TigerXP

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5265
 • Dołączył

 • Ostatnio

TigerXP ostatnio wygrał w dniu: 22 Maj 2019

TigerXP miał najwięcej polubień!

Reputacja

35 Znakomita

O TigerXP

 • Ranga
  Obywatel

Ostatnio na profilu byli

2455 wyświetleń profilu
 1. A skąd 4A Games weźmie tyle kasy żeby kupić Microsoft? :)
 2. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zgodzić się z przedmówcami. Swoja drogą, świetny kawałek https://www.youtube.com/watch?v=k1frgt0D_f4 i naprawdę świetnie wpleciony w akcje w trzecim odcinku. I tak jak L-M napisał, najgorsze było zerwanie tych więzi emocjonalnych z bohaterami. Gdyby pewni bohaterzy którzy polegli w królewskiej przystani padli by we wczesniejszych sezonach, to przeżyłbym szok emocjonalny. A tutaj, gdy mój ulubiony bohater spadł w przepaść po prostu wzruszyłem ramionami i nic więcej, żadnego żalu nic. I to było najgorsze w tym sezonie.
 3. Chyba każdy. Po migracji na nowy serwer i nowy engine gramu okazało się, ze stare bebechy forum powodują sporo problemów z kompatybilnością. Oczywiście jest to na liście do ogarnięcia, ale jak zapewne rozumiesz, najpierw skupiamy się na odbugowaniu serwisu. Od strony technicznej, to skok o dwa dziesięciolecia (serio!), więc rzeczy do ogarnięcia jest masa.  Spoko, nie żeby mi się gdzieś śpieszyło, po prostu byłem ciekaw czy to ogólny błąd, czy zmieniać/kombinować u siebie. Dzieki za odpowiedź, teraz mogę spać spokojnie :)
 4. Niech THQ wymusi/wepchnie im ludzi odpowiedzialnych za technologie. To byłby naprawdę duży krok, w dobrą stronę. Chcialbym jeszcze raz wspomnieć o tym że mogę pisać posty tylko z poziomu newsów, z poziomu forum już nie. Ktoś tak jeszcze ma?
 5. Jak ludzie pograją i sobie przypomną ile trzeba było poświęcić czasu w vanilii co by zdobyć cokolwiek, to szybko odechce im się grać. BTW Czemu mogę pisać posty tylko pod newsami, a z poziomu forum już nie?
 6. Ten koleś na końcu jakoś mocno mi przypomina Jona Bernthala.
 7. Widzę że umiejętność czytania zanika w narodzie. Zatem ponawiam pytanie kolegi z góry, co ma Sam Fisher i Splinter Cell do Ghost Recon?
 8. A daty premiery jak nie było tak nie ma. Gra za 250 baniek w której można polatać statkiem i zrobić kilka misji, które poziomem skomplikowania są na poziomie gier z lat 90tych. Zaiste prawdziwa definicja sukcesu.
 9. Im bliżej premiery, tym bardziej przekonany jestem że to będzie porażka. Obym się mylił. 
 10. Nie no, nie porównuj GFWL do Epic Store, bo jednak jest spora różnica w skali. Mnie to bardziej ciekawi zachowanie ludzi. Niby wszędzie zaznaczają że nie są fanbojami steama, ale po ich zachowaniu można stwierdzić właśnie coś odwrotnego. Te wszystkie emocje, używanie rynsztokowego języka w stosunku do epica i ludzi tam pracujących, gotowość wręcz do oddania, bądź odbierania życia tylko dlatego że dana gra jest na tej, a nie innej platformie. To dopiero jest ciekawe, można by napisać ciekawą pracę naukową na ten temat.
 11. Póki co jakoś się nie zapowiada żeby epic wybywał na syberie. Baa biorąc pod uwagę to jak krótko funkcjonują. idzie im raczej dobrze.
 12. Teraz przecież każda gra jest epicka i niepowtarzalna. Oczywiście tylko do czasu premiery i pierwszych recenzji.
 13. News o Epic Store i komentarze pozbawione hejtu? Do czego ten świat zmierza. Swoją drogą to niektórzy płaczą o ten epic store, jakby im ktoś rodzinę wymordował co najmniej. Z jednej strony społeczność graczy chce uchodzić za taką dojrzałą, że niby nie liczy się na czym gramy, nie ważne czy konsole, czy pc. Grafika też się nie liczy, liczą się doznania płynące z gry i jej jakość, a z drugiej strony ci sami gracze gotowi są wykopać topór wojenny i zabijać innych tylko dlatego że ci inni kupują i popierają idee Epic Store.
 14. Co za brednie. Jak się nie podoba praca, to się ją zmienia, a nie brnie w to wszystko i potem płacz w prasie.