Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Alagaesia-gra forumowa

144 postów w tym temacie

Zakladam gre forumowa. Wyderzenia z tej gry dzieją się na dlugo przed narodzinami Eragona. Są to czasy panowania nad Alagaesią przez Jeźdźców Smoków. Każdy gracz tworzy swojego bohatera. Opis wygląda mniej więcej tak
Rasa: Czlowiek(Jeździec Smoka). czowiek, elf(Jeżcziec Smoka), elf, krasnolud i smok(tez jest graczem i ma swojego Jeźdzca).
Imię:
Opis postaci:
Gre zaczynamy w akademii w Du Weldenvarden w ktorej szkolą się Smoczy Jeźdzcy. Wyruszamy z niej gdy uzbiera sie paru graczy.
Moja postac:

Rasa:elf(Smoczy Jeźdzca)
Imię:Nargul
Opis:Wysoki mlody elf. Przybyl do akademii z nadzieją że Smok wykluje sie dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 16:54, Ksi?że Pólkrwi napisał:

Zakladam gre forumowa. Wyderzenia z tej gry dzieją się na dlugo przed narodzinami Eragona.
Są to czasy panowania nad Alagaesią przez Jeźdźców Smoków. Każdy gracz tworzy swojego bohatera.
Opis wygląda mniej więcej tak
Rasa: Czlowiek(Jeździec Smoka). czowiek, elf(Jeżcziec Smoka), elf, krasnolud i smok(tez jest
graczem i ma swojego Jeźdzca).
Imię:
Opis postaci:
Gre zaczynamy w akademii w Du Weldenvarden w ktorej szkolą się Smoczy Jeźdzcy. Wyruszamy z
niej gdy uzbiera sie paru graczy.
Moja postac:

Rasa:elf(Smoczy Jeźdzca)
Imię:Nargul
Opis:Wysoki mlody elf. Przybyl do akademii z nadzieją że Smok wykluje sie dla niego.



Może napisałbyś jakiś regulamin albo co...?I ilu graczy musisz mieć żeby z akademii wylecieć?Jaki jest ogólny limit graczy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nargul zwiedzal akademię. Byla ona wielka i piękna. Na kazdym kroku mozna bylo spotkac Jeźdzca ze swoim smokiem. Przypomniala mu sie wizja w ktorej w jednej z komnat wyklul mu sie smok. Po chwili zwjedzania postanowil ze uda sie do mistrza akademii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 16:57, Ashakel napisał:

> Zakladam gre forumowa. Wyderzenia z tej gry dzieją się na dlugo przed narodzinami Eragona.

> Są to czasy panowania nad Alagaesią przez Jeźdźców Smoków. Każdy gracz tworzy swojego
bohatera.
> Opis wygląda mniej więcej tak
> Rasa: Czlowiek(Jeździec Smoka). czowiek, elf(Jeżcziec Smoka), elf, krasnolud i smok(tez
jest
> graczem i ma swojego Jeźdzca).
> Imię:
> Opis postaci:
> Gre zaczynamy w akademii w Du Weldenvarden w ktorej szkolą się Smoczy Jeźdzcy. Wyruszamy
z
> niej gdy uzbiera sie paru graczy.
> Moja postac:
>
> Rasa:elf(Smoczy Jeźdzca)
> Imię:Nargul
> Opis:Wysoki mlody elf. Przybyl do akademii z nadzieją że Smok wykluje sie dla niego.


Może napisałbyś jakiś regulamin albo co...?I ilu graczy musisz mieć żeby z akademii wylecieć?Jaki
jest ogólny limit graczy...?

Co do regulaminu to ja jestem MG. Zastępcą będzie najbardziej aktywny gracz. Każdy gracz moze stworzyc swój wątek. Zero spamów. Offtopy w ramki. [Sorry za 3 posty pod rząd]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 17:20, Ksi?że Pólkrwi napisał:

> Nie za bardzo rozumiem tą grę... o co tu w ogóle chodzi?
Widziales jakas gre forumową? Jak nie to wpisz w wyszukiwarce i wejdż w którąś.


Ale o co w tej grze chodzi???? Co mamy w tej grze robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 17:23, edeń napisał:

> > Nie za bardzo rozumiem tą grę... o co tu w ogóle chodzi?
> Widziales jakas gre forumową? Jak nie to wpisz w wyszukiwarce i wejdż w którąś.

Ale o co w tej grze chodzi???? Co mamy w tej grze robić??

Tworzysz swoją postac i razem tworzymy razem historię. Każdy cos dopisuje. Mamy swoje przygody itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 18:53, Ksi?że Pólkrwi napisał:

> > > Nie za bardzo rozumiem tą grę... o co tu w ogóle chodzi?
> > Widziales jakas gre forumową? Jak nie to wpisz w wyszukiwarce i wejdż w którąś.

>
> Ale o co w tej grze chodzi???? Co mamy w tej grze robić??
Tworzysz swoją postac i razem tworzymy razem historię. Każdy cos dopisuje. Mamy swoje przygody
itp.


Eeee... wiesz co... jako MG chyba nie powinieneś mieć postaci tylko tworzyć przygody dla innych graczy. I tu dam podpowiedź: Napisz o co w tej grze chodzi i napisz regulamin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie napiszę początku bo...
Rasa: smok
Imię: Sindreth
Opis postaci: Jest to turkusowy smok. Jak na razie siedzi w jaju i jest mu piekielnie niewygodnie.
Ale mam pytanie - mam nadzieję, że smoki będą mogły rozwinąć jakąś własną wolę i toczyć przygody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 19:00, Robek 009 napisał:

> > > > Nie za bardzo rozumiem tą grę... o co tu w ogóle chodzi?
> > > Widziales jakas gre forumową? Jak nie to wpisz w wyszukiwarce i wejdż w którąś.

>
> >
> > Ale o co w tej grze chodzi???? Co mamy w tej grze robić??
> Tworzysz swoją postac i razem tworzymy razem historię. Każdy cos dopisuje. Mamy swoje
przygody
> itp.

Eeee... wiesz co... jako MG chyba nie powinieneś mieć postaci tylko tworzyć przygody dla innych
graczy. I tu dam podpowiedź: Napisz o co w tej grze chodzi i napisz regulamin!

W wielu innych grach MG jest tez graczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nargul wszedl do wielkiej komnaty. Mistrza akademii nie bylo w srodku. W gablocie lezalo kilka jaj. Nargul wiedzial ze nie powinien otwierac gabloty lecz zrobil to. Turkusowe jajo zaczęlo się ruszac. Co jest!- krzyknąl Nagur i w tym samym momencie jajo pęklo. Wyszedl z niego maly turkusowy smok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smoczy Jeździec

Dnia 07.01.2007 o 16:54, Ksi?że Pólkrwi napisał:

Imię:

Drizzt

Dnia 07.01.2007 o 16:54, Ksi?że Pólkrwi napisał:

Opis postaci:

Wysoki elf, białe włosy, niebieskie oczy. Swego błękitnego smoka nazwał Nirathil. Walczy dwoma sejmitarami. Ubiera się w lekką tunike, za to piwawki. Nie używa zbroi.

Drizzt! Drizzt! Znów spóźnimy się na zajęcia u Mistrza Oromisa...!
Co.... Cholera!

Elf chwycił broń, wskoczył na smoka i razem polecieli na spotkanie z Oromisem i Gleadrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja zagram... mam nadzieję że nie przyjdzie tu Bumber i nie odrąbie mi głowy...
Rasa: człowiek
Imię: Mediquel
Opis: postaci:Niewysoki, szczupły, obeznany z magią człowiek który przybył do akademii z nadzieją że będzie mógł nareszcie polatać na smoku. To było jego największe marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[M-Pac musisz chwilke zaczekac na Jeźdzca.] Nargul wyszedl z komnaty ze smokiem ktoregonazwal Sindreth na ramieniu. Zobaczyl Jeźdzca i blękitnego smoka. Chcial donich zagadac ale oni odlecieli. [Smoki są traktowane jak inni gracze]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 19:10, zajacisko napisał:

No to ja zagram... mam nadzieję że nie przyjdzie tu Bumber i nie odrąbie mi głowy...
Rasa: człowiek
Imię: Mediquel
Opis: postaci:Niewysoki, szczupły, obeznany z magią człowiek który przybył do akademii z nadzieją
że będzie mógł nareszcie polatać na smoku. To było jego największe marzenie.

[Czeka na ciebie smok(M-Pac)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oki... dołącze się ;]
Rasa: Człowiek
Imię: Valthos
Opis: Wysoki szczupły chłopak - lat 19 - który doskonale włada łukiem - należy do Vardenów. Przybył do akademii ponieważ jajo smoka które posiadali Vardeni wykluło się przy nim wybierając nowego Jeźdźca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować