Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2007 o 22:28, koszulka777c napisał:

co do rang to w sumie mi nie dzialaja tylko zostaly odzyskane , jestem starszym szeregowym
i wyzej chyba nie moge


Niby dlaczego nie mógłbyś awansować? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2007 o 13:54, Kermit 13 napisał:

Hehe :) A to prawda, że jak się kupi te jednostki specjalne to w pudełku jest tylko kod, który
pozwala ściągnąć ten dodatek czy jest normalna płyta ?


Normalna płyta oczywiście.A kody są w boster packach: Armored Fury i Euro Force.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2007 o 20:51, Ari Zmc napisał:

W playu patrzyłem :P
BATTLEFIELDA 2 JUŻ ZAMÓWIŁEM Z WIRTUSA :P Jutro pewnie wyślą (chociaż nie można być tego pewnym:/)
i trzeba będzie czekać 1-3 dni :)


Mogłeś też w sklepie gram.pl ----> http://www.gram.pl/sklep_szukaj.asp?t=simple&s=battlefield+2 , wyszło by Ci taniej za użyciem wPLN i do tego prosto od CDP :P

--->Kermit 13

Jak już Ci Konował (fajny nick) napisał Jednostki Specjalne kupuję się z płytą w środku. Ja płaciłem coś ok 70 zł a teraz jest już z podstawką za 84 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 16:19, Ari Zmc napisał:

1. Noi co że prosto od CDP ?
2. Nie ma tam podstawki Battlefield 2


Masz w Deluxe z jednostkami specjalnymi. W ten dodatek dużo ludzi gra. Noc, noktowizory, linki zjazdowe i takie inne fajne bajery. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 16:26, Grizzly. napisał:

> 1. Noi co że prosto od CDP ?
> 2. Nie ma tam podstawki Battlefield 2

Masz w Deluxe z jednostkami specjalnymi. W ten dodatek dużo ludzi gra. Noc, noktowizory, linki
zjazdowe i takie inne fajne bajery. Polecam.

Szkoda mi pieniędzy :P Czekam na GW:EN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam B2 :) Po 2 grach jak na razie czuje...chaos :P heh tyle wzkaźników, tyle komend, ciężko się połapać ;]
Ale myślę, że jeszcze kilka gier i już w miarę nie będę n00nbował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stałem się ,,szczęśliwym" posiadaczem B2. Szczęśliwy zainstalowałem. Włączam grę, wyłączam filmik i mam szary ekran (tak jak w telewizji gdy nie ma sygnału) i muszę restartować kompa. HELP ME :(

Radeon 9200 128 mb
Procesor: AMD Semprom 1,83
512 Ram

P.S. Kiedyś jak pożyczyłem od kolegi to działało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 16:07, Ari Zmc napisał:

Oj przepraszam Radeon 9250 :)


Battlefield 2 wymaga karty z obsługą PS 1.4 a z tego co się orientuję to Radek 9250 nie ma obsługi PS 1.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 16:13, Pingus napisał:

> Oj przepraszam Radeon 9250 :)

Battlefield 2 wymaga karty z obsługą PS 1.4 a z tego co się orientuję to Radek 9250 nie ma
obsługi PS 1.4

A właśnie że mój ma :) Gdyby dlatego miało by nie działać to gra by się zapewne nie włączyła.

P.S. Kiedyś działała u mnie ta gra. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat cioteczny który ma taką samą kartę graficzną mówi że mu chodzi :/ i to śmiga nieźle ma tylko trochę lepszego proca a ma mniej ramu(256)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do pomocy technicznej ale czy oni pomogą to nie wiem - ciekawe ile czasu będę musiał czekać na odpowiedź :( A tak chętnie bym pograł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba znów padły rangi :| Gram i gram i nic...
jeszcze dla pewności spytam...jak są oznaczone serv, na których dostaje się te rangi...? bo możliwe, że nie gram na takowych :P heh
Już się połapałem co i jak, ale z tego co widzę wiekszość gra na własną rękę...ciężko zrobić jakąś akcje, a zazwyczaj komandorzy nie dają poleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:38, Kermit 13 napisał:

Chyba znów padły rangi :| Gram i gram i nic...

Ty przynajmniej możesz grać :(
Czekam na tego maila i czekam i nic pewnie sie nie doczekam a jak sie doczekam to za tydzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:38, Kermit 13 napisał:

jeszcze dla pewności spytam...jak są oznaczone serv, na których dostaje się te rangi...?
bo możliwe, że nie gram na takowych :P heh



Servery rankingowe oznaczone sa stopniem kaprala w lewym boku listy serverow taki znaczek < tylko ze stojacy pionowo.Grajac na takich serverach zdobywasz punkty co pozniej da ci awans na wyzszy stopien jesli zbierzem wymagana liczbe punktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 14:10, Sycylius napisał:

Servery rankingowe oznaczone sa stopniem kaprala w lewym boku listy serverow taki znaczek <
tylko ze stojacy pionowo.Grajac na takich serverach zdobywasz punkty co pozniej da ci awans
na wyzszy stopien jesli zbierzem wymagana liczbe punktow


Właśnie tak myślałem, ale pisało mi w czasie gry, że jakiś awans snajperski za walke snajperską, i potem patrze w ststystykach...nic nie mam nic mi się nie podniosło :( ehh...

Ari Zmc
(wzdycha) co zrobić...może klaszycznie: nowe stery "direkt" 9c w najgorszym wypadku format...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:38, Kermit 13 napisał:

Chyba znów padły rangi :| Gram i gram i nic...
jeszcze dla pewności spytam...jak są oznaczone serv, na których dostaje się te rangi...?
bo możliwe, że nie gram na takowych :P heh
Już się połapałem co i jak, ale z tego co widzę wiekszość gra na własną rękę...ciężko zrobić
jakąś akcje, a zazwyczaj komandorzy nie dają poleceń.


W wyszukiwarce możesz sobie zaznaczyć zeby Ci szukało tylko rankingowych. A co do naliczania pkt. to może trzeba poczekać żeby tam się wszystko zautoryzowało i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 15:12, Kermit 13 napisał:

Właśnie tak myślałem, ale pisało mi w czasie gry, że jakiś awans snajperski za walke snajperską,
i potem patrze w ststystykach...nic nie mam nic mi się nie podniosło :( ehh...



To nie awans tylko dostales odznaczenie,to taki bajer malo wnoszący do gry nic ci to nie da poza tym ze mozesz sie pochwalic kolegą:P.W menu w BFHQ wejdz w odznaczenia i tam bedziesz mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować