TigerXP

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5219
 • Dołączył

 • Ostatnio

TigerXP ostatnio wygrał w dniu: 4 Luty

TigerXP miał najwięcej polubień!

Reputacja

35 Znakomita

O TigerXP

 • Ranga
  Obywatel

Ostatnio na profilu byli

1600 wyświetleń profilu
 1. Cóż, kolejny raz potwierdza się to że recenzenci dla gier AAA mają tylko oceny 5-10. No ale 9/10 dla tej gry, to już przegięcie pały. Nawet jak na obecne, durne, growe standardy.
 2. Wiesz co, może i masz rację. Tak sobie teraz właśnie pomyślałem o tych wszystkich ocenach tytułów AAA, gdzie recenzenci operują tylko wartościami 5-10, bo to EA/Ubi...itp. Potem ten cały system ocen się zaciera, bo gra bywa zjechana po całości, a dostaje 7 (a 7/10 to powinna być gra co najmniej przyzwoita) bo recenzent zapatrzył się na producenta/wydawcę. Także zwracam honor. Więcej ocen 1-5 dla gier z segmentu AAA! może by to coś zmieniło w branży...
 3. Pewnie przesadziłeś z tą oceną. Ogólnie lubisz przesadzać raz w jedną, raz w drugą stronę, z recenzjami i nie tylko. Pewnie dzięki temu masz wrażenie że jesteś wyzwolony i "jedyny oświecony". Wierz mi bądź nie, nie mam zamiaru Cię tutaj atakować, ani obrażać, po prostu zauważyłem coś takiego w Twoich publikacjach. Edit: Fallout to nie MMO
 4. 3? Serio? Nie za nisko? To już nowy fallout dostał u was więcej. Chcecie mi powiedzieć że ta gra jest gorsza pod każdym względem od fallouta?
 5. Niedawno pisałem o zakręcie, na którym znalazło się Activision-Blizzard. Szybko okazało się, że w podobny dołek wpada kolejny branżowy gigant – Electronic Arts Tak jest Acti i Blizz w Twoim artykule to już się ledwo nosem podpierają. A się okazuję że 2018 to rekordowy rok jeśli chodzi o zarobki dla nich. To jak to w końcu jest, upadają czy nie?
 6. - Choć nasze wyniki finansowe w roku 2018 były najlepsze w historii-  Przypadkiem nie spłodził tutaj ktoś artykułu o tym jak to Acti/Blizz słabo ciągnie, jest na kolanach i wieścił im prawie że upadek? :) 
 7. Mi gameplay battlefrontów podobał się przez jakieś 2 godziny, potem było strasznie nudno. Wszystko to jakoś za bardzo uproszczone dla mnie. I miałem to samo odczucie przy obu częściach.
 8. O Blood Dragon zapomniałem, ale widać że ta gra była robiona od początku jako taki pastisz produkcji z lat 80tych. No i nie jest to pełnoprawna część więc... A co do FC5, fabuła w tej grze jest poprowadzona w taki sposób że nie wiadomo co tam się robi i po co. A jak już człowiek się dowie/domyśli to się okazuje że to nie ma w ogóle sensu. Także nie polecam.
 9. Ja już nie wierzę w to że EA wyda dobrą grę. Tak jak sądzę że uda się to jeszcze ubisoftowi i bethesdzie, tak w EA już nie wierzę.
 10. Jakby nie był głupi, to by od razu zażądał procentu od zysków, zamiast robić z siebie pośmiewisko po tylu latach.
 11. Albo wie że może przegrać i nic nie dostać
 12. A skoro Sapek przyjął ugodę, to istniała realna możliwość zasądzenia znacznie niższej kwoty, bądź jej całkowity brak
 13. Zrobił z siebie pośmiewisko to i się śmiali A to że będzie ugoda, było wiadomo od samego początku.
 14. Faktycznie ten trailer to jakiś dziwny jest, trochę lewactwem zajeżdża, chociaż ja podobno widzę już wszędzie lewactwo. No cóż takie czasy. Mnie boli bardziej to że od FC3 mamy równie pochyła, każda następna część jest troszeczkę gorsza od poprzedniej, niedużo gorsza, ale jednak. A że kilka gier z serii już w tym czasie wyszło, to dostajemy to co dostajemy. W trójkę człowiek naprawdę miał ochotę grać, fabuła tam też nie była zbyt odkrywcza, graficzne spoko, ale też bez szaleństw, a mimo to gra sprawiała frajdę. A w każdej następnej części tej frajdy było coraz to mniej, obawiam się że tutaj może nie być już jej całkowicie.
 15. Jeśli ktoś odświeży trylogie PoP to biorę te gry w ciemno... no może nie w ciemno, ale chapnąłbym takie remastery.