Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

KASZANKA TIME- czyli o największych wpadkach roku 2006 słow kilka

296 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 21:22, Magwisienka napisał:

Ja nie wiem, co wy wszyscy macie go Gothica 3??? Giera wymiata, a to, że macie słabe kompy
to już nie jest wina twórców.

Prawda jest taka że nie ma chyba w całym świecie komputera na którym nie byłoby problemów z grą.
Wskazuje na to wiele testów przeprowadzanych z grą. Po prostu działa ona niestabilnie i tyle.Twórcy jak zwykle schrzanili kod gry...

P.S Pewnie sama nawet nie możesz grać na full detalach bez żadnej przycinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 22:31, Darkstar181 napisał:

P.S Pewnie sama nawet nie możesz grać na full detalach bez żadnej przycinki...

Przeczytaj jej podpis, ma zaciachy na minimalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich winą nie jest także skopanie systemu walki, prawda? O ile wcześniej walka była ciekawa, to teraz LPM->PPM->LPM->PPM... jest hmm, marne.
A co do wymagań: Gierka wymiata? Tja, dla sprzedawców kompów co najwyżej, bo klientelę będą mieć. O ile wcześniejsze części Gothic były średnio zabugowane i zoptymalizowane pod względem wymagań to Gothic 3 pogrąża się i to bardzo głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 01:58, kayotek napisał:

8.PSP ;]


Sorry, Ty wiesz o czym gadasz? PSP jako kaszana? No weź, nie rozśmieszaj ludzi :D PSP jest zajefajnym handheldem, z resztą tak samo jak NDS. Ale że jest kaszaną, to po prostu mnie zabiło... Ten Handheld jest GENIALNY, zarówno ze względu na to co oferuje, jak ze względu na gry (LocoRoco 4ever!). Zastanawiam się, czy Ty w ogóle miałeś tą konsolkę w ręku i grałeś na niej przez dłuższy czas? Bo ja jakoś ładuje swojego PSP codziennie ( a akumulator starczy na jakieś 5h gry ) i nie widzę powodów dla których mozna PSP nazwać kaszaną. Wg. mnie, jest to genialny handheldzik i gdybym miał jeszce DS Lite to była by pełnia szczęścia ;] Ale że nie mam, PSP mi spokojnie wystarcza. A gdy będzie mozna ściągać gry z PS One, to już w ogóle będzie mega :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 22:34, ddd-d2 napisał:

> P.S Pewnie sama nawet nie możesz grać na full detalach bez żadnej przycinki...
Przeczytaj jej podpis, ma zaciachy na minimalnych.

Hmm...rzeczywiście.
Kurcze, na takim sprzęcie to bym nawet nie próbował grać.Za mało RAM dla Gothica(zawsze był pamięciożerny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gierka wymiata" nie było skierowane do wymagań, tylko do samej gry. Faktem jest, że dwie rzeczy zostały mocno skopane: system walki oraz drobne szczególiki, które doskonale wypływały na klimat dwóch poprzednich części. Mówię tu o np. czcionce. W dwóch pierwszych Gothicach ta czcionka byłą jakaś taka klimatyczna, czasem trudno było się doczytać ale to jeszcze mocniej budowało nastrój świata miecza i magii. A teraz? Wstawili jakiegos durnego Ariala i się cieszą. Tym mnie troche zawiedli, ale do licha! Gothic 3 to nadal doskonała gra i nie sądzę by była "kaszaną". Opanujcie sie trochę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłaszam do kaszanki roku NWN2 proszę o wyrażenie swojej opinij. Moim zdaniem silnik tak schrzanili że bardziej już się nie dało na minimum ustawieniach bez bajerów tnie że strzymać się nie da. Teoretycznie przynajmniej tak mi się wydaje, przy widoku izometrycznym gra powinna działać płynniej a nwn pokazuje ze jest zupełni odwrotnie, a może się myle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 16:00, PAPISHON napisał:

>
> > Człowieku jak się nie znasz to się nie błaźnij takimi głupawymi postami ;/
> Ty też się nie błaźniji,bo pomylić się jest rzeczą LUDZKĄ. No chya że jesteś z kosmosu
;P Chodziło
> mi o Play który hańbi nasz rynek ;P
Może i jestt rzeczą ludzką, ale ty hańbisz dobre imię Świętej Pamięci Play IT`u :/

Dobra, sorry, ale Play to kicha ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 14:25, darth 16 napisał:

> >
> > > Człowieku jak się nie znasz to się nie błaźnij takimi głupawymi postami ;/

> > Ty też się nie błaźniji,bo pomylić się jest rzeczą LUDZKĄ. No chya że jesteś z kosmosu

> ;P Chodziło
> > mi o Play który hańbi nasz rynek ;P
> Może i jestt rzeczą ludzką, ale ty hańbisz dobre imię Świętej Pamięci Play IT`u :/
Dobra, sorry, ale Play to kicha ;P

popieram, poziom jaki prezentuje play jest troche zbyt niski jak na owe czasy. jak dla mnie to u nich czas zatrzymal sie jakies 6 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2006 o 20:09, citekmaniak napisał:

popieram, poziom jaki prezentuje play jest troche zbyt niski jak na owe czasy. jak dla mnie
to u nich czas zatrzymal sie jakies 6 lat temu.

Niski, wszsytkie gry jakie wyszły (i niestety wychodzą) od 3-4 lat to zupełne badziewia, które zaśmiecają nasz rynek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to Gothic 3 jest takim troszke nieudanym produktem:)
mianowicie niedoprwcowana jest ta gra,długo sie ładuje i ma cholerne wymagania(mam nadzieje że to nie wulg.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, jedyne co słyszałem o Gothicu 3 to przesadzone wymagania (wcale się nim nie interesowałem). Ale na srio ciągle jest ten sam system walki? Ciągle nie zmienili go? Zaczynam się bać. Jako weteran części pierwszej i po dwójce jestem zdegustowany pozostawieniem tego systemu. O ile w jedynce było to dosyć innowacyjne, o tyle już w dwójce mniej wygodne w stosunku do innego sterowania w action RPG, ale teraz to już w ogóle. Jeśli źle myślę na temat części trzeciej lub mam złe informacje, to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wogole nie lubie gier typu gothic to sie nie wypowiadam. ale słyszałem od kolegów że gra strasznie tnie nawet na nowiutkich PCtach. moze jakas łatka wyjdzie czy coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz złe info :) System walki został całokowicie przebudowany :) Do tego doszła możliwiość używania dwóch mieczy, tarcz etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, bo już się bałem. No to w takim razie wcale tacy zacofani pod tym punktem nie są. Zwracam honor Piranha Bytes (o ile to oni tworzyli część trzecią). I dzięki za informacje. Wesołych Świąt! (nie mogłem się powstrzymać) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 20:45, Araziel77 napisał:

Dzięki, bo już się bałem. No to w takim razie wcale tacy zacofani pod tym punktem nie są.

Zależy co rozumiesz poprzez słowo "zacofani"... bo chyba nie chodzi o to żeby system walki był innowacyjny,tylko żeby był DOBRY. Ja nie widzę powodów do radości...

Najzabawniejszą rzeczą jest to,że większość fanów Gothica uważa ten nowy system walki za krok w tył...
Człowiek czuje się jakby grał w Diablo, a nie Gothica:( Cała walka polega na wciskaniu jednego klawisza myszy... to może być dobre dla leniwych Amerykanów,albo dla fanów diablo,ale nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem nadzieję, że polepszyli ten system, a nie pogorszyli. Sam widzisz, że nie miałem z Gothikiem 3 styczności, więc opieram się tylko na skąpych danych i nie wiem czasem co piszę. Skoro uprościli go tak, to może rzeczywiście nie było to dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w Gothicu 3 nie zastosowali rozwiązania z dwójki. W opcjach można tam było wybrać, czy chce się używać modelu walki z Gothic I, czy nowego (beznadziejnego zresztą). Czemu w trójce tego nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować