Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2009 o 21:41, Wits napisał:

Podobno wyszedł nowy patch, który dodaje wszystkie mapy z dodatków etc. Ktoś coś wie
więcej na jego temat?

Tak. Google wiedzą xP
Patch jest (v.1.5) i wszyscy na nim grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 22:13, Stalker69 napisał:

> Podobno wyszedł nowy patch, który dodaje wszystkie mapy z dodatków etc. Ktoś coś
wie
> więcej na jego temat?
Tak. Google wiedzą xP
Patch jest (v.1.5) i wszyscy na nim grają.


Wierz mi, że szukałem. Nawet na oficjalnej stronie nie idzie tego znaleźć... Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2009 o 07:37, Wits napisał:

Wierz mi, że szukałem. Nawet na oficjalnej stronie nie idzie tego znaleźć... Dziękuje.


A tutaj co zmieniono.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=166&pid=5944
wystarczyło wpisać w wyszukiwarce w tym temacie 1.5 i też byś się wszystkiego dowiedział, bo ten patch został już tu przewałkowany ;p

---> Piter_Fersin
haha niezła stronka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 18:42, Wits napisał:

Tak, rzeczywiście, ambitna ;] Dzięki za pomoc, i na drugi raz, nie musicie być tacy,
hm, dziwacznie nastawieni.


człowiek się trochę denerwuje kiedy 30 raz czyta to samo pytanie mimo iż odpowiedź jest stronę czy dwie wcześniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pad rape (czy jakoś tak) to niszczenie jetów/heli zanim wystartują z bazy? Jeśli tak to czy pad rape to rozwalanie pojazdów z pilotem, czy bez? A może jedno i drugie? Pytam, bo dodali nie dawno tą zasadę na sAz zamiast red line i nie chce dostać kicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 14:59, confident napisał:

Pad rape (czy jakoś tak) to niszczenie jetów/heli zanim wystartują z bazy? Jeśli tak
to czy pad rape to rozwalanie pojazdów z pilotem, czy bez? A może jedno i drugie? Pytam,
bo dodali nie dawno tą zasadę na sAz zamiast red line i nie chce dostać kicka :)


Ja dostałem kicka za rozwalanie przy starcie. A z puste chyba nie, ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 16:55, Caymanpl napisał:

Ja dostałem kicka za rozwalanie przy starcie. A z puste chyba nie, ale nie jestem pewien.

Kurcze.. w takim razie będę musiał sprawdzić pusty samolot kiedyś. Ciekawe za ile takich "pad rape" dadzą bana, a nie kicka xD
Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 17:10, confident napisał:

> Ja dostałem kicka za rozwalanie przy starcie. A z puste chyba nie, ale nie jestem
pewien.
Kurcze.. w takim razie będę musiał sprawdzić pusty samolot kiedyś. Ciekawe za ile takich
"pad rape" dadzą bana, a nie kicka xD
Dzięki za odp.


Spoko. Btw szkoda, że znieśli redline. Nie ma już teraz spokojnego ładowania nad lotniskowcem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powracam poraz nty do BF2... zabrakło mi Karkanda na INF, Snajpienia na dachu w Mashtuur City no i wielkich batalii na Gulf of Oman. A, no i na Jalalabadzie fajnie się atakowało jako USA na pierwszy punkt - miny, ludzie w bunkrach a ty panie się przedzieraj! No i tu mam pytanko. Czy już wszystkie serwery przerzuciły się na patcha 1.5? Bo ściąganie 2 GB plików to jednak sporo, a nie wiem czy mi to tylko nie odejmie serwerów w wyszukiwarce. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 19:28, Kirabaxior napisał:

Powracam poraz nty do BF2... zabrakło mi Karkanda na INF, Snajpienia na dachu w Mashtuur
City no i wielkich batalii na Gulf of Oman. A, no i na Jalalabadzie fajnie się atakowało
jako USA na pierwszy punkt - miny, ludzie w bunkrach a ty panie się przedzieraj! No i
tu mam pytanko. Czy już wszystkie serwery przerzuciły się na patcha 1.5? Bo ściąganie
2 GB plików to jednak sporo, a nie wiem czy mi to tylko nie odejmie serwerów w wyszukiwarce.
Dzięki za pomoc.


Raczej tak. Ponad 1400 serwów jest z 1.5 Wątpię żeby coś było ze starym, ewentualnie jakieś wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co może być przyczyną wyłączania się gry? Tzn. gram sobie jak zawsze a tu nagle gra się wyłącza i jestem na pulpicie. Nie wyskakuje żaden komunikat... Wcześniej problemów nie miałem, a dzisiaj już 3 razy miałem "rozłączenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 15:07, confident napisał:

Wie ktoś co może być przyczyną wyłączania się gry? Tzn. gram sobie jak zawsze a tu nagle
gra się wyłącza i jestem na pulpicie. Nie wyskakuje żaden komunikat... Wcześniej problemów
nie miałem, a dzisiaj już 3 razy miałem "rozłączenie".


heh.. jeśli chcecie rade to: format dysku albo przerzucenie się na Linuxa ;p Windows już tak ma że wyrzuca na pulpit. Jeśli masz to często może to być wina burdelu na dysku ;p W każdej grze tak się może zdarzać. Mi się kiedyś tak z BF2 robiło ale ostatnio już wogóle. Ale za to Wiedźmina mi bardzo często wywala teraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 22:44, POZDRO-Grizzly napisał:

(...)

Raczej niezbyt często mi się to zdarza. Wywaliło mnie 4 razy 27 i raz wczoraj, wcześniej problemu nie miałem, więc dopóki nie wywala mnie codziennie po kilka razy daruję sobie formata. Ale dzięki za informację przynajmniej będę wiedział co zrobić jak się zacznie całkiem chrzanić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w BF2 już jakiś czas, ale dopiero ostatnio "wzięło mnie" na latanie heli jako pasażer. Mam jednak problema... jak sterować rakietą TV (to "coś" co czarno-biały ekran się robi). Wiem tylko jak wystrzelić (chyba w tym nic dziwnego nie ma ;PP), ale rakieta leci tylko wprost, a wiem, że da się ją jakoś skierować na, np. pojazd. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 15:09, confident napisał:

Gram w BF2 już jakiś czas, ale dopiero ostatnio "wzięło mnie" na latanie heli jako pasażer.
Mam jednak problema... jak sterować rakietą TV (to "coś" co czarno-biały ekran się robi).
Wiem tylko jak wystrzelić (chyba w tym nic dziwnego nie ma ;PP), ale rakieta leci tylko
wprost, a wiem, że da się ją jakoś skierować na, np. pojazd. Pomoże ktoś?


Masz tam celownik. Nim nakierowujesz rakietę klikając myszką. Będziesz musiał poćwiczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 15:11, Caymanpl napisał:

Masz tam celownik. Nim nakierowujesz rakietę klikając myszką. Będziesz musiał poćwiczyć;)

aha... myślałem, że jest coś takiego jak w jetach, że namierza samo a ty tylko "click" i tyle cię widzieli :) Widziałem, że niektórzy wymiatają tymi rakietami i wydawało mi się niemożliwe zwykłe wybieranie punktu, w który ma strzelić rakieta xD

Edit: Aha... trzeba drugi raz kliknąć żeby rakieta zmieniła tor lotu, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować