Zaloguj się, aby obserwować  
Silveren

Tribes Zemsta Multiplayer

17 postów w tym temacie

Czy ktoś gra w Tribes Zemsta w internecie ??? Ja gram i nazywam się Silveren . A jak wy się nazywacie i czy ktoś dysponuje szybkim internetem abyśmy mogli sobie razem pograć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 12:18, Silveren napisał:

Czy ktoś gra w Tribes Zemsta w internecie ??? Ja gram i nazywam się Silveren . A jak wy się
nazywacie i czy ktoś dysponuje szybkim internetem abyśmy mogli sobie razem pograć ???

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=457&u=96 tutaj masz temat o Tribes Zemsta, spytaj się tam. A na przyszłość naucz się szukać z wyszukiwarki, to taka lupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 12:18, Silveren napisał:

Czy ktoś gra w Tribes Zemsta w internecie ??? Ja gram i nazywam się Silveren . A jak wy się
nazywacie i czy ktoś dysponuje szybkim internetem abyśmy mogli sobie razem pograć ???

No ja chetnie pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 13:43, TigerXP napisał:

Nie wiecie może jak się gra na 128kb. Bo jeśli dobrze to i ja się skusze.


Ma moim 2 megabitowym łączu NEO śmiga (oczywiście mam tu na myśli serwery o niskim pingu: 40-80), przy przekroczeniu limitu transferu (aaaaa tpfuuu!!!) prędkośc mi spada do 32 kilobitów/s (modem=56 kb/s). Spróbowałem w takich warunkach grac i stwierdziłem ze zdziwieniem że się da, oczywiście komfort jest niski - niektóre animacje jak zamiana broni nie wydalają na tak wolnym łączu, więc gra się na "pamięc". Mówiąc krótko 128 kb spokojnie powinno wystarczyc ale nie doraczam na takim połączeniu zakładac serwerka na 16 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 13:43, TigerXP napisał:

Nie wiecie może jak się gra na 128kb. Bo jeśli dobrze to i ja się skusze.

Dobrze. Ja również gram na takiej prędkości i gra mi się całkiem dobrze, nawet gdy ping nie jest zbyt niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ping właśnie ma być niski bo wtedy serwer chodzi najszybciej. Ja chyba mam modem 56k no i całkiem dobrze chodzi ale jeśli chodzi o zakładanie serwera to nie polecam. 512k maks 8 osób 1024k maks 16 osób i 2048k 32 osoby . Są już polskie serwery, nawet nie najgorsze. Czasem w grze występują tak zwane "lagi" czyli tak jakby teleportacja w miejsce w którym nie chcemy aktualnie być albo strzelamy np. ze spinfuzora a pocisk nie leci to znaczy że albo serwer nas odrzuca albo za wysoki ping. Może ktoś by założył jakiś serv na 2048k na 10 osób i sobie razem pogramy . Niech serv nazywa się np. "2 Mb PL" . Jeśli ktoś na mały sparing to zapraszam :) Ale uwaga bo jestem trochę doświadczony i mogę niszczyć z ciężkiego całą bazę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w tribes... i przyznam że git gra. ;D W internecie nick: i`m from poland... <wd> i`m from poland. (<wd> - noobowy klan według niektórych - nie wiem nawet dlaczego. ;P) Rzeźnik w lekkiej zbroi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 16:06, johnik909 napisał:

Ja gram w tribes... i przyznam że git gra. ;D W internecie nick: i`m from poland... <wd>
i`m from poland. (<wd> - noobowy klan według niektórych - nie wiem nawet dlaczego.
;P) Rzeźnik w lekkiej zbroi :D


Ooo... To ty jesteś? No fakt, noobowy klan. Botów używają. Ja sam widziałem.
Ogółem słabi jesteście:)
Ach, gdzie moje maniery?
Master CEDRIK się kłania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 19:57, johnik909 napisał:

Hmmm... Pomyślę nad dołączeniem do =<GoH>= ( na jednym serwerze [element] 5 razy
ubiłem irona :D naliczyłem tyle.)


Lepiej dołącz do klanu Shadow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować