Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2007 o 00:11, reaven1 napisał:

szybkie i dość silne posunięcia ołówkiem (miękkim 4B0 od góry do dołu:) efekt jest taki jak
widzisz, tylko trzeba mieć w tym wprawę, nie od razu wyjdzie, ale trening czyni mistrza:)



Dzięki, mi właśnie słabo to idzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 22:48, Pustelnik 88 napisał:

> > 2. Prastary Horadrim ( jedna z postaci z gry Diablo II )
> >
> Fajny fajny i bardzo podobny:) a te kolory jeszcze bardziej mi się podobają:)
>


@ Dominik i reaven1, gdybyście mieli oryginalne Diablo II to zauważylibyście
w instrukcji taki szkic :P więc przerysowanie (nawet byle jak) to nic trudnego :P żeby go w
innej pozie pokazać, to rozumiem...

Jeżeli to o mnie chodzi to ja nie mam diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misiek :D Rysunek zrobiony na przysłowiowym kolanie, w obecności kolegi i z nudów. Od ręki, praktycznie zero poprawek, cieniowany ręcznie przy użyciu zakreślacza koloru szarego...:P hehehe. Mój Tedy Bear wprost z Ameryki.

20070605194658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 19:48, amellas napisał:

Misiek :D Rysunek zrobiony na przysłowiowym kolanie, w obecności kolegi i z nudów. Od ręki,
praktycznie zero poprawek, cieniowany ręcznie przy użyciu zakreślacza koloru szarego...:P hehehe.
Mój Tedy Bear wprost z Ameryki.



Mi się podoba:) jeszcze jak na takie warunki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niegdyś był jeszcze kot oraz szkic mojej własnej dłoni (kot też mój, syjam- akurat spał; co nie przeszkodziło mu się nieźle wiercić...) ale oba odpłynęły z nurtem czasu...:P Oba równie dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, co z talentem robić. Chodziłem kiedyś na praktyki do malarza, ale szybko się tym znudziłem. Warto dodać, że wg niego mam doskonałe wyczucie perspektywy i ogółem spory drug, tylko...ja chcę być psychologiem ;) !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorx za potrójne...(ponoć dobrego nigdy za wiele :P) ...może jakiś komiks walnę?? ...eeee, za szybko mnie to zmęczy. Nie mogę w miejscu usiedzieć. No i klops ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mi to nie wygląda na prastarego Horadrima, a na mumię. Po drugie ten rysunek jest przerysowany z concept artu z instrukcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2007 o 19:48, amellas napisał:

Mój Tedy Bear wprost z Ameryki.


Zajefajny rysuneczek:) misiek jest rewelacyjny:) niby taki prosty rysunek, ale jaki fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te "dzieła" zostały sworzone w szkole albo podczas uczenia się do szkoły. Jęsli komuś ta dzieweczka wydaje się znajoma to nie wątpliwie jest uczniem III klasy gimnazjum ("Razem przez wieki III" str.99)


20070605205554

20070605205607

20070605205625

20070605205636

20070605205645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:59, eithel napisał:

Te "dzieła" zostały sworzone w szkole albo podczas uczenia się do szkoły. Jęsli komuś ta dzieweczka wydaje się
znajoma to nie wątpliwie jest uczniem III klasy gimnazjum ("Razem przez wieki III" str.99)


Prace dosyć ładne, choć nie powalają na kolana dokładnością i jakością wykonania. Tej dziewczyny z pierwszej pracy zupełnie nie kojarzę z przyczyn dość jasnych - nie posiadam takiego jak Ty podręcznika :) Zdecydowanie jest to najlepszy rysunek z Twojego zestawu. Inne, mimo że nie są robione na czystej kartce i są dosyć łatwe do wykonania, podobają mi się - szczególnie polityk i jego opis ;) Popracuj trochę nad jakością swoich prac, a będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2007 o 21:57, igorinho napisał:

Prace dosyć ładne, choć nie powalają na kolana dokładnością i jakością wykonania.


W zasadzie w sztuce nie chodzi o dokładność rysowania, chodzi o dusze jaką posiadają te rysunki, oraz o to co autor chciał przekazać:P mnie się osobiście podobają, są zabawne i przyjemne:) Zwłaszcza to zielone coś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:59, eithel napisał:

Te "dzieła" zostały sworzone w szkole albo podczas uczenia się do szkoły. Jęsli komuś ta dzieweczka
wydaje się znajoma to nie wątpliwie jest uczniem III klasy gimnazjum ("Razem przez wieki III"
str.99)




Rysunek polityka mnie rozmontowal. Gratuluje poczucia humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka radosc nastala, gdyz w koncu przyszla do mnie dlugo oczekiwana KASA :D Jutro kupuje tablecik Wacoma, co oznacza zapewne bardzo owocne wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:34, reaven1 napisał:

W zasadzie w sztuce nie chodzi o dokładność rysowania, chodzi o dusze jaką posiadają te rysunki, oraz o to
co autor chciał przekazać:P mnie się osobiście podobają, są zabawne i przyjemne:) Zwłaszcza to zielone coś:D


Hehe, a czy ja powiedziałem, że w sztuce chodzi o dokładność rysowania? ;) W pracach cenię sobie szczegółowość i jakość wykonania, ale jak wiemy krytycy są różni i niekiedy nie zgadzają się w swoich poglądach. A dusza pracy w połączeniu z innymi pozytywnymi czynnikami może dać prawdziwe dzieło :)

SzolMisz ===> Bardzo ciekawy projekt, nie powiem... Czy u was organizowany jest jakiś konkurs na logo lotniska i czy dałeś swoją propozycję? Może wygra? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 21:57, igorinho napisał:

Prace dosyć ładne, choć nie powalają na kolana dokładnością i jakością wykonania. Tej dziewczyny
z pierwszej pracy zupełnie nie kojarzę z przyczyn dość jasnych - nie posiadam takiego jak Ty
podręcznika :) Zdecydowanie jest to najlepszy rysunek z Twojego zestawu. Inne, mimo że nie
są robione na czystej kartce i są dosyć łatwe do wykonania, podobają mi się - szczególnie polityk
i jego opis ;) Popracuj trochę nad jakością swoich prac, a będzie dobrze.


Dokładność jest kiepska, bo rysunki są zrobione w szkole na różnych lekcjach, kiedy nie mam dostępu do czystych kartek, różnych ołówków, kredek itp. Jakość nie jest taka zła w orginale, ale wydaje się taka bo to są zdjęcia o zmniejszonym formacie. (inaczej nigdy bym tego nie załączyła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rysuki dokładniejsze, wykonane w domu jednak jakośc dalej jest kiepska z powodu braku skaneru (szczególne źle wyglądają te robione ołówkiem) Buźka :]

20070606173626

20070606173954

20070606174217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować