TigerXP

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5111
 • Dołączył

 • Ostatnio

TigerXP ostatnio wygrał w dniu: 27 Wrzesień

TigerXP miał najwięcej polubień!

Reputacja

33 Znakomita

O TigerXP

 • Ranga
  Ostatni Husarz

Ostatnio na profilu byli

1512 wyświetleń profilu
 1. Mam brać na poważnie wiarę, tylko dlatego że kiedyś tabuny ludzi potrafili w imię tej wiary przelewać krew setek tysięcy ludzi. Mam ją brać na poważnie, bo była w stanie tak wpłynąć na ludzi, że Ci potrafili przepłynąć pół świata i wybić niewinnych indian, bo albo bóg, albo śmierć? Mogę sypać takimi przykładami cały dzień. I żeby było jasne, tak jak mi z wiarą nie po drodze, a kościół to już dla mnie największa patologia, tak ludzi wierzących szanuje, ot taki paradoks. To w zasadzie mój pierwszy raz kiedy dałem upust swoim przemyśleniom w internecie, normalnie staram się omijać takie jałowe dyskusje szerokim łukiem.
 2. To naszą wiarę da się traktować poważnie? I to pomijając już księży i całą instytucję kościoła, da się traktować poważnie coś co twierdzi że wszyscy mamy grzech bo ktoś tam kiedyś zjadł jabłko, potem bóg wysłał swojego syna żeby ten umarł za nasze grzechy i teraz wszyscy możemy zmazać nasz grzech zaraz po urodzeniu, tylko wpierw jakiś gość musi się ubrać na czarno i polać nam czoło wodą? Naprawdę ktoś przy zdrowych zmysłach uważa że to wszystko jest normalne i sensowne?
 3. Nie przesadzaj, nie tylko trailery. Na pewno finansują też panienki do towarzystwa, biały proszek i inne zabawy
 4. Jeśli chodzi o obsadę to tak naprawdę ciężko cokolwiek napisać. Pomijając murzynkę jako Fringille, resztę będzie można ocenić dopiero po emisji całego sezonu. Jak sobie teraz przypomnę początki Gry o Tron, czy takich Wikingów to też większości aktorów nie znałem, a spisali się znakomicie. Gorzej będzie z tą słowiańskością. To tak jakby Polacy by mieli kręcić film o gangach w favelach, albo o życiu w Johannesburgu. Takiego klimatu nie da się wyuczyć, albo poczuć na zawołanie. Jakiś czas temu był wykaz reżyserów każdego odcinka pierwszego sezonu, nie wiem na ile był prawdziwy, ale wynikało z niego to że Tomek Bagiński został wysiudany ze stołka i to martwi mnie najbardziej. A jako że jesteśmy przy Netflixie to dodam tylko, że siedzę już trzeci miesiąc na chorobowym i dało mi to czas na dokładne zapoznanie się z ich oferta. I patrząc na to z perspektywy ostatnich kilkunastu miesięcy, mam wrażenie że ich seriale są coraz gorsze. Oczywiście, dalej zdarzają się świetne produkcje, ale mam wrażenie że jest ich coraz mniej. A co gorsza, mimo całkiem bogatej oferty, ich seriale niestety nie mają podejścia do seriali HBO. Klasy takich seriali jak The Wire, Rzym, czy chociażby GoT, to oni chyba nigdy nie osiągną.
 5. Bo Kasia nie potrafi napisać newsa bez jakiejś wtopy, więc tradycji musiało stać się zadość.
 6. Po prostu nie odblokowałeś jeszcze tej postaci.
 7. I tak pewnie walną, ale ich to już nikt normalny nie bierze na serio. A ta Fringilla faktycznie pasuje, jak pięść do nosa. Yennefer też mi się nie podoba. Jakaś taka bez wyrazu jest, brakuje jej tej iskry bożej w oku.
 8. Te ceny to akurat z kosmosu są. No bo teraz 8600k kosztuje prawie 1.5k, więc szczerzę wątpię co by 9600k kosztował niecałego tysiaka
 9. Ale wyobraź sobie jaki to jest poziom indoktrynacji. Chęć czytania/oglądania danej produkcji z rodzimym języku, jest już wg niego czymś czego należy się wstydzić, jakby to był jakiś relikt zamierzchłych czasów. Komuna się chowa
 10. "Do tego dochodzi wiele błędów interpunkcyjnych, a i znalazło się kilka ortografów. Mam wrażenie, że polska wersja językowa była pisana na kolanie." Hipokryzja lvl over 9000!
 11. Kasia się w czasie przeniosła chyba, bo 5.X.2018 to dla niej przyszłość. Warto by czasami chociaż jeden raz przeczytać tekst, przed kopiowaniem. Albo chociaż po wklejeniu.
 12. Kto to jest Tony Jaa Diego Boneta?
 13. TigerXP

  Civilization VI trafiło na iOS

  A to jakaś nowa moda na bronienie Kasi przez nowych użytkowników, którzy nie są świadomi, jakie ona bzdury wypisuje. I to praktycznie w każdym newsie. Nie wiem czy podlizać się chcą, czy co, ale zaiste portal traci na wiarygodności.