Zaloguj się, aby obserwować  
cieju04

spellforce-problem z uruchomieniem

16 postów w tym temacie

Gdy włączam grę spellforce-zakon świtu wszystko jest dobrze, lecz gdy gra wczytuje się po stworzeniu postaci zacina się. Co zrobić??? instalowałem już nowe sterowniki do karty graficznej, mam directX 9.0c, procesor 2,4 GHz, 256 RAM, grafika sis 741 64MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 13:15, cieju04 napisał:

Gdy włączam grę spellforce-zakon świtu wszystko jest dobrze, lecz gdy gra wczytuje się po stworzeniu
postaci zacina się. Co zrobić??? instalowałem już nowe sterowniki do karty graficznej, mam
directX 9.0c, procesor 2,4 GHz, 256 RAM, grafika sis 741 64MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 13:15, cieju04 napisał:

Gdy włączam grę spellforce-zakon świtu wszystko jest dobrze, lecz gdy gra wczytuje się po stworzeniu
postaci zacina się. Co zrobić??? instalowałem już nowe sterowniki do karty graficznej, mam
directX 9.0c, procesor 2,4 GHz, 256 RAM, grafika sis 741 64MB.



A przy takiej ilości pamięci to gra ci się będzie bardzo tnęła.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 23:33, Treant napisał:

1. Jeżeli ta grafika nie ma sprzętowego wsparcia T&L, to zapomnij.
2. Istnieje już niejeden wątek o Spellforce.

Niewiem czy ma ale jak patrzyłem to Call of Duty 1 i 2 potrzebują T&L i działeją obydwie albo DS II czy Stronghold 2 (wszystkie wymienione działają płynnie, no może czasami mi przytnie Call of Duty 2 i DS II)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tutaj o silnik na jakim jest oparta gra. Jedna może Ci działaś płynnie, inna mniej np. dla porówniania GOthic 3 i OBlivion mają podobną grafikę ale gothic strasznie się tnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic trudno, będę próbował coś zrobić by działała. Jako fan RPG a w szczegulności gier w których jest magia (to moja słabość) nie poddam się i będę walczył z nędznym komputerem, aż mi zabraknie tchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee ja mam problem nie lada, bo wyskakuje okienko z napisem ,,Daemon Tools file is locked or not correctly installed - please unlock or reinstall that tool." I robię wszystko według rozwiązywania problemów w dziale Pomoc, ale z plik z rozszerzenia dll samoistnie zmienia je na bak. I gry włączyć nie mogę.:/ Wie ktoś coś może co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo ważną sprawę kupiłam gre SPELLFORCE ZŁOTA EDYCJA i jak wpisuje numer seryjny to pokazuje się że numer jest nieprawidłowy. Czy możecie podać nemer seryjny Mi ?? jeśli tak to to jest nr gg 9024743. z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałam grę spellforce złota edycja i jak już jestem w meny głuwnym mam napis " podaj numer seryjny". gdze moge znależdz ten numer? broszę odpowiedzi przesyłajcie na basiaaa13@op.pl . bo na forum nie często wchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 13:28, Szajba13 napisał:

Zainstalowałam grę spellforce złota edycja i jak już jestem w meny głuwnym mam napis " podaj
numer seryjny". gdze moge znależdz ten numer? broszę odpowiedzi przesyłajcie na basiaaa13@op.pl
. bo na forum nie często wchodzę

I CO Z TYM NUMEREM SERYJNYM DAJCIE NA FORUM GDZIE TO SIE ZNAJDUJE.DZIĘKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 19:15, czechu2000 napisał:

> Zainstalowałam grę spellforce złota edycja i jak już jestem w meny głuwnym mam napis
" podaj
> numer seryjny". gdze moge znależdz ten numer? broszę odpowiedzi przesyłajcie na basiaaa13@op.pl

> . bo na forum nie często wchodzę
I CO Z TYM NUMEREM SERYJNYM DAJCIE NA FORUM GDZIE TO SIE ZNAJDUJE.DZIĘKI.

znalazłem okładka instrukcji załączona do płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 09:43, tola22 napisał:

mam bardzo ważną sprawę kupiłam gre SPELLFORCE ZŁOTA EDYCJA i jak wpisuje numer seryjny to
pokazuje się że numer jest nieprawidłowy. Czy możecie podać nemer seryjny Mi ?? jeśli tak to
to jest nr gg 9024743. z góry dziękuje




mamy taki sam problem z numerem seryjnym? co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kupiłem ostatnio SpellForce złota edycja zainstalowałem wszystko jest ok ale jak odpalam grę to nic się nie dzieje granie odpala sie nie wiem czemu na tym sprzęcie co mam powinno robić mam Celerona 1.8, pamięć 512 RAM-u i grafike GeForce4 MX 440
Proszę o jakąś radę pozdrawiam wszystkich
Madest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować