Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już wkrótce przeżyj raz jeszcze w grze przygody znane ze świetnego filmu!

19 postów w tym temacie

CD Projekt

Dziś na ekrany polskich kin wchodzi film Luca Bessona pod tytułem: Artur i Minimki. Już wkrótce będzie też miała miejsce premiera gry na jego podstawie, która pozwoli przenieść się w cudowny świat fantazji i przygody.

Przeczytaj cały tekst "Już wkrótce przeżyj raz jeszcze w grze przygody znane ze świetnego filmu!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luc Besson i film animowany? Niemozliwe... Niemozliwe... Ten, który znany jest z Wasabi, Nikity, Leona Zawodowca, Taxi, 13 Dzielnicy, czy Yamakasi własnoręcznie napisał scenariusz i wyreżyserował "Artura i Minimki"?
A jednak... Jako, że jestem fanem Luca i jego filmów to i na ten pójdę.
A gra? Grę sobię raczej odpuszczę, nie mój gatunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle filmy Luca Bessona prezentowały świetny poziom. Miejmy nadzieję, że "Artur i Minimki" (?) będzie trzymał poziom produkcji typu "Leon Zawodowiec", albo "Sexi Pistols".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 18:37, SadraX napisał:

Luc Besson i film animowany? Niemozliwe... Niemozliwe...

Luc jest autorem wielu bajek dla dzieci, więc czemu nie miałby napisać scenariusza i zrobić filmu animowanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu to znaczy ilu? Ja jestem poinformowany tylko o bodaj czterech książkach, właśnie o Arturze, nie spodziewałem się, że Besson zrobi na ich podstawie film... Ale pisane bajki dla dzieci to dla mnie coś innego. Od strony filmowej znam go jako reżysera kina akcji, więc zrozum moje lekkie "zdziwienie". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

film może być nawet niezły - może pujde z moim bratankiem na to....a gierka - to oby ie zobaczył reklamy, wtedy t będzie terrorystą :P

PS Po przeczytaniu nazwiska reżysera po prostu szczenka mi odpadła........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 10:06, Abi Dalzim napisał:

> Luc Besson i film animowany? Niemozliwe... Niemozliwe...
Luc jest autorem wielu bajek dla dzieci, więc czemu nie miałby napisać scenariusza i zrobić
filmu animowanego?


Z tego co wiem "Artur i Minimki" to jego pierwszy film animowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja taki rezyser jak Luc Besson, ktory zrobil chociazby Leona Zawodowca czy Taxi, moze zrobic taki film? :|

Gra? Graficznie naprawde ladnie, cos jak Prince of Persia Piaski Czasu. Ale i tak nie pogram...bo to dla dzieci :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:40, Adamzzz napisał:

Z tego co wiem "Artur i Minimki" to jego pierwszy film animowany.

Ale mi chodziło, że jest autorek bajek i książek dla dzieci w formie książkowej (@SadraX - ilu, nie wiem dokładnie - powtarzam tylko z Wiadomościami w TVP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest bardzo fajna a wymagania ma bardzo niskie przez co nawet na słabych kompach śmiga aż miło (256mb ramu które jest podane w wymaganiachjest moim zdaniem przesadzone bo i 128mb ramu spokojnie wystarczy gdyż po dłuższym graniu gra zjada raptem 70mb ramu)
jak ktoś chce sobie gre przetestować wcześniej to jest demo do ściągnięcia z oficjalnej strony
(niby gra dla dzieci a niektóre zadania są naprawde wymagające)

a co się tyczy filmu to już w Leonie zawodowcu można dostrzec wątek więzi/uczucia jakie powstaje między zabójcą a dziewczynką więc Luc potrafi pisać z uczuciem której jest potrzebne przy tworzeniu pozycji dla dzieci a tą bajkę podobno pisał głównie pod kątem własnych dzieci, które jego rad jako dorosłego nie bardzo chcą słuchać więc postanowił te rady zgromadzić i spisać jako bajke a rezultat podobno był taki że jego dzieci potem biegały do niego i mówiły "a wiesz Artur mówił że czegoś tam nie wolno", także film powinien być naprawdę udany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 18:47, Varras napisał:

Sorry za pseudomoderatorowanie (...Moderatorka brzmi kobieco) (w miejscu kropek "pseudo") ,
ale nie pisz tu wulgaryzmów, oki?

okej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować