Zaloguj się, aby obserwować  
pitors89

Co z wyprzedażą??

21 postów w tym temacie

W najnowszym CD-ACTION pojawiła się informacja o wyprzedaży noworocznej niektórych gier CD PROJEKT i jest tam napisane żeby wejść na stronę www.gram.pl/wyprzedaz ale tam nic nie ma o tym. Proszę o jakieś informacje w sprawie noworocznej wyprzedaży niektórych gier CD PROJEKTU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge się założyć, że wyprzedaz o ktorej mowa rozpocznie sie w dniu dzisiejszym lecz pozniej. W newsletterze gram.pl byla zapowiedz jakiejs niby rewolucji ktora ma odbyc sie 28.12. I zapewne chodzilo o to o czym piszesz ;-) Radze poczekac do 16 i pewnie sie wszystko wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 00:04, pitors89 napisał:

W najnowszym CD-ACTION pojawiła się informacja o wyprzedaży noworocznej niektórych gier CD
PROJEKT i jest tam napisane żeby wejść na stronę www.gram.pl/wyprzedaz ale tam nic nie ma o
tym. Proszę o jakieś informacje w sprawie noworocznej wyprzedaży niektórych gier CD PROJEKTU.

To ciekawe, bo ja kliknąłem tego linka od Ciebie i jest tam dosyć jednoznaczne info ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 00:07, Remember_The_Name napisał:

> W najnowszym CD-ACTION pojawiła się informacja o wyprzedaży noworocznej niektórych gier
CD
> PROJEKT i jest tam napisane żeby wejść na stronę www.gram.pl/wyprzedaz ale tam nic nie
ma o
> tym. Proszę o jakieś informacje w sprawie noworocznej wyprzedaży niektórych gier CD PROJEKTU.

To ciekawe, bo ja kliknąłem tego linka od Ciebie i jest tam dosyć jednoznaczne info ;]


Ano, ja też tu widzę skarby za grosze. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jemu chodziło o to co pisze na dole? I jak pisal swojego posta nie bylo mozliwosci zamawiania gier po tej nizszej cenie? A teraz sie pojawila taka mozliwosc i wieszacie na nim psy? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 00:10, pitors89 napisał:

A no faktycznie. Coś u mnie z szfankuje ostatnio net ;]

No to dobrze, że możesz już cieszyć oczy tą stronką, a rzeczywiście jest czym. Już teraz myślę o zamówieniu 1 czy 2 tytułów ^^
Dzięki za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

promocja nib fajna, ale tak wlasciwie to nie widze nic co moglbym kupic:P moze medievala2, albo dziewczynie gotowe na wszystko, ale gierek akurat mam troche terez wiec chyba nie bede sie spieszyl:) jak ktos znajdzie tam tytul dla siebie to pewnie calkiem fajowa promocja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Wcześniej informujcie na forum o takich wyprzedażach (nie czytam CD-ACTION). Prawie zawału dostałem jak zaczęły wyświetlać się gry, bo dzisiaj CDP wysłało do mnie paczkę z kilkoma, i już sobie wyobrażałem ile to mogłem zaoszczędzić...

Na szczęście żadnej z nich tam nie ma...:)
Więc jest OK.

A co do gierek tam zamieszczonych to szykuje się oblężenie na sklep. Ceny naprawdę zachęcające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować