TigerXP

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4927
 • Dołączył

 • Ostatnio

TigerXP ostatnio wygrał w dniu: 2 Grudzień 2017

TigerXP miał najwięcej polubień!

Reputacja

32 Znakomita

O TigerXP

Ostatnio na profilu byli

1329 wyświetleń profilu
 1. Czyli w skrócie popierasz bicie ludzi, nie wszystkich, ale pewnych konkretnych grup. Nie ma to tamto, tolerancja pełną gębą
 2. Czekaj czekaj, wyrażenie "A z tym nazizmem to przejechałeś stacje." i "Człowieku gdzie homofobia, a gdzie nazizm? Weź bądź poważny. " traktujesz jako pytanie co miał nazizm wspólnego z homofobią? Naprawdę uważasz że miałem to na myśli, że chciałem abyś mi wytłumaczył co i jak? Moim skromnym zdaniem, chcąc zwiększyć wydźwięk swoich słów dodałeś coś na temat nazizmu. Wiadomo że ten nazizm był taki zły i niedobry, więc nikt z tym dyskutować nie będzie. A że nie o tym była mowa, to już inna bajka. I ta wspaniała fałszywa tolerancja. Wyrażanie poglądów jest dobre, póki się z nimi zgadzasz. Jak się nie zgadzasz to już nie poglądy, więc nie ma mowy o braku tolerancji. Jak ktoś dał komuś w mordę za to że mówił to co myślał to fajnie, póki zgadzasz się z tym co dawał w mordę. Jak ja bym dał w mordę murzynowi za to że chce tu mieszkać, to już bym był rasistą i wtedy już byś mnie nie tolerował To jest genialne.
 3. No to pojechałeś z tematem. Wróć na ziemie i wtedy zacznij pisać.
 4. Człowieku gdzie homofobia, a gdzie nazizm? Weź bądź poważny.
 5. Oczywiście że jest. Cytuję: Słowo oznacza w tym kontekście „poszanowanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych”. Nie szanując poglądów homofobów, jesteś tak samo nietolerancyjny jak oni. A że nie chcesz tego przyznać, to świadczy tylko o tym że jesteś bardziej zakłamany niż oni. A z tym nazizmem to przejechałeś stacje. Nie popadajmy w jakieś dziwne skrajności.
 6. Czyżbym wyczuwał brak tolerancji wobec ludzi o innych poglądach? I widzisz Nowacki, okazuje się że wcale od nich lepszy nie jesteś Ot wasz wieczny problem, walczycie w imię tolerancji, mimo iż sami tolerancyjni nie jesteście.
 7. Fortnite i Pupg-owi to nie przeszkadzało.
 8. Do full hd i maksa wystarczy 760tka do 30 fpsów. Ale do 60ciu już potrzeba 1060tki, która swoją drogą zestawiona jest ze znacznie słabszą RX470. Dziwne to jakieś.
 9. TigerXP

  Forum umiera? - może czas na zmiany

  Alleluja. Faktycznie, teraz już wszystko działczy. Podziękował
 10. TigerXP

  Forum umiera? - może czas na zmiany

  Czy ktoś jeszcze ma problem z newsami i operą? Gdy próbuję wejść w newsa wyskakuje 400 Bad Request. Błąd ten nie występuje na chromie. To coś u mnie, czy ogólny problem?
 11. TigerXP

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Bierz "Nowa gra plus". Będziesz miał więcej talentów, więc będziesz mógł robić ciekawsze kombinacje i combosy. Będziesz miał więcej kasy, bo tą łatwiej się farmi w tym trybie, nie będziesz musiał oszczędzać. Ogólnie jest ciekawiej.
 12. Ale oni nie poprawiają po kimś. Poprawiają po sobie. Dodają coś, co miało być dodane dwa lata temu na premierę. I mamy im jeszcze dziękować? To tak jakby majster przytulił by kasę za dom który miał zbudować do końca 2016, ale zbudował tylko jedno piętro. Drugie zbudował w 2018 i ja mam mu dziękować i się z tego jeszcze cieszyć? No sorry, ale nie ogarniam takiego myślenia.
 13. Czekaj czekaj. To wg Ciebie dodanie czegoś co miało być w podstawowej wersji gry, po blisko dwóch latach jest ok? I powinniśmy się cieszyć i potulnie dziękować producentowi że łaskawie się nad nami zlitował i dodał w końcu mp? No i właśnie dzięki takiemu podejściu branża się stacza.
 14. Jest. A tłumaczenie że aktualizują/naprawiają grę za darmo jest raczej żałosne. To akurat ich psi obowiązek.