Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Totalna rozwałka od twórców Auto Assault

19 postów w tym temacie

Iwanatsu

Strzelanie do zombiaków, czy innych paskudztw, to pomysł stary i oklepany. Co innego naparzanie rakietami w budynki. Owszem, może i nie atakują nas zawzięcie i nie krzyczą w agonii podczas śmierci, ale spektakl, jaki tworzą rozpadając się na kawałki, też może dostarczyć ciekawych wrażeń.

Przeczytaj cały tekst "Totalna rozwałka od twórców Auto Assault" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super tylko jakie to będzie miało wymagania? Na pewno wyższe niż pensja przeciętnego polaka... Ehhh jak nie będzie opłat abonentowych to se kupie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że będzie bez abonamentu oraz pójdzie na moim kompie, chciał bym to mieć, zresztą nie tylko ja bo mój brat kocha demolke np. jak jest coś niepotrzebne w domu to czy może to rozwalić jak będziemy na działce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie pomysł się podoba bo w sumie nie ma wiele gier które oferują pełną ingerencję w otoczenie czyli możliwość rozwalenia każdej ściany (blisko temu był Red Faction) nie wiem czy można bardzo uszkodzić ściany czy tylko je lekko dziurawić w przypadku Gears Of War ale jak w tym co tu się robi będzie można przejść z pomieszczenia do pomieszczenia omijając drzwi to będzie to coś wspaniałego (gigantyczna przyjemność z siania spustoszenia wszelakiego :D) a jak do tego ma być AGEIA i Unreal Engine 3 to zapowiada się grafika, cud, przyjemność, miód :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko bardzo fajnie tyle ze jesli tam nie bedzie nikogo kto by nam w tej totalnej demolce przeszkadzal to nawet fabula niewiele pomoze;p i tak szybko sie znudzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować