Zaloguj się, aby obserwować  
Dawidoskar

The Sims 3

569 postów w tym temacie

Ty brutalu :P Spróbuj utopić ją w basenie, najpierw każ jej pływać, a potem sprzedaj schodki do wychodzenia. Możesz ją także zamurować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 21:15, SongoX napisał:

Ty brutalu :P Spróbuj utopić ją w basenie, najpierw każ jej pływać, a potem sprzedaj
schodki do wychodzenia. Możesz ją także zamurować :D



Huh, niestety basen w trójce nie działa, gdyż simy nie potrzebują drabinek aby z niego wyjść... Spróbuje ją zamurować... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 21:19, Azeix napisał:

Huh, niestety basen w trójce nie działa, gdyż simy nie potrzebują drabinek aby z niego
wyjść... Spróbuje ją zamurować... :D


Ano też prawda :P Zapomniałem o tym, z resztę rzadko grywam w ten tytuł. Siora częściej pociska w nie, co mnie trochę irytuje, bo wtedy ja nie mam dostępu do kompa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2010 o 21:21, SongoX napisał:

Ano też prawda :P Zapomniałem o tym, z resztę rzadko grywam w ten tytuł. Siora częściej
pociska w nie, co mnie trochę irytuje, bo wtedy ja nie mam dostępu do kompa ;/



:) Ja Simsy kupiłem dziewczynie, a nawet mi się spodobały więc, sam czasami sobie w nie pogrywam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 21:27, Azeix napisał:

:) Ja Simsy kupiłem dziewczynie, a nawet mi się spodobały więc, sam czasami sobie
w nie pogrywam... :D


Bo wciągają. Powiem szczerze, że czas jakoś nawet przy tej grze szybko płynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 21:21, SongoX napisał:


Ano też prawda :P Zapomniałem o tym, z resztę rzadko grywam w ten tytuł. Siora częściej
pociska w nie, co mnie trochę irytuje, bo wtedy ja nie mam dostępu do kompa ;/



Ja Simsy kupiłem dziewczynie, ale sam czasami sobie w nie pogrywam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł dlaczego po dłuższej grze w Bridgeport wszystko zaczyna mi coraz bardziej skakać? Ucieka mi co druga minuta(w stanie na dziś) i wygląda to tak jak by simy sie teleportowały. Strasznie to irytuje i coraz bardziej utrudnia gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą, mianowicie gry ją instaluje ( gra kupiona w Media Mark ) i po restarcie komputera, Windows się sypie , tzn. nie chcę mi się włączyć komputer, dopiero po reinstalacji Windowsa , system działa.
Może to wina gry?

Mój sprzęt:
AMD Athlon 7450 Dual-Core 2.41 GHz, 2.00 GB RAM
GeForce GT 240 1024 MB DDR2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 14:38, Mroczny_Joga napisał:

Mam puytanie czy można zrobić coś aby grać w sims średniowiecze bez płyty :)?


Kupić grę na eastore lub zarejestruj grę w programie EADOWNLOADER czy jak on się nazywa, instaluje się razem z grą wtedy będziesz mógł pobrać grę z eastore i gra nie będzie wymagała płytki w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem. Moja dziewczyna gra w Karierę. Aby awansować, musi przeczytać Książkę Medyczną.
Tylko ani w bibliotece, ani w księgarni nie można takowej znaleźć.
Zna ktoś jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 14:47, Grzech napisał:

Witam.
Mam problem. Moja dziewczyna gra w Karierę. Aby awansować, musi przeczytać Książkę Medyczną.
Tylko ani w bibliotece, ani w księgarni nie można takowej znaleźć.
Zna ktoś jakiś sposób?


A nie ma jej w ekwipunku?
Bardzo możliwe, że tą książkę dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 15:40, Isildur napisał:

A nie ma jej w ekwipunku?
Bardzo możliwe, że tą książkę dostała.


Ponoć, wracając z pracy powinno się mieć w ekwipunku jakieś czasopisma czy raporty, ale ja takowych nie mam.
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 16:32, Grzech napisał:

Ponoć, wracając z pracy powinno się mieć w ekwipunku jakieś czasopisma czy raporty, ale
ja takowych nie mam.
:/

no to chyba trafiłeś na buga, bo ja pamiętam, że jak coś trzeba było przeczytać i wymagane było to do awansu to sim/simka miała to w ekwipunku czyli przynosiła z zakładu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, czy dodatki w tej części działają jak w poprzedniej, tzn żeby uruchomić jakiś dodatek muszą rozpocząć nową grę, poprzez wybranie dodatku w menu, czy całość jest spójna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 11:29, zerohunter napisał:

Takie pytanie, czy dodatki w tej części działają jak w poprzedniej, tzn żeby uruchomić
jakiś dodatek muszą rozpocząć nową grę, poprzez wybranie dodatku w menu, czy całość jest
spójna?


Jest spójna, chociaż jeśli chcesz zagrać w nowej okolicy jeśli ów dodatek taką dodaje wtedy musisz rozpocząć nową grę. Tylko grę odpal z nowego skrótu, który powstał po instalacji dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja się zapytam: można grać w The Sims 3 ze wszystkimi włączonymi dodatkami? Np., że mam Karierę, Po zmroku, Wymarzone Podróże etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 12:57, laki13 napisał:

Jeszcze ja się zapytam: można grać w The Sims 3 ze wszystkimi włączonymi dodatkami? Np.,
że mam Karierę, Po zmroku, Wymarzone Podróże etc.?


Tak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować