Zaloguj się, aby obserwować  
Smugller

Jedi Academy łatka 1.01

11 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2005 o 19:46, Smugller napisał:

Kto zna stronę na której jest ta łatka? (tylko nie lucasarts, bo mi ściągać nie chce :-()


Proszę bardzo http://browse.files.filefront.com/Star+Wars+Jedi+Knight+III+Jedi+Academy+Official+Patches+v101/;177396;/browsefiles.html jedyne co musisz zrobić to wybrać czy łatka ma być do wersji PC czy Mac''a ( nie podałeś jaką masz platformę;) Miłej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 19:49, shinian napisał:

> Kto zna stronę na której jest ta łatka? (tylko nie lucasarts, bo mi ściągać nie chce :-()

Proszę bardzo http://browse.files.filefront.com/Star+Wars+Jedi+Knight+III+Jedi+Academy+Official+Patches+v101/;177396;/browsefiles.html
jedyne co musisz zrobić to wybrać czy łatka ma być do wersji PC czy Mac''a ( nie podałeś jaką masz platformę;) Miłej gry.

>Dzięki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 20:02, Smugller napisał:

> A propo... Znasz jakieś serwery do tej gry?


W JA jest bardzo dobra wyszukiwarka serwerów, ustaw żeby ci wyświetlała od najniższych do najwyższych pingów i wchodź na te znajdujące się na szczycie tabeli;) Z tego co pamiętam to bardzo dobry polski serwer to BoLS official. Sporo jest niemieckich, przez pewien okres dużo czasu spędzałem na <CoD> oraz <BSA>. Użyj wyszukiwarki, napewno ci je znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 20:31, shinian napisał:

> > A propo... Znasz jakieś serwery do tej gry?

W JA jest bardzo dobra wyszukiwarka serwerów, ustaw żeby ci wyświetlała
od najniższych do najwyższych pingów i wchodź na te znajdujące się na szczycie tabeli;) Z tego co pamiętam to bardzo dobry
polski serwer to BoLS official. Sporo jest niemieckich, przez pewien okres dużo czasu spędzałem na <CoD> oraz <BSA>.
Użyj wyszukiwarki, napewno ci je znajdzie.

>Podobno istnieje łatka, która usuwa jakiś błąd w Multiplayerze.Jeśli ją znasz to podaj mi link. Proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 20:38, Smugller napisał:

>Podobno istnieje łatka,
która usuwa jakiś błąd w Multiplayerze.Jeśli ją znasz to podaj mi link. Proszę!!!


To jest właśnie ta łatka, do której link podałem ci w mojej pierwszej wypowiedźi. Jeżeli już ją masz, możesz śmiało wbijać sie na serwer;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z tą łatką,bo po jej zainstalowaniu chciałem wbić na server,ale były jakieś problemy.To dałem ''Refresh List'' i wszystkie zniknęły!Próbowałem dawać ''Get New List",ale to nic nie daje.Co można zrobić,bo gry przeinstalowywać mi się nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj pobrać listę jeszcze raz. Możliwe, że podczas wyszukiwania serwerów padł ci internet. Mi tak kiedyś się zdarzyło przy wyszukiwaniu serwerów do CS:S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:30, shinian napisał:

Spróbuj pobrać listę jeszcze raz. Możliwe, że podczas wyszukiwania serwerów padł ci internet.
Mi tak kiedyś się zdarzyło przy wyszukiwaniu serwerów do CS:S.


To nic nie daje,bo czekam,i czekam,a tu nic.Chyba jednak pozostaje reinstall...:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat:
Mam tą łatkę i kiedy wchodzę na jakiś serwer pokazuje mi się napis "Server uses protocol 25" czy coś takiego - są jeszcze jakieś nowsze patche czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować