Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Mam pytanko :)
Bo chciałbym zakupić (nareszcie ) BF 2 no i właśnie...teraz powychodziły różne dodatki, a na nie nie za bardzo mnie stać...i nie wiem czy na podstawce gra dużo osób przez neta ? ...bo raczej jej dla SP nie kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chce kupić BF2 bo można teraz dostać za 35zł oryginała i mam takie samo pytanie jak kermit 13.
btw. koszulka777c, nie pisz 15 postów pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 10:02, Kermit 13 napisał:

Mam pytanko :)
Bo chciałbym zakupić (nareszcie ) BF 2 no i właśnie...teraz powychodziły różne dodatki, a na
nie nie za bardzo mnie stać...i nie wiem czy na podstawce gra dużo osób przez neta ?
...bo raczej jej dla SP nie kupuje :)


Najwięcej ludzi gra w BF-a na podstawce więc możesz śmiało kupować bez dodatków. Oczywiście nie ma już tyle ludzi co kiedyś(wyszła kontynuacja) ale pusto nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 10:02, Kermit 13 napisał:

Mam pytanko :)
Bo chciałbym zakupić (nareszcie ) BF 2 no i właśnie...teraz powychodziły różne dodatki, a na
nie nie za bardzo mnie stać...i nie wiem czy na podstawce gra dużo osób przez neta ?
...bo raczej jej dla SP nie kupuje :)


Ja bym się tym zupełnie nie przejmował, ludzi gra nadal dużo, a teraz jak są promocje to może grać jeszcze więcej :) Jak zaczniesz grać w BF2 to zobaczysz że się kasa znajdzie na dodatki bo w to się fajnie gra, i będziesz chciał zobaczyć jednostki specjalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 08:10, Grizzly. napisał:

Ja bym się tym zupełnie nie przejmował, ludzi gra nadal dużo, a teraz jak są promocje to może
grać jeszcze więcej :) Jak zaczniesz grać w BF2 to zobaczysz że się kasa znajdzie na dodatki
bo w to się fajnie gra, i będziesz chciał zobaczyć jednostki specjalne :P


Hehe :) A to prawda, że jak się kupi te jednostki specjalne to w pudełku jest tylko kod, który pozwala ściągnąć ten dodatek czy jest normalna płyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Battlefield 2 ale nie wiem jak kupić mam 100 zł. Mam 2 pytania:
1. W jakim sklepie internetowym kupić ?
2. Jaką edycje kupić(Deluxe....) Bo jak patrzę to Dodatek SF kosztuje prawie tyle samo co Deluxe Edtition :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej? MM/Empik/Allegro. Byle cena ci odpowiadala ;]

Modyfikacji niby nie trzeba ale warto. Zamiast np 30 pojazdow masz 100, zamiast 10 map, 40 ;] Pewne modyfikacje jak POE2 zmieniaja zupelnie gre. Noiwe tryby, nowe systemy(np mozdzierze). Na prawde warto :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 16:53, Lailonn napisał:

Gdzie najlepiej? MM/Empik/Allegro. Byle cena ci odpowiadala ;]

Modyfikacji niby nie trzeba ale warto. Zamiast np 30 pojazdow masz 100, zamiast 10 map, 40
;] Pewne modyfikacje jak POE2 zmieniaja zupelnie gre. Noiwe tryby, nowe systemy(np mozdzierze).
Na prawde warto :]

MM - nie mam w mieście
Empik - tak samo
Allegro - boje sie w nim zamawiać :P

Ale jaka cena jest odpowiednia za którą się opłaca !!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 20:48, donPrzemek1 napisał:

> Aha to fajnie xD A powiedz mi jeszcze - dużo osób gra przez neta ?:>
Tu masz wersję deluxe http://www.play.pl/multimedia/pc_gry/akcja/battlefield_2_deluxe_edition-30666.html
ale ja na twoim miejscu kupił bym tylko Battlefield 2 w wirtusie za 25 zł.

W playu patrzyłem :P
BATTLEFIELDA 2 JUŻ ZAMÓWIŁEM Z WIRTUSA :P Jutro pewnie wyślą (chociaż nie można być tego pewnym:/) i trzeba będzie czekać 1-3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować