TigerXP

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5161
 • Dołączył

 • Ostatnio

TigerXP ostatnio wygrał w dniu: 27 Wrzesień

TigerXP miał najwięcej polubień!

Reputacja

33 Znakomita

O TigerXP

 • Ranga
  Ostatni Husarz

Ostatnio na profilu byli

1552 wyświetleń profilu
 1. A to przepraszam, widzę trafił się nam tutaj nie tylko specjalista, ale również jasnowidz BTW nie dajesz rady w fortnite i musisz tak odreagowywać i mścić się za to na grze?
 2. Jak dla mnie Far Cry musi zmienić podejście do tematu. Z części na część jest coraz gorzej. Primal mnie wynudził w kilka (3?) godzin. Ostatniej części udało się to jeszcze szybciej, graficznie nie powalała, ale to jeszcze można przeżyć. Największym problemem był dla mnie ciąg przyczynowo skutkowy, fabuła była napisana w taki sposób że cały czas miałem problem ze zrozumieniem dlaczego mam zrobić daną rzecz.
 3. Cała ta historia z blizzem jest grubymi nićmi szyta. Zapowiedzieli grę mobilną i tyle, a dzieciarnia od razu w płacz że rozdrabnianie marki, że nie będzie czwórki, że to koniec świata itp. Jeżeli ktoś sądzi że płacz kilku malkontentów to problem dla blizza i że ta gra się nie sprzeda to chyba powinien zmienić branże, bo w tej ewidentnie się nie odnajduje.
 4. Najbardziej to tam potrzebny to ten Musiał.
 5. Trochę do tyłu jestem z popkulturą i tymi wszystkimi pajacami, ale on naprawdę jest znany, czy to kolejny clickbait?
 6. Serio? Podawanie ilości kont, jako jakiegoś wyznacznika, w grze która jest darmowa, to jak podawanie długości przyrodzenia razem z kręgosłupem.
 7. TigerXP

  Pytanie o Procesor i7 7700

  Teoretycznie po wgraniu nowego biosa płyta powinna obsłużyć tego proca, w praktyce to cholera wie Wiem tylko że na pewno da się na niej odpalić i7 6700 i i 6700k.
 8. To izolacja wyszła już cztery lata temu? Jak ten czas leci, dałbym sobie łapę uciąć że to było maks 2 lata temu. BTW czy tylko mi się forum sypie?
 9. No tak, bo w tym biznesie nikt od nikogo nie małpuje
 10. Z białego wilka taki Polak, jak z Jona Snowa Amerykanin.
 11. Ja swoje kupiłem jakieś dwa lata temu za 170 pln za 8gb, teraz kosztują 350 w tym samym sklepie. Paranoja Z kartami podobnie, moja 1060tka po dwóch latach kosztuje raptem 80 pln mniej niż wtedy. Człowiek zaczyna się serio zastanawiać nad konsolami, bo jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba być naprawdę majętnym żeby grać na piecu.
 12. Mnie też dziwi tez rozstrzał, jedni dają 76/100, a drudzy 30/100. Niektóre redakcję chyba naprawdę się boją krytykować większych wydawców.
 13. To akurat nie podlega dyskusji. Z całym szacunkiem dla Netflixa, bo można znaleźć w ich ofercie naprawdę dobre seriale, tak do poziomu HBO i ich seriali, to im jeszcze sporo brakuje. A Sapek jak to Sapek, rzucili mu w twarz kilka dolców to i mu się nagle produkcja zaczęła podobać.
 14. Cóż za dojrzały tekst, teraz to się popisałeś. Chociaż patrząc na Twoje poprzednie posty, to w sumie mnie nie dziwi. A co do newsa, to tylko bardzo dobrze obrazuje jak słaba jest ta gra. Jak wychodziło GTAV to ludzie robili dymy żeby w jakiś sposób dostać swoją kopię. Tutaj robią żeby się jej pozbyć
 15. Tak tak, powtarzasz to od roku, a premiery jak nie było tak nie ma.