Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2008 o 18:39, IRASS71 napisał:

Planuje wrócic do tej gry ale nie wiem czy jeszcze ktos w to gra czy na serwerach pustki
? Bo o battlefield 3 jakoś ucichło


na serwery trudno się wbić bo taki tłok, a z forum gra z 6 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 18:39, IRASS71 napisał:

Planuje wrócic do tej gry ale nie wiem czy jeszcze ktos w to gra czy na serwerach pustki
? Bo o battlefield 3 jakoś ucichło


lol, jakie pustki ? Battlefield 2 jest trzecim najbardziej częstym granym FPSem na świecie, po serii call of duty i counter strike. Jest ponad 2000 serwerów ! I gra tam naprawdę masa ludu.

http://www.xfire.com/games/

Kliknij sobie hours, żeby wyświetliło Ci tytułu wg najwięcej rozegranych godzin. Battlefield 2 od 2005 roku gdzie był drugą najczęściej graną grą (pierwszy był world of warcraft), spadł na 7 miejsce. Tzn. że przez 3 już prawie 4 lata bardzo dobrze się trzyma. Przed nim jest GTA IV, czyli hit tymczasowy, zapare miesięcy będzie poniżej BF2. To są godziny wg tygodnia. A wyżej jest tylko seria call of duty, counter-strike i WoW.
Ta gra nawet nie upadnie po wyjściu BF:Heroes !

EDIT:
Ja dzisiaj nie będe mógł zagrać, gram tylko w piątki i soboty :P ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 19:02, Grizzly. napisał:

> Planuje wrócic do tej gry ale nie wiem czy jeszcze ktos w to gra czy na serwerach
pustki
> ? Bo o battlefield 3 jakoś ucichło

lol, jakie pustki ? Battlefield 2 jest trzecim najbardziej częstym granym FPSem na świecie,
po serii call of duty i counter strike. Jest ponad 2000 serwerów ! I gra tam naprawdę
masa ludu.

http://www.xfire.com/games/

Kliknij sobie hours, żeby wyświetliło Ci tytułu wg najwięcej rozegranych godzin. Battlefield
2 od 2005 roku gdzie był drugą najczęściej graną grą (pierwszy był world of warcraft),
spadł na 7 miejsce. Tzn. że przez 3 już prawie 4 lata bardzo dobrze się trzyma. Przed
nim jest GTA IV, czyli hit tymczasowy, zapare miesięcy będzie poniżej BF2. To są godziny
wg tygodnia. A wyżej jest tylko seria call of duty, counter-strike i WoW.
Ta gra nawet nie upadnie po wyjściu BF:Heroes !

Dzieki za info właśnie udaje się na allegro zakupić może gwiazdor zdąży na gwiazdkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 21:09, Beleth napisał:

kurcze, jeszcze 2 godziny będą się ściągały podstawowe mapki do AIX...heh...późno zacznę
dziś grę :P ale za to dodatkowy mappack i sama gra już jest :D


hmm.. to dodatkowe mapy masz a podstawowych nie ? Ja tam żadnych dodatków do AIXa nie mam. Warto coś dodatkowo ściągnąć ?

--->Gogiell

http://www.youtube.com/watch?v=eJQQY2t6XGc
Chodź wykręcimy taką rampe na samolot jak na poczatku w tym filmiku, co ? xDD Spodobał mi się ten motyw. Trochę będzie to napewno męczące, ale napewno lepsze niż schody do nieba xD Tylko żeby zrobić coś takiego trzeba umieć budować na takich wysokościach. Wiem że w sandboxie da się jakoś latać samą postacią. Ale nie pamiętam co trzeba wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie na razie Forgotten Hope ściągam i jutro zobaczę jak to wygląda :). Wkurza mnie tylko to, że serwery Battlefielda nie działają i sobie już dziś w niego nie pogram :/.


Co do Sandboxa to niezły pomysł, ale spodobał mi się też ten na pokazy lotnicze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 22:39, Izrafel92 napisał:

Jak to serwery BF''a nie dzialaja ?


Chyba już działają bo na xfire gogiell już gra. Ale czasami tak jest że EA serwery padają i nie da się wogóle zalogować. Ja już tak parę razy miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 22:17, Grizzly. napisał:

hmm.. to dodatkowe mapy masz a podstawowych nie ? Ja tam żadnych dodatków do AIXa nie
mam. Warto coś dodatkowo ściągnąć ?


ściągnąłem samego moda, obok była paczka z mapami do niego dedykowanymi zalecana do ściągnięcia i włączyłem ściąganie bo zrozumiałem że bez tego nie zagram, a na podstronie znalazłem sporą paczkę z jeszcze większą ilością dodatkowych map do wrzucenia na żywca (poprzednie miały instalator)

teraz już wszystko zrobione i zaraz idę grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nareszcie zainstalowałem Forgotten Hope i... wrażenia niesamowite. Klimat jest po prostu nie ziemski i nie czuje się, że jest to mod, tylko kompletnie inna gra. Po pierwsze mapy przypominają te z Bf 1942, lub Highway Tampa z "dwójeczki" - są ogromne. W większości to pustynia ale... no właśnie to ONA daje ten niesamowity klimat - szybki opis moich kilku pierwszych chwil podczas gry po necie:

Zrespiłem się w naszej (niemieckiej) bazie i lecę do czołgu. Był początek rundy ale zmieściłem się do Panzer IV i zaraz zauważyłem, że z tyłu siedzi mi już 4 chłopa (całkiem dobry patent na transport piechoty). No, dowódca drużyny wydaje rozkaz do ataku, no to jedziemy. Może mamy tak przed sobą kilometr drogi. Nudne ? A skądże, jedziemy 10 czołgami, za nami tylko kurz, wrażenie niesamowite, jak z jakiegoś filmu. Nagle nad nami pojawia się nieprzyjacielski bombowiec. Seriami z działka przecina ciężarówkę zabijając załogę... A ja stanąłem wpatrzony w niebo bo... Samoloty są piękne zrobione a moment gdy ta kupa żelastwa przelatuje nad głową wydając pięęęęęęęęęęęęękny basowy pomruk jest po prostu niezapomniany. Zaraz pojawiają się nasze myśliwce płosząc bombowiec a my jedziemy dalej. Podjeżdżamy do linii nieprzyjaciela tak na ok. 250 metrów. Piechota zeskakuje z czołgów i wysiada z transporterów. Nagle odzywają się Herbatniki - my szarżujemy dalej. Zauważyłem też ciekawą nowość - samoloty zwiadowcze pilotowane przez ludzi... pełnią rolę UAV. I także one kierują cele dla artylerii. Ale wracając do tematu, zostaliśmy w piękny sposób rozbici. Panzery II jadące tuż obok mnie szybko zostały zmasakrowane przez nieprzyjacielskie rusznice Ppanc, a my nękani przez brytyjskie czołgi i lotnictwo zostaliśmy przerobieni na złom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak cię przeczytałem to nawet przez chwilę zastanawiałem się czy grałeś w to co ja :P
są ogromne połacie pustyni którą trzeba pokonać, nieraz w kilka minut -_-
samoloty są, wogóle ładnie pojazdy zrobiono, choć niektóre wydają mi się nieco od czapy...jeden mi przypominał lodziarkę :P
samo kierowanie samolotem jest dziwne, z wewnątrz wygląda tak jakby był zrobiony z prześcieradeł i tektury i czasem się zastanawiałem czy nie wypadnę :P
no a powrót na pole walki oddalone o parę ładnych kilosów to nie jest szczęśliwa sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^Forgotten Hope jak będe miał czas to sobie też ściągne. Dzisiaj latałem sobie na wakeairshow xD Są dwa serwery, jak wchodziłem były oba puste. Ale po chwili doszły jeszcze dwie osoby i fajnie się latało. Jednym z członków był nawet polak z PL4FC, więc sobie z nim pogadałem. Mecz zaczyna się już od 2 osób na serwie.
A mapa bardzo fajnie się prezentuje, jak normalne wake island 2007 tylko że na około jest 6 careerów zamiast jedengo. Na każdym statku są 4 helikoptery i 4 samoloty. Tak więc na brak samolotów napewno nie można narzekać bo jest ich chyba z ponad 30. No i jeszcze na chińskim lotnisku też stoją.

20081216003030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no przyznam ża wake airshow to ciekawa mapa, można przede wszystkim poćwiczyć skilla w latajkach, co mi się bardzo podoba
dopiero tam dowiedziałem się jak kiepski jestem za sterami :P
nie wiem jak grizzly to robił ale nie potrafiłe go zrzucić sobie z ogona myśliwca -_-"
na heli mi szło już nieco lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, latanie jest akurat perfekcyjne, a samoloty wykonano jak marzenie.
BTW. Moim zdaniem wnętrze samolotów w Bf2 jest zrobione jak z tektury...
Owszem zdarzają się nudne bitwy, ale... sądzę, że to mod dla takich maniaków II WŚ jak ja. Czołg niby ma np. pasek życia, ale po trafieniu z odpowiedniej zabawki w odpowiednią część pancerza rozkłada się jak domek z kart. Jest też parę ciekawych misji miejskich gdzie walczy sama piechota (Fall of Tobruk np.) gdzie też gra się niesamowicie, bo giniemy po jednym strzale z karabinu i gra przypomina America`s Army co dla mnie jest zaletą bo w AA się b. przyjemnie gra, tylko po śmierci trzeba czekać ładne parę sekund na respawn a tu tylko 15.
Tu dwa ciekawe screeny
Pierwszy zrobiłem podczas jazdy czołgiem - nagle obok mnie zatrzymał się taki oto dymiący Spitfire. A drugi to dowódca w swej zwyczajowej pozie ;).
Tu macie filmik jako bonus http://www.xfire.com/video/528c7/

20081216174759

20081216174925

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować