• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Bapp

FEAR - problem z grafiką

Pytanie

Nie sądze że to problem z grą, ale pisze tu dlatego że może ktoś z was miał coś takiego i potrafi pomóc. A więc sprawa wygląda tak pojawiające się paski są widoczne w zależności od kąta ułożenia. Co moge jeszcze powiedzieć a no tak, mam Intel Core Duo 2 E6400 i GF 7900 GS 512MB i gram na "wysokiej" grafice.

Sterowniki do karty zmieniałem i nic nie zmieniło jedne miałem z sierpnia 2006 i teraz mam z października. Prosiłbym o pomoc z tym problem. A no i FEAR to jedyna gra w której występuje ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Też sie zastanawiałem na anti- aliasingiem, ale pewnie nie tu tkwi problem. Ja spróbowałbym puścić grę na mniejszych i dopiero na większych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja bym stawiał na stery :/ Mam podobnie w SWAT4. Ze sterownikami serii 8x i 9x mam podobne przekłamania w grafice :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Myśle że możesz spróbować w systemowych ustawieniach do karty graficznej

Ja miałem tam całkowicie wyłączony anti aliasing a w grze na fuul i dopiewro jak w sterownikach przestawiłem to zadziałał.

Te ustawienia będziesz miał po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na pulpicie i wybraniu właściwości.

POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziś mi wyskoczył taki błąd w FEARze

Dodam ponownie że jedyne problemy mam tylko z tą grą. Np Prey śmiaga na full grafie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować