TigerXP

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5247
 • Dołączył

 • Ostatnio

TigerXP ostatnio wygrał w dniu: 2 Kwiecień

TigerXP miał najwięcej polubień!

Reputacja

34 Znakomita

O TigerXP

 • Ranga
  Obywatel

Ostatnio na profilu byli

1641 wyświetleń profilu
 1. No oczywiście że polski Tatar nie będzie się zachowywał tak jak jakiś ekstremista z Afganistanu, bo mu na to polskie prawo nie pozwoli. Co nie znaczy że nie zachowywał by się tak, gdyby dano mu taką możliwość. Ale ja nigdzie nie usprawiedliwiałem tego gościa który dokonał zamachu na meczety w Nowej Zelandii, więc nie wiem po co ten wywód.
 2. Jakoś nie przypominam sobie żeby te same osoby, na jakichkolwiek targach krzyczały "pie***lić śniadych ekstremistów" po tym jak pewien islamista zabił 84 osoby w Nicei. No ale od lewaków nie ma co wymagać za dużo logiki i pomyślunku.
 3. Problem jest taki że to co u katolików, czy tam innych buddystów jest uznawane za patologię, w krajach muzułmańskich jest uznawane za zwykłe praktyki, mające miejsce na co dzień i nikogo nie dziwiące.
 4. Chcesz mi powiedzieć że nigdy nie czytałeś o tych patologiach w islamie i nic nie wiesz na ich temat? Shitu? O islamie piszesz że jest to religia jak każda inna, starasz się być bardzo neutralny, wręcz udajesz że nie ma tam ogromnej patologii, podczas gdy w odniesieniu do biblii używasz takich słów jak to wspomniane wcześniej. Zaiste ciekawy z Ciebie przypadek.
 5. Faktycznie, religia która nawołuje do wojen przeciwko niewiernym, pozwala, a czasami wręcz nakazuje bicie kobiet, zabija niewiernego za dotknięcie koranu, jest skrajnie rasistowska gdyż jasno stwierdza że Arabowie są lepsi od wszystkich innych, pozwala na niewolnictwo itp itd (mógłbym tak wymieniać w nieskończoność) wcale nie jest gorsza od innych
 6. Akurat do Nowackiego nie trafiają żadne sensowne argumenty, toteż szkoda mi klawiatury na obalanie tych jego bredni.
 7. To w którym miejscu tekstu się mylę? W każdym, cały Twój tok rozumowania jest tak abstrakcyjny i naiwny, że dziwie się że jeszcze potrafisz samodzielnie oddychać. Coś cytowanie na operze się krzaczy, albo to znowu szwankuje strona.
 8. Nowacki widzę trzyma poziom Teraz Piotrze ugnij kolana i szybko je wyprostuj, może uda Ci się odbić od dna, które już dawno osiągnąłeś.
 9. TigerXP

  Problem z gramsajtem.

  Na tym forum komentarze do newsów nie działają i nikt z góry nawet nie raczył napisać jednego zdania na ten temat, a Ty się o gramsajty pytasz
 10. Także ten tego, chyba każdy zauważył że komentarze pod newsami nie działają już od kilku ładnych dni. A nie ma co ukrywać, że był to chyba jedyny dział który jeszcze jako tako funkcjonował. Będzie coś z tym robione, czy zostawiono już to forum i tych kilku ostatnich użytkowników na śmierć?
 11. TigerXP

  Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Potwierdzam. Nie da się pisać pod newsami.
 12. Oczywiście kto jest normalny, będą decydować tacy ludzie jak Ty? Cóż za niespodzianka. Nie masz jakiejś parady równości do obskoczenia, zamiast znowu się ośmieszać na forum?
 13. Ja wiem czy takie niskie, GTX1080 do fullhd i 60 klatek?
 14. Fajnie to wygląda, kto wie może nawet przytulę ten tytuł jak będzie w rozsądnej cenie.