Zaloguj się, aby obserwować  
Dawidoskar

The Sims 3

569 postów w tym temacie

Pierwsze pytanie:
Tak, gra chodzi bez płyty jak zainstalujesz ją przez EADM.
Drugie:
Nie jestem tego do końca pewien, ale wydaje mi się, że tak, bo dziwne by to było gdyby z płytątrzeba było grać w momencie gdy de facto nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 12:10, Ichibanboshi-kun napisał:

Pierwsze pytanie:
Tak, gra chodzi bez płyty jak zainstalujesz ją przez EADM.


Jak przez EADM to gra nie wymaga płyty w napędzie bo działa jakby była to wersja elektroniczna. Wiem bo tak instalowałem karierę, tzn najpierw ściągnąłem ją z EA Store i zainstalowałem i gra działała bez płyty.

Dnia 28.10.2010 o 12:10, Ichibanboshi-kun napisał:

Drugie:
Nie jestem tego do końca pewien, ale wydaje mi się, że tak, bo dziwne by to było gdyby
z płytątrzeba było grać w momencie gdy de facto nie ma takiej potrzeby.


Kurcze to ja już nie wiem spróbuję przekopiować zawartość płyty do odpowiedniego katalogu, może się uda i nie będę musiał czekać do północy by zacząć pobierać ze EA Store, bo teraz nawet pasek postępu nie idzie :)

UAKTUALNIENIE - Niestety grę muszę pobrać poprzez EADM ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 12:18, Isildur napisał:

UAKTUALNIENIE - Niestety grę muszę pobrać poprzez EADM ...


Trochę to upierdliwie :/
Ale, gra warta jest poświęceń, bardzo się przyjemnie gra. Szkoda tylko, ze nie ma do tej części dodatków z poprzednich serii jak: Hokus Pokus(od Sims 2 marzę o reedycji), Zwierzaki i Cztery Pory Roku(szczególnie to bym chciał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 18:22, Ichibanboshi-kun napisał:

Szkoda tylko, ze nie ma do
tej części dodatków z poprzednich serii jak: Hokus Pokus(od Sims 2 marzę o reedycji),
Zwierzaki i Cztery Pory Roku(szczególnie to bym chciał)


Pory roku oraz zwierzaki to na pewno tylko kwestia czasu. Lecz coś podobnego do dodatku z The Sims1 Abrakadabra to chyba bym nie liczył. Według mnie był to najsłabszy dodatek do pierwszej części gry i dodatkowo zbyt oderwany od klimatu, jeżeli tak to mogę ująć.

Ja tam się cieszę, że twórcy wprowadzili coś, co musieli gracze od The Sims2 robić w modach. Chodzi mi o suwak wielkości biustu w edytorze postaci :D. Strasznie mnie to cieszy, że pomimo, iż mam tylko podstawkę od trójki to i tak jest wspierana patchami, które dodają ciekawsze do bajery z płatnych addonów (piwnice, nowe dachy, wspomniany suwak, tatuaże itp.)

Może w końcu skuszę się na zakup jakiegoś dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 18:22, Ichibanboshi-kun napisał:

Trochę to upierdliwie :/


Zgadza się, ale niestety jestem zmuszony czekać do północy kiedy to będę mógł już pobierać...

Dnia 28.10.2010 o 18:22, Ichibanboshi-kun napisał:

Ale, gra warta jest poświęceń, bardzo się przyjemnie gra. Szkoda tylko, ze nie ma do
tej części dodatków z poprzednich serii jak: Hokus Pokus(od Sims 2 marzę o reedycji),
Zwierzaki i Cztery Pory Roku(szczególnie to bym chciał)


Zgadza się warta jest :)
Ja bym się cieszył z dodatku podobnego do tego z części 2 czyli na Studiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 18:37, Osiol napisał:

Pory roku oraz zwierzaki to na pewno tylko kwestia czasu. Lecz coś podobnego do dodatku
z The Sims1 Abrakadabra to chyba bym nie liczył. Według mnie był to najsłabszy dodatek
do pierwszej części gry i dodatkowo zbyt oderwany od klimatu, jeżeli tak to mogę ująć.

Ale właśnie z mocą i możliwościami Sims3 można by z tego zrobić coś bardzo klimatycznego, a ja i tak bardzo ten dodatek lubiłem, więc chętnie bym go ujrzał.

Dnia 28.10.2010 o 18:37, Osiol napisał:

Ja tam się cieszę, że twórcy wprowadzili coś, co musieli gracze od The Sims2 robić w
modach. Chodzi mi o suwak wielkości biustu w edytorze postaci :D. Strasznie mnie to cieszy,
że pomimo, iż mam tylko podstawkę od trójki to i tak jest wspierana patchami, które dodają
ciekawsze do bajery z płatnych addonów (piwnice, nowe dachy, wspomniany suwak, tatuaże
itp.)

Zgadzam się. I do tego jest mnóstwo rzeczy bezpośrednio od Maxisa do ściągnięcia za darmo(teraz chociażby są Haloowinowe pierdoły ;) )

Dnia 28.10.2010 o 18:37, Osiol napisał:

Może w końcu skuszę się na zakup jakiegoś dodatku.

Ja rozważam między Podróżami a Karierą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 18:42, Isildur napisał:

Zgadza się warta jest :)
Ja bym się cieszył z dodatku podobnego do tego z części 2 czyli na Studiach :)

No pewnie, lepsze by to było niż te wszystkie pierdółkowate dodatkowe przedmioty i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 18:53, Ichibanboshi-kun napisał:

No pewnie, lepsze by to było niż te wszystkie pierdółkowate dodatkowe przedmioty i takie
tam.


Na Studiach bardzo mi się podobał, uważam że ten dodatek był najlepszym dodatkiem do części drugiej. Szczerze wątpię by podobny zrobili do trójeczki. Mam dziwne przeczucie, że następnym dodatkiem będą Zwierzaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym poście będą zawarte wszystkie dodatki i akcesoria wydane do gry The Sims 3

Podstawka: The Sims 3

Dodatki:

1. Wymarzone Podróże
2. Kariera
3. Po Zmroku
4. Pokolenia
5. Zwierzaki

Akcesoria:

1. Nowoczesny Apartament
2. Szybka Jazda
3. Impreza w plenerze
4. Miejskie Życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 23:32, Isildur napisał:

Na Studiach bardzo mi się podobał, uważam że ten dodatek był najlepszym dodatkiem do
części drugiej. Szczerze wątpię by podobny zrobili do trójeczki. Mam dziwne przeczucie,
że następnym dodatkiem będą Zwierzaki ;)


NIe byłby to zły pomysł, ale przyznam, że teraz dość niecierpliwie oczekuję The Sims: Medieval ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 23:52, Ichibanboshi-kun napisał:

NIe byłby to zły pomysł, ale przyznam, że teraz dość niecierpliwie oczekuję The Sims:
Medieval ;D


Mnie jakoś ten Medieval nie kręci i specjalnie na niego nie czekam, ale jak będę miał fundusze to możliwe, że kupię sobie tę wersję gry, kto wie może okazać się dobrą grą ;)

Ps. Jeszcze 4 minuty i chyba będę już mógł pobierać Po Zmroku chyba, że nad ranem odblokują możliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 00:11, kulfonito napisał:

Jest taki suwak? Ja mam taki, ponieważ wgrałem moda. Teraz zrobili oficjalnie taki suwak
czy jak? :P


Tak, jest już oficjalnie i legalnie wprowadzony przez ostatnią łatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem z EA Store The Sims 3 Po Zmroku co trwało 8 godzin i gdy zabrałem się do instalacji to się wściekłem... Błąd danych CRC i muszę ściągać grę ponownie... Czyli nie zagram sobie teraz tylko o 18 o ile znów nie wyskoczy mi błąd danych CRC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 22:11, kanaka_zabijaka napisał:

Tak se ostatnio pomyślałem że fajny był by dodatek gdzie można zostać Menelem , alkoholikiem
lub narkomanem :D



hmm...Mozliwosci;Ćpasz/pijesz---Śpisz---Śpisz---Śpisz--a potem...---Ćpasz/pijesz...
Doobre:P poza tym wiek wzrósłby do 18+ z 12 tak e to raczej niemozliwe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można umrzeć/zginąć w sims 3 ? Jest mi to potrzebne gdyż moja żona jest już emerytką, a ja jestem zaraz po 18, no i taka żona już do niczego mi się nie przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować