• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
lol_of_lol

Problem z grą sieciową

Pytanie

Mam dwa komputery z systemem windows XP z SP 2. Połączone są siecią LAN. Połączenie było sprawne. Niestety byłem zmuszony sformatować komputer A. Po ponownym zainstalowaniu systemu Windows XP, SP 2 oraz innego niezbednego oprogramowania sieć działałą znowu sprawnie. Jdnak jets problem podczas grania w grę Age of Empires II przez sieć. Przed formatowaniem komputera A można było grać normalnie. Teraz nie. Gdy Komputer A zakłąda serwer gry to Komputer B nie moze się do niego zalogować (pojawia się ekran że się loguje, a po 15 sekundach wychodzi z komunikatem "Unable Join The Game"). Gdy komputer B zakłada serwer gry to komputer A wogle go nie widzi. Połączenie jest sprawne gdyz możliwe jest wejscie z komputera A do udostepnionych folderów komputera B i na odwót. W zaporze systemu windows mam grę Age of Empires II nieaktywną opcje "Nie zezwalaj na wyjątki". Co morze byc przyczyną tego i co mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 19.11.2005 o 18:36, lol of lol napisał:

Mam dwa komputery z systemem windows XP z SP 2. Połączone są siecią LAN. Połączenie było sprawne. Niestety byłem zmuszony
sformatować komputer A. Po ponownym zainstalowaniu systemu Windows XP, SP 2 oraz innego niezbednego oprogramowania sieć
działałą znowu sprawnie. Jdnak jets problem podczas grania w grę Age of Empires II przez sieć. Przed formatowaniem komputera
A można było grać normalnie. Teraz nie. Gdy Komputer A zakłąda serwer gry to Komputer B nie moze się do niego zalogować
(pojawia się ekran że się loguje, a po 15 sekundach wychodzi z komunikatem "Unable Join The Game"). Gdy komputer B zakłada
serwer gry to komputer A wogle go nie widzi. Połączenie jest sprawne gdyz możliwe jest wejscie z komputera A do udostepnionych
folderów komputera B i na odwót. W zaporze systemu windows mam grę Age of Empires II nieaktywną opcje "Nie zezwalaj na wyjątki".
Co morze byc przyczyną tego i co mogę zrobić?



Jak ja milem sieć i zainstalowalem na jednym kompie sp 2 to nie moglem grać bo mi się zapora wlaczala radze wylaczyc calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować