV który będzie miał jak potwierdzają inni gracze Giga wymagania
4.katastrofy
5.CDA sie troche pogorszyło
morał:cały rok do ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 17:24, Karlak napisał:

Będzie gorszy rok. Jak będziesz miał 18 lat. Co najmniej raz w tygodniu osiemnastka kolegi\koleżanki.
Imprezy fajne ale problemy dnia następnego. Dla mnie też ten rok nie był udany. Ale można
przeboleć .Dobrze, że sie skończył.


Możliwe, w zasadzie to 18 lat będę miałw 2008 roku bo w tym w czerwcu stuknie mi 17 :)
Ale już sie nie mogę doczekać, tyle imprez będzie, łojezuuuuuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 13:14, k0rnas napisał:

Jeżeli chodzi o gry, reszty komentować nie będę :> to rozczarowały mnie CivCity Rome i
Glory of the Roman Empire - cieszę się że Cezar IV utrzymał wysoki poziom :), poza tym Gothic
3 :/ może gra sama w sobie nie jest zła, na pewno ma wielki potencjał, jednak jak dla mnie
bugi ją zabiły i mój egzemplarz odsprzedałem ;( W roku 2006 na moim sprzęcie byt wiele tytułów
nie zagościło, ale los Gothica podzieliły jedynie dwie pierwsze gry, które wymieniłem na początku
:) pozdr.



Hehe... a tak apropos "Roman Empire".... Nasz szanowany i kochany Roman to też niezła wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 17:02, Piracka napisał:

> do tego dodam jeszcze reformy Giertycha. i bedzie z politycznych takich rzeczy wszystko
chyba
> raczej.

>....
Rok 2006 został przezemnie znienawidzony i jako taki sam w sobie był w moim życiu jedną wielką surową kaszanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 godziny przed sylwkiem leciala bajeczkla o nowym i starym, roku i stary rok to byl dziadius ktory przeciagal ten ropk bo nie chcial odejsc :P fajna bajeczka x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować