TigerXP

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5036
 • Dołączył

 • Ostatnio

TigerXP ostatnio wygrał w dniu: 29 Maj

TigerXP miał najwięcej polubień!

Reputacja

32 Znakomita

O TigerXP

 • Ranga
  Ostatni Husarz

Ostatnio na profilu byli

1443 wyświetleń profilu
 1. Masz rację, jeśli Tobie się ta gra nie podoba, to nie ma prawa podobać się też innym. Jakie to dojrzałe Jakbyś troszeczkę wgryzł się w temat, to zauważyłbyś że szanowny pan Arhoz, w każdym temacie o tej grze płacze nad jej jakością, niczym małe dziecko którego lód wypadł z rożka i wylądował na chodniku. Ale po co patrzeć na to z szerzej perspektywy, jak można galopować z klapkami na oczach I jeśliś łaskaw, proszę pokaż mi gdzie ja tej gry bronie. Jeden cytat styknie.
 2. Ja ostatnio jako że się nudziłem postanowiłem wykupić abonament EA i przetestować dwie ostatnie gry DICE, mianowicie B2 i B1. I obie gry to zwykłe wydmuszki, które prezentują się fantastycznie tylko na trailerach. Niby wszystko gra, ale frajdy z tego nie ma. Także osobiście odpuszczam sobie każdą grę tego duetu, póki nie będziesz jakichś grubych zmian.
 3. Tobie ktoś płaci za wypłakiwanie się na forum, czy robisz to bo po prostu to lubisz?
 4. Serio? Tak jak gra była całkiem ciekawa, ze sporymi, niewykorzystanymi możliwościami, tak jest jednym z lepszych motywów przewodnich, w produkcjach o zombie.
 5. Tylko że w tym zwiastunie nie ma niczego, czego by nie było w poprzednich.
 6. Kryształowa kula dalej jest w przystępnej cenie.
 7. We wszystkich grach, poza kupnem, będziesz musiał jeszcze ostro becelić, żeby coś osiągnąć. Jest to jakieś ujednolicenie
 8. Podobno żadna praca nie hańbi. Przekonasz się o tym jak już nie będziesz na garnuszku u rodziców.
 9. TigerXP

  Monster Hunter World zbanowane w Chinach

  Tak jest, nie ma to jak walnąć wszystkich do jednego wora, jakie to dojrzałe
 10. A ja tam Crytekowi kibicuję, chociażby dlatego że moim zdaniem robią najlepiej wyglądające gry. C1 do dzisiaj miażdży, mimo 11 lat na karku. A jeśli ktoś mając kartę ze średniej półki sprzed 5 lat narzeka na grafikę/optymalizację, cóż... to świadczy tylko o nim.
 11. TigerXP

  The Quiet Man z garścią screenów

  A mówimy o tej samej grze? Bo akurat w tej, grafika jest raczej mocno średnia.
 12. Wiesz może jesteś fanem i wiesz coś więcej. Ale prawda jest taka że Supcio, jeśli chodzi o filmy, jest postacią nudną jak flaki z olejem. Zresztą wystarczy spojrzeć na filmy z nim, wszystkie są słabe. Fakt, często to wina scenarzystów i reżyserów, ale to że Superman jest postacią niesamowicie drewnianą i taką.... bezpłciową.
 13. TigerXP

  Znamy wymagania sprzętowe F1 2018 na PC

  8600k na równi z 2600x
 14. Nie wspomną, bo strona z której tłumacz google im przekładał na nasz język, też pewnie o tym nie wspominała Ale tak na serio, to sam bym przeczytał o tym coś więcej.
 15. A będzie można masakrować przeciwników, jak zrobił to Negan Glennowi przy pomocy lucille? Az im oczy na wierzch wyjdą 😵