Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Witam.
Dzisiaj w Battlefieldzie pojawił mi się dość ciekawy problem a mianowicie nie mogę w ogóle ruszać myszką w czasie rozgrywki, klawiatura również nie działa. Nie mogę w ogóle wybrać klasy postaci ani nic. Gra daje się zminimalizować, wyłączyć używając alt+F4, mogę wywołać Menadżera Zadań, ale już menu poprzez wciśnięcie esc nie działa. Oczywiście logować mogę się bez żadnej przeszkody, tak samo interfejs w menu działa bez zarzutu, grę mogę przecież wybrać i włączyć.

Ktoś wie wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nawet myślałem że to może być spowodowane tym że coś się popsuło w sterowaniu ale jakoś nie byłem przekonany że to naprawdę może być to, a jednak :)
Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 17:36, Stalker69 napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć jak zainstalować tego - http://www.fileplanet.com/158852/150000/fileinfo/Battlefield-2---HUD-modification
- moda? Albo polecić innego moda ukrywającego HUD?

Meh, problem rozwiązany, tylko co z tego.. Nie da się grać przez neta z modyfikacjami, serwery nie pozwalają :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 21:06, Stalker69 napisał:

> Może mi ktoś wytłumaczyć jak zainstalować tego - http://www.fileplanet.com/158852/150000/fileinfo/Battlefield-2---HUD-modification

> - moda? Albo polecić innego moda ukrywającego HUD?
Meh, problem rozwiązany, tylko co z tego.. Nie da się grać przez neta z modyfikacjami,
serwery nie pozwalają :F

a no, z deszczu pod rynnę :).


A ja mam takie pytanie. Czy ludzie w bf''a to jak grają sanitariuszem to interesują się losem innych oO... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 21:35, noobie napisał:

A ja mam takie pytanie. Czy ludzie w bf''a to jak grają sanitariuszem to interesują się
losem innych oO... ?


A to różnie bywa, czasem bohatersko rzucają się na twoje "prawie zwłoki" żeby reanimować podczas gdy dookoła 15 przeciwników, a czasem (rzadziej) przebiegają koło ciebie nie przejmując się zbytnio tym że właśnie umierasz.

Zazwyczaj rzucają apteczkę gdy jesteś ranny i reanimują jeśli leżysz w miejscu gdzie panuje względny spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja staram się grać (sanitariuszem) z myślą przewodnią, że najpierw zdrowie innych potem moje :D. Dlatego też irytuje mnie bardzo zachowanie innych medyków, gdy ja się często poświęcam, a oni tylko stoją i rzucają apteczki przed siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:03, Los_Emilos napisał:

Zależy ale w 50% powiedzmy że tak. Trzeba też przyjąć poprawkę na serwer. Inaczej będzie
na niemieckich, rosyjskich czy szwedzkich.

Ale to że na tych serwerach jest lepiej z takim zachowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:04, noobie napisał:

> Zależy ale w 50% powiedzmy że tak. Trzeba też przyjąć poprawkę na serwer. Inaczej
będzie
> na niemieckich, rosyjskich czy szwedzkich.
Ale to że na tych serwerach jest lepiej z takim zachowaniem?

Poszukaj serwera należącego do klanu "Wilk". Nie ma tam problemów. Ogólnie Niemcy jak patrzę bardziej dbają o kompanów niż np. tacy ruscy. Na serwerach RP też nie jest jakoś ciekawie z tym zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:13, noobie napisał:

ten Wilk to serwer niemiecki tak?

Jest to serwer naszego ojczystego klany, będący w Niemczech. Nigdy nie miałem problemów na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:21, Los_Emilos napisał:

> ten Wilk to serwer niemiecki tak?
>
Jest to serwer naszego ojczystego klany, będący w Niemczech. Nigdy nie miałem problemów
na nim.

ok dzięki :). Sprawdze go zaraz, a potem spać :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:01, noobie napisał:

ja staram się grać (sanitariuszem) z myślą przewodnią, że najpierw zdrowie innych potem
moje :D. Dlatego też irytuje mnie bardzo zachowanie innych medyków, gdy ja się często
poświęcam, a oni tylko stoją i rzucają apteczki przed siebie...


Tu się nie zgodzę. Najpierw Twoje życie, a potem kolegi. Co z tego jak rzucisz się do reanimacji jeżeli wokół 10 wrogów i od razu Cie zabiją. W takim wypadku giniesz i ty i kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2009 o 16:12, Caymanpl napisał:

Tu się nie zgodzę. Najpierw Twoje życie, a potem kolegi. Co z tego jak rzucisz się do
reanimacji jeżeli wokół 10 wrogów i od razu Cie zabiją. W takim wypadku giniesz i ty
i kolega.

Ale to chyba raczej logiczne że w takich sytuacjach sobie odpuszczam. Ale gdy na przykład, na przeciwko mnie jest wróg, a pomiędzy mną, a nim leży członek mojego zespołu, to biegne by go podnieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem BF2 po latach oczekiwania... Kupiłem na EA Store bo akurat miałem rabat.

Wszystko ładnie śmiga (choć Jednostek Specjalnych jeszcze nie testowałem), ale na wielu serwerach po jakimś czasie gry PunkBuster wywala mnie do menu z wiadomością "corrupted file / memory". Dosyć to uciążliwe i zazwyczaj zdaża się na mapach z dodatków.
Co z tym zrobić?

Gram na patchu 1.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze takie: Od której rangi odblokowuje się nowe bronie? Interesuje mnie Szturmowiec, Medyk i Komandos (BF2 podstawka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 20:07, Sipso2008 napisał:

A jeszcze takie: Od której rangi odblokowuje się nowe bronie? Interesuje mnie Szturmowiec,
Medyk i Komandos (BF2 podstawka).

Od każdej rangi masz możliwość odblokowania jednej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 20:28, Los_Emilos napisał:

> A jeszcze takie: Od której rangi odblokowuje się nowe bronie? Interesuje mnie Szturmowiec,

> Medyk i Komandos (BF2 podstawka).
Od każdej rangi masz możliwość odblokowania jednej broni.

Hmmm... ja moge odblokowywać zawsze 2 elementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować