Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szczęśliwego Nowego Roku!

192 postów w tym temacie

A ja Wam życzę wszystkiego dobrego, dobrych polonizacji i oczywiście tego Wiedźmina, którego oczywiście kupie w Edycji Kolekcjionerskiej !! Happy New Year !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony dla CD Projektu mogę życzyć tyle :

Gwałtownego wzrostu wykresów przedstawiających zyski
Doskonałych ( czyli takich ja do tej pory ) polonizacji gier zarówno na PC jak i na konsole ( i konsolki )
Pomysłowych, zrealizowanych z rozmachem, niedrogich i efektownych Edycji Kolekcjonerskich ( a zwłaszcza TDU)
Wydawania tych najlepszych dających satysfakcję gier
By praca nie była pracą tylko dobrą zabawą

Czyli ogólnie po prostu Szczęśliwego Nowego Roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...aby gry ukazywały się w terminach, twórcy nie musieli wydawać do nich setek patchy, kod zawsze zoptymalizowany był tak, żeby działały wydajnie, a wojny pomiędzy zwolennikami platform do grania odeszły w niepamięć. I aby Wiedźmin ostro namieszał na światowym rynku, a co!..." - z ust mi to wyjęliście. ;)

Życzę wszystkim udanego sylwestra, duuużo szampana, aby głowa was jutro nie bolała... za bardzo ;) i aby nadchodzący rok był jeszcze lepszy od aktualnego. Najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym roku, niech każdy ma spospobność zagrać w największe hity! Oby ten rok był dla branży gier rokiem pełnym nowości i gier wielkich, co z miejsca staną się klasykami. Tego sobie i Wam życzę. :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż napisać... Krótko: "Dzięki i nawzajem"
Tak się wzruszyłem, że klawiatury nie widzę, bo łzy radości zakryły mi oczy... Idę po chustkę, aby je obetrzeć, bo ja poprostu... poprostu... Buuuuu <płacze ze wzruszenia>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować